2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar ben bjr sey soracağım.cevaplarsanız cok ama cok sevinirim.hepimizin sartlari farklı karakterleri de ama merak ediyorum.eşiniz gelince nasıl vakit geçiriyorsunuz...bu cok onemli benim icin lütfen
Geliyor yemek yiyoruz sonra çay demliyoruz Alper huysuz olsa bile cay içip sohbet etmeye gayret gosteriyoruz canım hafta içi kış olduğu için biryere çıkamıyoruz evde vakit geçiriyoruz çocukla ilgileniyoruz tek işimiz o , bazen atisiyoruz hergun mutlu olmuyoruz tabi ama uzun süre kus kalmamaya özen gösteriyoruz, Alper 11 gibi uyursa ne âlâ birbirimize vakit ancak o zaman ayirabiliyoruz

Tabi bizimde telefon pc faktörlerimiz var oyun oynuyor ama bizim oğlan rahat bırakmıyor onu pes ediyor sonunda :))

Kizlar ben bjr sey soracağım.cevaplarsanız cok ama cok sevinirim.hepimizin sartlari farklı karakterleri de ama merak ediyorum.eşiniz gelince nasıl vakit geçiriyorsunuz...bu cok onemli benim icin lütfen
Oğlumu okuldan alıp eve geliyirlar. Yemek ye mutfak topla oğlanın ödevlerini ben yaptiriyorum eşim kızla ilgileniyor (güya ama kız sürekli bizim yanımıza geliyor ben geri babaya götürüyorum. sonunda cildiriyirum tabiki) ödev bitti oğlumla kitap okuma saati 15- 20 dakika.yarim saat TV izleme kız izin verirse .sonra oğlumun uyku saati.sonra kızı al uyutmaya götür saat 11.30 oldu pert olmus halde yat. Bunun arasında bir iki sohbet edebilirsen et

Eşim bacaklarını uzatıp uzanmayı çok sever. Gelır öyle uzanır. Çocuklar la ilgilenir. Gün içindeki olaylardan konuşuruz. Ben fazla sırnaşırım bazen bıktırırım o derece. Hoşuma gıdıyor onunla eğlenmek. Çocuklardan bırbırımıze pek fazla vakıt ayıramıyoruz.

Benım eşim tlf le tek vakıt gecırdıgı şey ınternet o da dını bılgı araştırır. Oyun yüklü dgıl tlf de asla oynamaz zaten.
Şimdi atışsak 5 dk sonra normale donmusuzdür. Hıc uzatmaz eşim hemen o an unutur. Ben bulaşıklarla uğraşırken o çoçuklara zor bakıyor.
Bugün banyoyu temızlıyorum. Gecıktım dıye geldi kapıya hadı acele et benı bıraktın 3 üyle bır dıyor. Gulermısın aglarmısın bu söze karşılık. Ben hep yalnızım ya dedım ama kımın umrunda acaba.

istemsiz güldüm ben.nasıl korktuysa artik

L Larendee bizim de hemen hemen aynı arkadaşlarla sadece h sonu emre uyurken 1 saat spora gider akşamları eve geldiğinde çocukla oynar ...oğlan müsade ederse çay içeriz .. telefonla pek işi Yok sadece arada girer haberlere bakar ...ayrı odalarda yatıyoruz bizim ki gece uyulmadığı için buna mecbur kaldık sizde durumlar ne

Nasılsınız kızlar eşlerden konusmussunuz benim eşimde ne kendine para harcar ne bi yere gider telle de fazla oynamaz bana kızar çok oynuyosun diye. Tadilat işlerinden sıkıldı bana sardı kavga ettik ama şükür tatlıya bağlandı işlerde bitti zaten badanadan filan vazgecirdim eşimi bana bagirmasin diye :) tv yi duvara astı oğlum gelip gidip tv nin fişini çekiyor çok korkuyorum napabiliriz kızlar fikri olan var mı

Canım eşinin ilgisizliğinden dolayı mı soruyosun. Erkekler öyle genelde 3 gün ilgilense 4.gün yine eski haline dönüyor. Ben genelde hep konusurum esimle onu da konusturrum sarılıp öperim tabiki oda karşılık veriyo böylelikle aramızda soğukluk olmuyo

Ahh o tv ler bizimki de öyle uydu kablolarını falan kaç kez söktü tv ye hep oyuncak fırlattığı için ekran bozuldu artık :) ne yapılabilir bende bilmiyorum

Ahh o tv ler bizimki de öyle uydu kablolarını falan kaç kez söktü tv ye hep oyuncak fırlattığı için ekran bozuldu artık :) ne yapılabilir bende bilmiyorum
Ya bi de fisi çekip prize parmağını sokmaya çalışıyor korktum bağırdım ağladı vicdan azabı çekiyorum şimdi

Ya bi de fisi çekip prize parmağını sokmaya çalışıyor korktum bağırdım ağladı vicdan azabı çekiyorum şimdi
Neyın vıcdan azabını cekıyorsun. Bu korkması gerekılcek bır durum. Allah korusun bırsey olsa daha kötü ya onun vıcdan azabı daha agır olur.
Böyle durumlarda alışık olmadığı ıcın bağırıp korkmasını sağlamak gerekir. Sakınce anlatırsan yıne yapar.
Dovmıyorsun sonuçta sadece yüksek sesle uyardın onu.

Merhaba bayanlar mesajlar çoğalmış bildirim gelmiyor diye bakmiyordum buraya. benim oglusda plazmayi sallıyor üniteyi arkaya geçip itiyor bicirik yaaa duvara monta edelim dedim eşime ama dinleyen kim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…