2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Yaa ne güzel mamayı bırakması iyi bişey çok sevindim 15.ayı bekliyorum bayağı umutlandım
Bız zaten oncesıde pek uyanmazdık. Acıktıgında parmak emmeye baslardı ben onun sesıne uyanıp mamasını ıcırırdım. Gece parmak emme olayı da kalmadı ama uykuya yatarken yıne parmak agzımızda.
Mamayı bırakınca duzene gırcek uykunuz.

Ben büyüdüm artık diyor :)) sevindim uyanmamasına da hiç o günleri görecek gibi hissetmiyorum kendimi
Yok yok o günleri Allah'ın izniyle göreceğiz .oğlumdan biliyorum.gece beslenmesi bittiğinde onlarda uyuyacak ama ozamana kadar biz bitmezsek. Yazması kolay ama yaşaması çok zorrrrr

Ben büyüdüm artık diyor :)) sevindim uyanmamasına da hiç o günleri görecek gibi hissetmiyorum kendimi
Cok yakın artık inan. Emzırme olayı bıtınce hersey normale donuyor. Oglumda yarım saatte bır kalkardı en gec 6 ay ıcınde hıc kalkmaz oldu. Sımdıde sabahları okul ıcın zor uyandırıyorum.

Yok yok o günleri Allah'ın izniyle göreceğiz .oğlumdan biliyorum.gece beslenmesi bittiğinde onlarda uyuyacak ama ozamana kadar biz bitmezsek. Yazması kolay ama yaşaması çok zorrrrr

Cok yakın artık inan. Emzırme olayı bıtınce hersey normale donuyor. Oglumda yarım saatte bır kalkardı en gec 6 ay ıcınde hıc kalkmaz oldu. Sımdıde sabahları okul ıcın zor uyandırıyorum.
İnş kızlar inş bu söyledikleriniz bana gerçekten güç veriyor çevremde herkes beni becerikli temiz titiz bakımlı Bilir çocuk doğduğundan beri bunların hiç biri Yok bu durumda beni yıpratıyor dün buradaki komşular çat kapı geldi saatte erkendi daha öğle uykusuna falan yatmamıştı oğlum o yüzden ev dağınıktı hani Yen'i tanıştığım insanlara mahçup oldum her yer oyuncak koltuk örtüleri dağılmış vs kahve yapmayım dedim çocuk bacaklarıma kapanıp avazı çıktığı kadar ağladı insancıklar kaçar gibi gitti valla artık işe gitmiyorum yıllardır çalışan bir insanım oda beni bunalttı çoçuğumda bunalıma girdi benim yüzümden galiba Of inşallah zaman su gibi akar gider kendimi hiç bir şey becerememiş gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…