2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
canım bahsettıgın o akıntı bende de oluyo ara ara... haberdar et bızlerı ALLAH yardımcın olsun ınsallah kotu bısı yoktur. bence yok ama

Inşallah cnm ya.Dün sabah da Protestan ı kullanmadm bişey olmaz dedim.üstüne bu olunca korkuttu.inşallah yoktur.Ama çok korkuorm

Kızlar çöküşler değerim 637 olmuş iki katından fazla çok şükür... Bu değerde kese gören var mı aramızda..

İnşaallah görebilirim keseyi haftaya kesin sesi ama benim iğne başlanacağı için yarın gitmem lazım... Pıhtılaşma var bende
Canım geçmiş olsun. Görürsün bebeğini bugün için de rahatlar

Kızlar günaydın, bu yerleşme kanaması yaşayan var mı aranızda benim dün başladı DR gittik doktor normal süüreç dedi ama içim rahat değil
Canım sat larimiz ayni sanirim 5 Şubat .. benim 4-5-6 martta pembe akıntım olmustu ona yerlesme kanaması dedi doktorum ... senin geç döllenme mi?? Doktor normal dediyse oyledir sen içini ferah tutmaya çalış . Rabbim kuzularimizi korusun

Senle gunlerimiz ayniymis canim ben de asidi gaz sancisi çekiyorum doktor ilaç verdi ama bebise bir şey olur diye icmiyorum
Bu haftalarda sanırım herkeste gaz var benim doktorum ne kabızlıkta ne gazda ne de bulantıda hiçbir ilaç vermedi bana. Sıkıntı oluyor ama ayakları sıcak tutunca lifli beslenince çok uzun sürmüyor.

Canım o ölçümlerden kaynaklanıyor. Daha çok minikler, biraz daha büyüsünler tahminler daha gerçeğe yakın oluyor.

Şimdi iyiyim canım Allah'a şükür. Sağolasın. Neydi o neden oldu anlamadım ama çok korktum acaba rahim büyüdüğü için mi oldu bilemiyorum?
Çok şükür iyi olmana sevindimm.. Kim bilir kuzucuklar orda ne yaşıyor?? Allaha emanetler. Hakkımızda hayırlısı

Canım kese icin 1500 ü geçmesi gerelir diye biliyorum hatta 5000 olunca görünen bile var sanki biraz erken gibi geldi bana..
Bende öyle düşündüm ams doktor görülür dedi vajinal görülebilirmiş... Oğlumda 800 lerde bir değerle gördüğümü hatırlıyorum inşaallah görülür görülmezse de sorun yapmam haftaya giderim

Ben de çok sakinim :) Kan hiç vermedim ve dün gittim doktora. Gerçekten insan ikincide daha sakin oluyor.

Geç döllenme canım 1 hafta geriden geliyoruz 7 olması gerekirken 6 haftalık benim koyu kahve şeklinde detaylı incelendi sorun yok 10.haftaya kadar bu kanamalar olur ara ara dedi ama istemeden de olsa kuruntu yapıyorum

Evde dinlenebilir uzanabiken anne adaylarına o kdar ozeniyorm ki.

Ben sbh 7:15 te evden çıkıyorm otobüs sonra in yürü derken 8 de iş başı 11 saat çalışıyorm 7 de çıkıp eve gidiyorm yemek hazırla ye topla derken en erken 8.30 da o da yemek var ise evde ayaklarım uzatabiliyorm 3 gündür duş bile alamadım yorgunluktan. Kaşık ağrım çok oluyor bazen oturmaktan sürekli 5 dk.bile ayağını uzatqmiyorm. Wc için de sürekli 15 20 basamak in çık yapıyorum.
İş yerinde yemek çok kötü oglen sadece çorba içiyorum sabh lari da peynir domates ekmek arasına koyup yiyorum başka bişi de yok bütün gün vaktim olursa 1 meyve belki yiyorum. Hamileliğin verdiği duygusalliktan mi bilmiyorm ama canım çok sıkılıyor bu duruma oturup ağladım dün üzüldüm kendi kendime. Ağrım. Oldukça üzülüyorum uzanamadjgim için.

Bu arada kızlar günde 1 kaşık hakiki zeytin yağı içmen bebeğin gelişimi için çok yararlıymış aşağıda ki yaıyı okumanızı tafsiye ederim . http://www.kadinvecocuk.net/tag/hamilelikte-zeytinyagi-icmek/ ben bugünden itibaren başlıyorum nasıl olacaksa bir de biz izmir'liyiz acı olur bizim yağlar nasıl olacak bilemedim ama bebeğim için gerekiyorsa içelim

Mersin

mersin --- 23 yaşındayım---sat 24 şubat ---tahmini doğum 30 kasım-----ilk bebek--dra daha gitmedim keseye felan baktırmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…