2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Çok şükür evet anlattığına çok güldüm aynı şeyi bende görümceme yaptım biz çok safız :)))) üst üste hamile kaldı ve normalde bile okadar sinirli bir kızdı ki her ay duvarda telefon kırardı nasıl idare ediyorsun dedimde ellerine bir şey veriyorum top kaşık tuzluk ne bulursam onla uyuyorlar uyanmıyorlar sesi gündüZde. Birbirleriyle oynuyorlarmış tek olsaydı çok yorulurdum diyor :)))

Ben de kendimi kandırıyordum "ikiz ya daha çok bakar tek olsa her şey bana kalırdı " bu hayal kısmı sanki şimdi bişey değişti de
Şimdi de diyorum emiyorlar ya emmeseler öyle olmaz ki bu da hayal
Büyüyünce erkeği babasına paslarım diyorum bakalım

Ay valla senin için iyi oldu ben bu saatten sonra Anca kaza ile hamile kalırım herhalde sen işi bitirdin bir kız bir erkek süper maşallah ilerde dediğin gibi babasıyla takılır zaten :)

:)))) evet varmış sütü bırakmazsa bu çocuk diye evham yapınca okudum ama önermiyorlarmış sanırım hormonlara müdahale diye kendiliğinden kesilmesi daha sağlıklıymış birde ne kadar doğru bilmiyorum bana pek mantıklı gelmedi 2.çocukta süt gelişini önlüyormuş E Erenyigit

Allah allah çok ilginç bende bakayım internetten merak ettim. Adaçayıda sütü azaltıyormuş sanirim. Bi şeyler yapmak lazım yoksa çok zor bıraktırmak gogsumdeki damarlar şişmiş yemyesil ortada görünüyordu korktum

İkincisi ne zaman sorusu cidden çok zor bir karar ama şu sıralar hemen peşinden yapıyorlar sanki bu oran arttı eskiden 5-9 yıl arasında duyuyordum şimdi diğeri 1 yaşına gelmeden hamilelik duyuyorum zor valla

İkincisi ne zaman sorusu cidden çok zor bir karar ama şu sıralar hemen peşinden yapıyorlar sanki bu oran arttı eskiden 5-9 yıl arasında duyuyordum şimdi diğeri 1 yaşına gelmeden hamilelik duyuyorum zor valla
Evet çok yaygın doğurma yaşı arttığı için Sanırım insanlar yaş almadan 2.yi yapmak istiyor yada kazalar arttı :)))

Benimde öyleee ya emzirmekle ilgili midir. VE artık çok acıyor yA bizim ki normal kucağımda emmiyor çünkü önüme geçiyor sarılır gibi garip bir emme çekiyor da çekiyor iyice göbeğime geldiler ((

Benimde öyleee ya emzirmekle ilgili midir. VE artık çok acıyor yA bizim ki normal kucağımda emmiyor çünkü önüme geçiyor sarılır gibi garip bir emme çekiyor da çekiyor iyice göbeğime geldiler ((
Ben dün kanadigi icin aksamdan bugun öglene kadar emzirmedim şişti ondan öyle oldu canım normalde surekli dolup bosaldigi için sarkma oluyor sutten kesince toparlanir inşallah

Prolaktin yüksekliği olanlara verilen bir ilaç aynen vücudun doğalını bozmamak lazım gittikçe azaltarak emzirmeyi bitirince sıkıntı olmuyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…