2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Burdan disikartal87 ayni bahsettigin gibi olmustu ama bayagidir yazmıyor yanlış hatırlamıyorsam ilaçla geçmediği icin kürtajla içini temizlemişlerdi. Geçmiş olsun canım

Candysisters canim bak böyle yazmış vakti zamanında

Onun rahim duvarı kalınlaşması vardı yanılmıyorsam. Kanama sırasında kanda gebelik bakılıyor. Bana baktı dr.
Ben doktorada gttım alttan bakmştı rahımın iyi dedi kist vardı oda gtms dedi bende ne yapacağım ı şaşrdım idrarda bakılmaz mı bu gün evde bi bakım dıodum

Yok cnm benim bebe emmedi ama sagiyodum hep anne sütü verdim hamile kaldığımı öğrendikten sonra yavaş yavaş bıraktım ama stogum vardı tam 15 ay anne sütü verdim yeni başladım farklı sut vermeye onu da sevmiyo öyle boyle içirmeye çalışıyorum dedim acaba doğumdan sonra yine sağıp versem kızıma da olur mu diye aslında belki yine devam ederdim ama göğüslerim açıma ya başlamıştı doktorda bıraksan iyi olur demişti daha önceki dusuklerimden dolayı bıraktım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…