2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
12.5 dan beri ugraşıoçyorum uyumadı oynatmaya gerçekten az kaldı
Aaa ben saldım ya :)) bıraktım peşinde koşmayı, o yalvarıyor uyut beni diye. Ha bazen 1de bazen 4te bazen akşam 7de. Ama kendi bilir. Nasılsa her halükarda gece uyuşmuyor.

İkincisi ne zaman sorusu cidden çok zor bir karar ama şu sıralar hemen peşinden yapıyorlar sanki bu oran arttı eskiden 5-9 yıl arasında duyuyordum şimdi diğeri 1 yaşına gelmeden hamilelik duyuyorum zor valla

Evet çok yaygın doğurma yaşı arttığı için Sanırım insanlar yaş almadan 2.yi yapmak istiyor yada kazalar arttı :)))

Bırakmak için çok erken ama daha. Ataklar bitsin, sendromlar bitsin, dişler çıksın da. Yavaş yavaş azaltarak 1-2 aya yayarak bıraktırmak en iyisi.

Ben de istiyorum ikinciyi de kocam istemiyor
Ben istiyorum ikinciyi ama gücüm yok şu an. Alerji çok yıprattı oğlanında benim herifi de beni de. Şimdi toparluyoruz çok şükür. Benimki nöbrtli çalışıyor yardımcı olur sağ olsun ama o da çok yoğun hem de hiç tek bir şey yapmaz adam bunaldı çıldırmak üzere. Ben de tabii...
İkinci çocuk için birincinin kendini biraz kurtarması gerektiğine inanıyor.
İkinciyi hemen yapanların yanında ya anne ya kv oluyor. Benim de evde sürekli biri olsa şu an 3.yü düşünüyor olurdum :)))

Herşeyin bir hayırlısı var canım bende hep emzirmek istemiştim hamileyken aman Yok çocuk emmeSe aman süt gelmezse şimdi diyorum adam gibi dua etseymişim :)))))
İkimşeyi çok istedim biri normal doğum diğeri emzirmek. Doğum zordu sonrası zaten kabustu. Emzirme de geceleri zorlasa da hala seviyorum. Çok ısırıyor çok düşkün ama sanırım 7 yaşına kadar emziriririm

Zor valla ya bi daha ücretsiz izin alacak mısın yani şimdi 2 yıl kullansan diğer bebekte ücretsiz alabiliyor musun?
Biri sürekli emmek isteyecek diğeri sürekli seninle oyun ev işi,yemek,okul
Ben de eşinle aynı fikirdeyim çocuk ihtiyacını görebilmeli en azından anaokuluna gitmeli

Her çocukta 2 sene kullanabiliyorsun cnm ben arastirmistim

Masallah masallah. 2. Dogdu 3. Dusunuyor olurdun. Hepsı bır arada buyurlerdı.
Hersey nasıp kısmet degılmı.

Emzırmek gercekten cok guzel.
3-4 yas neyse de 7 yas fazla degılmı:))

Benim oğlan da sıkıldıkça emmek istiyor gece de çok kalkıyor gogsum acıyor artık ise de başlıcam nasıl olcak bilmiyorum.onceden gece 1 de sonra 4 tesonra 7 de kalkar 9 a kadar uyurdu. Birkaç gündür çok fazla kalkmaya başladı dış çıkaracak sanırım 3 aydir dış yok 6 disimiz var sadece.kizlar bu arada konuşmaya başladı mı sizinkiler bzmki aç attı gitti düştü diyor.en çok aç ve gitti.

Bizim 4 dişimiz var be 2 tanesi de kabarik baya.gece kalkmasını 10a kadar sayip bıktım biraktim artik cok uyaniyor ve bir çığlık ki sanki etini koparıyorlar

BiZim gel git atta bıcı bıcı :))

evet evet alabiliyorum. Hatta ilk izin aldığımda eşim diyordu ikinci de 2018 kasımda olsa izni kesmeden iki yıl daha alıraın diye şimdi tek çocuk candır diyor

Bizim dönem dönem ya. Dede baba hep diyor. Bir ara mama meme diyordu bu ara yok. Vakvak gakgak diyordu ördek şarkısıyla. Al diyor. En çok al. Her şeye al. Bir ara gıııgıı diyordu o hafif ses çıkaran bir oyuncak vsrmış oymuş meğer. İki gündür goya diyor ama bir bulamadım o goya ne. Bizimki ressamları çözdü a dostlar :) bir de avavaa var. O da annem. Yani anneanne demek evet daha anne demiyor sıpa!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…