2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım zeytinyağı sür. Ver emsin sonra mastit filan emsin Allah korusun. Isırdığı zaman tepki vermeden kapat, ısırdığın için acıdı De. Kızınca gülünce inadına yapıyorlar. Benim sıpa gözüme gözüme bakıyor ısırınca, çok acıyor ama tepki vermeyince bırakıyor. Bir ara huy ediniyordu nerdeyse.

Bağımlı olmak diye bir şey yok bence ya. Hiç emen büyük görmedim :)
Eninde sonunda bırakacaklar.
Keyfinden sağıp Verenler yanlış yapıyor bence. Hem düzenli sağmazsa süt De azalır hem çocuk biberona alışır. Meme sadece süt değil ki.
Benimkide oyun yaptığını sanıyor dayanamadım zaten çok şişti verdim

Geçmiş olsun canım o göğsünü sağsan bir süre vermesen ?kremde sür tabi sen tamamen mi keseyim tek göğsü diyorsun ?
Ya bidaha sağmayı hiç gözüm kesmiyor. Hazır 15 16 saat vermemişken tek göğüsten emzireyim dedim ama dayanamadım emzirdim. biz nasıl kescez sütten çok kötü oldu göğsüm

Oyle uğraşırsan oynatırsin tabi ben hic ugrasmiyorum canı isterse uyuyor uyutmaya çalışmıyorum yoksa ikimizde çok geriliyoruz gerildikçe huysuzlaniyor
Canım İnan normal dursa uğraşmıycam uykudan ağlıyor gözünü ova ova kızarttı devamlı esniyor şuan daldı gibi Allah'ım gece böyle gündüz böyle

Anam YAA anlatma hiç maşallah diyelim ama cidden biz nerde hata yaptık çok mu şımarttık oyun oynadık memeye bağımlı yaptık çook düşünüyorum :KK43: ama bir şey fark ettim ki artık çocuk emse bile herkes sütünü sağıp veriyor sırf çocuk bağımlı olmasın diye yakınım Doğum yaptı grip faal oluyorum sağıyorum veriyorum babasına dedi hiç bir zaman o kafada olmadım.migren den öldüm yinede emzirdim ama iyi halt yedim galiba :KK43:( o inşalar rahat biz kafayı yedik herşeyi kendimiz becereceğiz ya
Evet kendi adıma özelikle ben güçlüyüm başarırım her seyi tek basima halleseeim yetisirim çocukların ikisine de eve de ese de herkese uetisirim derken.... Şükür toparliyoruz artik da.ne bileyim bazen diyorum rahat bininsan olsaydim ayrintilara takilmasaydim vs. Ama nerdeee

Evet kendi adıma özelikle ben güçlüyüm başarırım her seyi tek basima halleseeim yetisirim çocukların ikisine de eve de ese de herkese uetisirim derken.... Şükür toparliyoruz artik da.ne bileyim bazen diyorum rahat bininsan olsaydim ayrintilara takilmasaydim vs. Ama nerdeee
Aynen aynen biz adam olmayız sanki madalya taktılar sonunda noldu kafayı yemiş anne olduk

Sağlıklı olduklarina şükredeceğiz canim ya yoksa kendi kendimize yapariz. Bi arkadasimin arka arka çocuğu oldu diyordum yazik nasıl da zorlanir şimdi yaşı da kucuk falan diye konuşmuştum diyorki aksam 8 gibi yatip gece uyanmadan sabah uye kadar uyurlar.ellerine bi yazma tamam uyutma derdi de yok... Dedim sen otur de kendi haline yan boşver milleti:işsiz:e

X