2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Haklısın ben giriyorum arada ama gelen giden olmuyor hiç ben selam versem de kimse birşey yazmayınca insanın birşey yazasida gelmiyor canım
Bazen yoğunluktan tlf yi bile eline alamıyor. Ben bı göz gezdırmeyınce rahat edemıyorum aklım kalıyor burda. Tabı eski sohbetler YÖK ama olsun. Bı 2010 Ocak anneleri topıgı güzeldi sureklı muhabbet vardı sonra koptu herkes bırbırınden. Bırde burdakı muhabbet güzeldı.
Gel canım gel ben elımden geldıgımce herkesle sohbet etmeye çalışıyorum.
Paşamın yanaklarından öp benım için.

Canım basladınmı okula. Nasıl gectı ilk hftan
Sağolasın gonulcum yine unutmadın hatır sormayı:) çok şükür çok güzel geçti ben zor olacak sanıyordum oğlum da aglamadi beni pek aramadı gün içinde ama huyları degisti sanki daha hırçın oldu bana öyle geliyor.2 gece neredeyse hiç uyumadı daha önce hiç yapmamıştı bu kadar.herhlde gündüz beni ozlediginden böyle yaptı

Canım hak veriyorum sana ben 1 çocukla baş edemezken sen 3 çocuğa yetmeye çalışıyorsun , birde bu topici canlı tutmak için en çok çabalayan sendin Allah razı olsun öperim sende en küçük bebisini op benim için

Canim hayırlı olsun umarım ikinizde çarçabuk alışırsınız .hircinlik bence sana öyle gelmiştir yanı çalışmanla ilgisi yoktur orada sanırım biz vicdan yapıp öyle düşünüyoruz halbuki bu bebelerin hepsi huysuz Zaten :))) bende calisirken her kötü huyunu ayrı olmamıza bağlardım meğer alakası yokmuş gördüm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…