2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kisslar sabah çok siddetli bi sancım oldu kasiklrmda.Ama daha önce de iki kere falan olmuştu özellikle gece sabaha karşı olmstu.3 5 dk sonra geçmişti.yine öyle oldu ama az önce wc ye gittigmde akintimn birazı sütlü kahve gelmişti.doktoru aradm hemen.telefonda hiç yorum yapmadı hemen gel dedi.dua edin inşallah.şuan anında kendimi herşeye hazırladım yani.inşallah herşey yolundadır.
Canim Allah'ın izni ile bisey olmicak . Doktordan çıkınca haber ver mutlaka

Ay canım dün gece sana akıl verdim güya:KK17: gittim yattım sen bi sancı başla. Vajinal bi batma ama arkaarkaya karnım gerildi içinde portakal büyüklüğünde bi sertlik bi sağ bi sol bi aşağı abi yukarı çok gerildi ve ağrıdı. Hep iç çamaşırıma baktım allahtan lekelenme olmadı yoksa doğru acile gitcektim. Düşük yapcam sandım 1_2 saat kıvrandım. Allahım sen verdin ben koruyamam sana emanet sen koru dedim. Çok korktum ama.
Canım çok geçmiş olsin Rabbim korusun emanetlerini .. Umarım bi daha yasamazsin .. şimdi nasılsın?

Kızlar günaydın, bu yerleşme kanaması yaşayan var mı aranızda benim dün başladı DR gittik doktor normal süüreç dedi ama içim rahat değil :KK43:

Kisslar sabah çok siddetli bi sancım oldu kasiklrmda.Ama daha önce de iki kere falan olmuştu özellikle gece sabaha karşı olmstu.3 5 dk sonra geçmişti.yine öyle oldu ama az önce wc ye gittigmde akintimn birazı sütlü kahve gelmişti.doktoru aradm hemen.telefonda hiç yorum yapmadı hemen gel dedi.dua edin inşallah.şuan anında kendimi herşeye hazırladım yani.inşallah herşey yolundadır.
canım bahsettıgın o akıntı bende de oluyo ara ara... haberdar et bızlerı ALLAH yardımcın olsun ınsallah kotu bısı yoktur. bence yok ama

Günaydın kızlar aranızda en tembel benim sanırım sadece idrar tahlili yaptım pozitif çıktı dün kan verdim daha çıkmadı sonucu.ikinci olunca insan biraz rahat oluyor galiba ilkinde çok telaslanmistim tecrubesizdim inşallah bunu sakin bir şekilde atlatirim

Hayırlı sabahlar güzel anneler..biz akşamdan beri uyuyoruz..ne olacak bu uykulu halimiz bilemiyorum :)sürekli yorgunluk ve tansiyon düşüklüğü gibi elim kolum boşalıyor sanki..bu sebeble tek başımıza dışarı çıkmaya cesaret edemiyoruz:) sabırla çarşambayı bekliyorum kalp atışını duymak için..nedense bebeğimi erkek hissediyorum.ilk düşüğümde de kız hissetmiştim..

hala kürtajın tramvasını atlatamadım malesef bebeğime birşey olacak diye çok korkuyorum..
sizler ne durumdasınız

ben vajinal ultrason savunucusu falan değilim. zararlı olsa yasaklanır bunu demeye çalışıyorum.
her doktor nasıl ki aynı ilaç veya aynı tedaviyi uygulamıyor ise bu durumda da görüşler farklıdır.sadece alttan bakılsa bile kimse korkmasın anlamında dedim.
şuna karşıyım tabi,daha 4 5 haftalık gebelere alttan bakmak saçma karından bakılıp kese vs düzgünse 10 gün sonra çağrılıp kalp atışı için bakılması tabi ki doğal.
bu benim 5. gebeliğim(ilk 3'ü düşük) bilgili olduğumu düşündüğüm için yazmıştım o kadar çok doktor gördüm ki her model, her şekil, her uygulama, farklı ama biri de demedi zararlı diyen en azından ben karşılaşmadım.
o yüzden herkes doktoruna bıraksın işi.

anladm canm herkesn bakış açısı farklı işte bende 5 haftalıkken bunu yaşadım ve korktugum için belirttim inş kavuşursun bebişine sağlıklıca hakkımızda hayırlısı olsun

Hayırlı sabahlar güzel anneler..biz akşamdan beri uyuyoruz..ne olacak bu uykulu halimiz bilemiyorum :)sürekli yorgunluk ve tansiyon düşüklüğü gibi elim kolum boşalıyor sanki..bu sebeble tek başımıza dışarı çıkmaya cesaret edemiyoruz:) sabırla çarşambayı bekliyorum kalp atışını duymak için..nedense bebeğimi erkek hissediyorum.ilk düşüğümde de kız hissetmiştim..

hala kürtajın tramvasını atlatamadım malesef bebeğime birşey olacak diye çok korkuyorum..
sizler ne durumdasınız
Benim ilk gebeliğim ama bende çok korkuyorum hep yatıyorum sadece yemek yapıyorum başka bi iş yapmıyorum tansiyon düşüklüğü yok bende arada kasık ağrım bel ağrım oluyo

kızlar günaydınn... :)
uzun ve sabır gerektiren bir yoldayız hepimiz. başımıza ne geleceğinden eminim kimsenin haberi yok :)
zaman bir an önce geçsin, bebeklerimizi bir an önce sağ salim kucaklarımıza alalım diye sabırsızlanıyoruz. bu süreci güzelleştirmenin bir diğer yolu da duadan geçiyor diye düşünüyorum. okuduğum bir kaç yerde esma'ül hüsna'dan EL-MUSAVVİR isminin hamilelik boyunca bolca zikredilmesinin iyi olacağını söylüyordu. ve ilk 4 aya kadar 70 bin adet 'sübhanallahi ve bihamdihi'. inşallah hepimiz sorunsuz bir şekilde, aklımızda hep güzel anılar bırakan bir hamilelik süreci yaşarız. :KK200:

Hayrlı sabhlar herkese. Ben bugun çok kötüyüm sol kasıgmda aşırı bi agrı var. Okula çok zor geldm, teneffüslerde ögretmenler odasına bile gidemiyorum. Sizler nasılsınız? Bu arada sıkıntıları olan anneler Rabbim yardımcınız olsun.

Allah yardımcın olsun canım inşallah bir problem yokturr akıntı kırmızı olmayinca korkulacak bir şey yok demişti doktorum. Hakkında hayırlısı

Inşallah cnm ya çok sağol.progestan kullanıorm sabah 1 akşam 2 dün sabah kullanmadm Die mi oldu bilmiorm İnşallah ciddi bişey yoktur.bekliorum şimdi hastanedym

X