2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın kızlar dün oğlum cani saolsun yine gogsumu ısırdı. Bu sefer kanadı ve çok acıdı o göğsümü vermedim ama şimdi taş gibi olmuş süt birikmiş acıyor. Tek göğsümü sütten kesebilir miyim böyle bi şey var mı ? Vermesem süt çekilir mi

Geçmiş olsun canım o göğsünü sağsan bir süre vermesen ?kremde sür tabi sen tamamen mi keseyim tek göğsü diyorsun ?

İşte aynen yaşayan anlayabiliyor sıkıntıyı biz eşimle ayrılma noktasına gelmedik tabi ama bu süreçte karşılıklı çoook kırdık birbirimiZi bilmediğimiz kötü yanlarımızı görmüş olduk geçecek inşallah ama ozamana kadar ailem enkaz gibi olsun istemiyorum eşim evden kaçacak yer arıyor sporada gidiyor maçada ama bunalan o

D dertah Y yilfasa vallaa yaaaa çok düşünüyorum hamileyken ne yedim ne içtim kimin tavuğuna kışt dedim :))
Aynı şeyleri bende düşünüyorum hatta sadece ben değil oğlumu gören herkes hamilelikte ne yaşadın dıyolar :))) dun komsuya gıttım çocuğunun doğum günü ıçın tanımadığım bı.misafirin oğlımdan 3,ay kucuk oğlu var kadın emzırdı ağzına emzığı koydu bıraktı kanepeye çocuk kendi kendine uyudu ve o kadar çocuğun gurultusu ıcınde saatlerce uyudu orda soka gırdım benımkı o sırada kanepeye tırmanmak oyuncakları bulduğu deliklere tıkıştırmak korıdor boyunca koşuşturmakla meşguldu uykusu olduğu halde

Hamıleyken gamsız olanların cocuklarıda gamsız oluyor galıba. Ver emzıgı agzına uyusun saatlerce gıkı cıkmasın. Herhalde boyledır dıye dusunuyorum.

Al işte aynı yemın ederim halı sahaya spora gıdıyo ama yınede bunalıyo bızde çok tartıştık dediğin gıbı bılmedığımız yonlerımız ortaya çıktı...sımdı yıne ayrı odalarda yatıyoruz o uyuyo sabaha kadar tartışmıyoruz bu ara

Anam YAA anlatma hiç maşallah diyelim ama cidden biz nerde hata yaptık çok mu şımarttık oyun oynadık memeye bağımlı yaptık çook düşünüyorum ama bir şey fark ettim ki artık çocuk emse bile herkes sütünü sağıp veriyor sırf çocuk bağımlı olmasın diye yakınım Doğum yaptı grip faal oluyorum sağıyorum veriyorum babasına dedi hiç bir zaman o kafada olmadım.migren den öldüm yinede emzirdim ama iyi halt yedim galiba ( o inşalar rahat biz kafayı yedik herşeyi kendimiz becereceğiz ya

Bizim ki de oturma odasında yatmaya başladı
de

Hamıleyken gamsız olanların cocuklarıda gamsız oluyor galıba. Ver emzıgı agzına uyusun saatlerce gıkı cıkmasın. Herhalde boyledır dıye dusunuyorum.
Aynen biz çok kastık ondan bir rahat olamadık şuna bile gönül.ne korkusu sardı beni biliyor Musun ya bu çocuk sütü bırakmazsa okuyorum 3 yaşına gelmiş hala emiyor benim oğlanda o potansiyel var

Ikı satır bıse yazıcam surda yazdırmıyo öğlen uykusuna yatırmaya ugrastım bı saattır uyumadı sımdı ustumde tepınıyo

Canım emen bı bızımkıler degılkı dünkü cocukta emiyor du ama bızımkıler ayrı bı alem çok duskun memeye her çocuk böyle değil

Çocuk olunca birbirimizin farklı yönlerini görüyoruz kesinlikle çok doğru cümle
Bu sürede yanlış insanla mı evlendim, o böyle biri değildi ama dediğim çok oldu. Tozpembe gözlüğümü çıkardım bu çok iyi oldu benim için en azından

Benim kızım da çok düşkündü işe başlayınca ne olacak diye çok üzülmüştüm biraz zorlandı ama alıştı şimdi oyun peşinde o kadar sık emmiyor ve emerek uyuyordu onu bitirdi

Canım zeytinyağı sür. Ver emsin sonra mastit filan emsin Allah korusun. Isırdığı zaman tepki vermeden kapat, ısırdığın için acıdı De. Kızınca gülünce inadına yapıyorlar. Benim sıpa gözüme gözüme bakıyor ısırınca, çok acıyor ama tepki vermeyince bırakıyor. Bir ara huy ediniyordu nerdeyse.

Bağımlı olmak diye bir şey yok bence ya. Hiç emen büyük görmedim :)
Eninde sonunda bırakacaklar.
Keyfinden sağıp Verenler yanlış yapıyor bence. Hem düzenli sağmazsa süt De azalır hem çocuk biberona alışır. Meme sadece süt değil ki.

Aynen biz çok kastık ondan bir rahat olamadık şuna bile gönül.ne korkusu sardı beni biliyor Musun ya bu çocuk sütü bırakmazsa okuyorum 3 yaşına gelmiş hala emiyor benim oğlanda o potansiyel var
Bırakır bırakır korkma. Cok duskun olanlar cok kolay bırakıyor htta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…