2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Allah yardımcın olsun bende çalışıyorum ama oturduğum zaman çöp kutusunu ters cevirip ayaklarımı uzatıyorum yavaş haraket ediyorum ve mümkün olduğunca çevredekilerden su vs istiyorum sende ayaklarını be şekilde uzatmalısın

Allah yardmcın olsun canım, dinlenememek çok zor. Ben 4te cıktıgm halde yemegi zor yapıyorum. Fırsatın oldukça arkadaşın dedigi gbi ayaklarını uzat en azından. Bu arada senle gunlerimiz aynıymış☺

Kızlar bulantı dan ölüyorum, hiç bir şey durmuyor midemde. pazartesi Dr gidicem, inşaallah bi çözümü vardır.
Sizler bulantı için ilaç kullaniyomusunuz

İş yerinde bir tek yardimcima soledim. O da ağır. İşler. Oluyor bazen uzanmak veya kaldırmak. Gibi o yüzden soledim . Henüz çok küçük diye solemek.istemedim.
O kdr saçma. Bir.masam var ki.onden kapamak.icin tahta koyuyorlar ya benimkisi.o.tahta tam ortadan yapılmış yani normal.oturdugimda bile dizim tahtaya değiyor ayağını uzabilcegim yer kalmıyor yoksa alternatifleri denedim.ama.bulamadim

Benim sat a göre 6+2 çıkıyor 10 Şubat ama ultrason a göre 5+3 5 gün falan fark var burada 7 hafta yazıyor

Offf ayakları uzatamamak çok zor bi durum vücut istemsiz istiyor Bence konuşmalısın erken geç fark etmez ona göre önlem alırlar bu şekilde ilerde Allah korusun hastalansan keşke söyleseydim vs dememek için söyle bence

Yok canım sadece keseyi görmüştük birde doktor biraz olumsuz konuşmuştu normalde bu haftada %90 duyulur demişti onun için tedirgindim biraz ama sukur dun duyduk kalp atışını rahatladım
Bnde pzartesi gttim adet tarhme gre 6+ 2 olmam lazmdi ama sdece kese grundu ve ultrasyon kagdnda 5+2 yazio iki hafta snra gdecem korkuyrum ya ins bos gebelik falan olmazzz

Geçmiş olsn canm umarım daha iyisindr...

canım hep dua ediyorum inş döndüğümüzde güzel haberler veriririz birbirimize madem bu kadar benziyor hamileliklerimiz birbirimizle iletişim kuralim iyi olur sende haber ver olur mu sonucunu
Aminn canim aminn insallah .tamam canim evet guzel olur birbirimize haber verelim

Sıkıntı yaşamış bazı arkadaşlar geçer insallah benim de düşük tehlikem var yatıyorum yapmaktan Belim çok ağrıyor çoğu zaman aç kalıyorum çünkü bana bakacak kimse yok bide küçük oğlum üstüme çıkıp tepi ni yor tahmin edin artiik:) gelsem mi anlasamiyorm bilmiyorum ama Allah in izniyle bu zor günler geçer insallah

Kısslar ben eve geldim.hepinize tekrar tekrar teşekkür ederm dualrnz için Allah razı olsn.hepimize Allah sorunsuz kanamasız lekelenmesiz hamilelik dönemi nasip etsin inşallah.
Doktorum bu sefer karından ultrasonla baktı.çok güzel kesen dedi 6+4 olmuş.sat â göre 6+3 onu bile Geçmiş elhamdülillah.ilişki yasak bol bol dinlenceksn dedi.sancım da normalms olablr dedi.iğne verdi.progestana dvm.iğneyi de vurdurdk.inşallah şifa olur.haftaya kalp atışını dinleyelm dedi.öyle kızlar.hepinize tekrar tekrar teşekkür ediorm.İyi ki varsnz

Inşallah gelecek günlerimiz güzel geçer cnm.bende biraz senin gibiyim.bebeğim yok yalnzm ama bakcak kimsem yok.Annem şehir dışında.cagircam artık gelsin biraz ben yapamiyrm çünkü çok halsizim.yerimdn kalkmaya acizim.bilmiorm Allah yardmcmz olsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…