2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Geçmiş olsun canım bidaha yaşatmasın Rabbim

Düşük tehlikesine bahsetti mi cnm bende ayni s i yaşadım ve kese etrafında kana ma var dinlen dedi

Allah yardımcın olsun canım benimde oğlum 24 aylık ve hic rahat bırakmıyor beniinş hic uzanamıyorum bile, seni çok iyi anlıyorum bende yalnızım, böyleyken zor oluyor ama Allah yardim eder ins

Ge
geçmiş olsun canım

InsallahUOTE="fatom43, post: 45752608, member: 617787"]Allah yardımcın olsun canım benimde oğlum 24 aylık ve hic rahat bırakmıyor beniinş hic uzanamıyorum bile, seni çok iyi anlıyorum bende yalnızım, böyleyken zor oluyor ama Allah yardim eder ins[/QUOTE]
Inşallah cnm Allah razi olsun

Slm kızlar banada günler geçmiyor bugün testte yaptıramadım sağlık ocağında ki doktor 1 hafta sonra yaptır dedi meraktan çatlıyorum

Cuma 13.81 pazar 47.43 salı 222.59 çıktı değerler doktorum yükseliş iyi dedi haftaya ultrasonda görebilirmiş ama günler geçmiyor hep test yapıp bakmak istiyorum sağlık ocağından engel var ya neden engel oluyorlar

AZ ÖNCE 2016 EKİM ANNELERİNE BAKTIM ÇOĞU 12. 13 . HAFTADA HALA ENDİŞELİLER BİZİM ŞUAN Kİ DURUMUMUZDAN FARKLARI YOK DEMEKKİ BU BÖYLE 9 AY SÜRÜCEK
canim.sen.kalp atisini duydunmu ben dun duydum 7+3 te duymus olduk rabbim.saglikla versin kucagimiza insallah

Düşük tehlikesine bahsetti mi cnm bende ayni s i yaşadım ve kese etrafında kana ma var dinlen dedi

Yok cnm.öyle bişey demedi.kahve leke dimi dedi evet sütlü kahve gibi dedim.igneyi vurdur progestana da dvm et dedi.kese çok güzel dedi.sancı da olablr dedi.dinlenceksn bol bol dedi.öyle.kanama falan görünse söylerdi zannediorm.

CANIM 6, HAFTA YAZIYOR ALTTA DOGRU MU

GEC DÖLLENMEMİ OLMUŞ

AZ ÖNCE 2016 EKİM ANNELERİNE BAKTIM ÇOĞU 12. 13 . HAFTADA HALA ENDİŞELİLER BİZİM ŞUAN Kİ DURUMUMUZDAN FARKLARI YOK DEMEKKİ BU BÖYLE 9 AY SÜRÜCEK

Ayy inanmiyrm yaa.20 haftalık olunca falan mı geccek.Bu gidişle 9 ayı 90 ay gibi hissederiz Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…