2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Güzel haftasonları hanımlar...benim bu halim ne olacak ya bu kaç gün önce yoğun kannammalı ve 2 hafta erken olduğum adetim bitti ( adetmıydı bilemiyorum da bu gün yine kanama başladı bu anda akmış yoğun kahve rengi gelmiş lavaboya otruncada kırmızı akıyor kafayı yiyecem ya nie böyle oldu bıan dedim düşük mü yaptım yada yapıyorum yada hamile miyim hiç böyle olan varmı
Burdan disikartal87 disikartal87 ayni bahsettigin gibi olmustu ama bayagidir yazmıyor yanlış hatırlamıyorsam ilaçla geçmediği icin kürtajla içini temizlemişlerdi. Geçmiş olsun canım

Allahim cildiricaaaammm20 subatta asiri kanama nedeniyle kurtaj olmustum ya kizlar o zamandan bu yana adet olamamistim 2 hafta ince gitmistim doktora smear temiz cikti dedim. Hormon yuksekti hadi o yuzden adet olamamisim kistte 3 cm belk etkilemistir dedik. Adet soktorucu vermisti doktor carsamba o ilac bitti. Hormon ilaci devam. Cumartesi de bi nokta kadar geldi devami gelmedi dun sabah itibari ile bayagi cok olmak uzere geomeye basladi hadi dedim ilk gun 2 bucuk aydan beri gelmedi kurtaj sonrasi da ondan cok geldi hem ilk gunu. Bugun yogunluk artti yine sabah ise giderken iki tane gece boyu koydum eve geldim olcak gibi degil degistir degistir 1 saatte bir yine kizin bezlerinden koydum bebek bezi doluo yine. Parca parca dokulmeler yok henuz ama boyle giderse o da baslar yakinda. Ay sinirim cok bozuldu yaaaa. Adet sokturucu bu kadar cok gelmesine neden olabilir mi ki

Candysisters Candysisters canim bak böyle yazmış vakti zamanında

Onun rahim duvarı kalınlaşması vardı yanılmıyorsam. Kanama sırasında kanda gebelik bakılıyor. Bana baktı dr.
Ben doktorada gttım alttan bakmştı rahımın iyi dedi kist vardı oda gtms dedi bende ne yapacağım ı şaşrdım idrarda bakılmaz mı bu gün evde bi bakım dıodum

Sorma cnm. Merdiven ve kucak derdindn evden çıkmıodm resmen. Sağolsn annemlr geldi artık da bu ara çıkablyrm ama rahmetli babaannem derdi sokağın başında bi küp altın var git al senin olsn gitck canım yok derdi. Bende aynen öyleydm yani. Emzirio msn sende
Yok cnm benim bebe emmedi ama sagiyodum hep anne sütü verdim hamile kaldığımı öğrendikten sonra yavaş yavaş bıraktım ama stogum vardı tam 15 ay anne sütü verdim yeni başladım farklı sut vermeye onu da sevmiyo öyle boyle içirmeye çalışıyorum dedim acaba doğumdan sonra yine sağıp versem kızıma da olur mu diye aslında belki yine devam ederdim ama göğüslerim açıma ya başlamıştı doktorda bıraksan iyi olur demişti daha önceki dusuklerimden dolayı bıraktım bende

X