2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
O zaman borçlanmak veya eminevim gibi bi mecburiyet olursa harcamayi azaltabilir

Evet ağlayınca dayanamadım o yüzden. Bi şeyler yaptık fişi bantladık sardık ınsallah cikaramaz artık

Yine size sorum var sürekli girip takıp edemiyorum kusura bakmayın . tuvalet eğitimine başlayan yada yakında başlamayı düşünen var mı
Tuvalet egitimi için daha cok erken canım en az 18 aylik olmasi lazım ki o bile erken zaten kışın zor olur ben 22 aylik olunca ogretmek istiyorum ınsallah

İyin canım çok şükür sen nasılsın. Artık iş, eş, ev işi, kızımın okulu ve oğlumdan uyumaya dahi fırsat bulamıyorum. E buralar da hayal oldu gibi benim için. Çok mızmız ve anneci oldu oğlum artık her an peşimde ve ayakta gördüğü anda kucağıma gelmek için ağlıyor. Uykumuz artık ilaçlara emanet ne yazık ki uykusu bir türlü düzene girmediği için ben de bi düzen oturtamadım kendime. Bir curcuna içinde geçiyor işte günler.

True love aynı söyledikleriniz benim için de geçerli kızım okula eşim ise gönder sonra oğlumla ilgilen yemek temizlik kızın ödevleri.benim oglumda miz miz gece leri doğru dürüst uyum az.anneci

Uyku ilaci mi veriyosun bebeğe ben mi yanlış anladım

Gece tamamen uykusuzmu ne tur bı ılac o. Sakıncası yokmu.

Bızım 4. Azı dişimiz patlamak üzere 2 gündür çok fenayız. Gece doğru düzgün uyumuyor. Yemek yemıyor doyasıya. Akşam de doyurmadıgından karnını bütün gece mıkır mıkır oldu.

Bızım 4. Azı dişimiz patlamak üzere 2 gündür çok fenayız. Gece doğru düzgün uyumuyor. Yemek yemıyor doyasıya. Akşam de doyurmadıgından karnını bütün gece mıkır mıkır oldu.
Benim oglumda galiba 4 diş birden cikaracak yine bazen calpol veriyorum azilari kızarmış hicbi sey yemiyor

Benim oglumda galiba 4 diş birden cikaracak yine bazen calpol veriyorum azilari kızarmış hicbi sey yemiyor
Açlığını bastırıyor devamı yok. Bugün hep kucağındaydı.bırde ağlıyor kucağımdan ındırısem. Namazda bile kollarını uzatıp aglıyor kucağıma gelmek ıstıyor hep. Dişleri tamamlayana kadar rahat yok.

Kimin fikrine kalıyor kayinvaliden filan mi dir dir ediyor kaç aylık bebeğin? Ben biraz unutkanim isim yaş gibi seyler aklımda kalmıyor
Bende unutkanımdır . bir hafta sonra 16 aylık olacak kzım . şöyle durum kaynanam eşimi büyütürken daha doğar doğmaz bezınden altını açoçıp gazete serip çiş diyerek kakasını yaptrrmış 1 1 buçuk yaşlarında geçeli gndzlu çişini söylemiş eşim ... Eşim bunu duyunca sen nie böyle yapmıosun deyip deyip durdu sonra çişini altına yaparsa öğrenmezse görürsun dedi bende ben öğretecek dedim şimdi ne zaman ne zaman deyip duruyo erken oldgnu bende düşünüyorum ama biyandanda geç kalıp haksız olmaktan krkuyrum

Desenize bu sürecek içinde çok yıpranacam of of
Dene belkı babasına cekmıstır. Nısan ayından sonra dene. Az daha ısınsın havalar esını öyle ıkna et. En azından esının gönlünü yapmış olursun.o varken bı kaç deneme yaparsın. Arkadaşım kızı 1 buçuk oğlu 1 yasında tuvalete yapmayı ogrendı. Senın kızında ogrenebılır belkı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…