2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ne güzel demişin eşim gelsin açıp okutayım dediğini :) çocuğa kızarak bişey dediğimde hemen bağırma oğluma diyor alıyor götürüyor sanki ben üvey anayım eziyet ediyorum çocuğa acayip şımardığını düşünüyorum böyle devam etmez inş biz daha şimdiden Babayla birbirimizi destekleyemiyorz büyüdüğünde acayip kullanacak bu durumu

Ayyy bana para harcama demeee benim koca da bizi batıracak adamda herşeyin pahalısını alma gibi bir huy var yaa nasıl tutumlu olcaz bilmiyorum çok konuşuyorum ediyorum haklısın diyor kendiyle dalga geçiyor ama yine dikkat etmiyor mutsuz oluyor para harcamayınca ömür boyu kirada kalacağız 1500 tl her ay çöpe gidiyor

Nekadar güzel ozetleyi vermişsin herşeyi .tadilatın bitmesine sevindim.gule güle oturun inşallah.kablolari küçük plastik kanallar var onun içine koyuyorlar bizimkini eşim yaptı cekemiyor.

Ahh o tv ler bizimki de öyle uydu kablolarını falan kaç kez söktü tv ye hep oyuncak fırlattığı için ekran bozuldu artık :) ne yapılabilir bende bilmiyorum
Dahili uydu alıcılar varya minicik birşey bizimki ondan canım kablosunda küçük plastik kanallar var onun içine koydu eşim.tv de bizim duvarda

Bızde öyleyiz merak etme. Bazen uyarılması gereken yerde çocukları uyarıyorum bana deme bırsey çocuklara dıyor. Hayır onun uyardığı zamanlar çok anlamsız zamanlar oluyor bu sefer çocukların yanında bız tartışıyoruz. Ikımız bırlık olduğumuz zamanlar az.
Prız bıçak ılaç makas vs gıbı zararlı olanlarda korkutmakta fayda var.
TV ye top atmaması gerektiğini anlatın defalarca anlatmanıza rağmen anlamıyorsa yıne top atığı zaman hayır dıyın yüksek sesle. Kızıyorum sana oraya top atman yasak gıbı cümleler kurun sızın kararlı olduğunuzu görsün zamanla bırakır.

Haklısın canim

Çok guldum kız ne güzel anlatma tarzı bu böyle öpüyorum seni canim

Seviyorum kız seni tam benim kafadan konuşuyorsun.bazen birşey yazicam bakiyorum sen yazmışsın bile

Yine size sorum var sürekli girip takıp edemiyorum kusura bakmayın . tuvalet eğitimine başlayan yada yakında başlamayı düşünen var mı

Katılıyorum tutarlı olmak çok önemli ve iş birliği içinde olmak gerekiyor
Yoksa disiplin sağlanamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…