2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gunaydin kizlar... guzel,rahat bir gun olur insallah bizim ve bebislerimiz icin. Bende de cok fazla gaz oluyor. Ilk hamileligimde de vardi. Nese allah sonumuzu hayir etsin. Bugun dr kontrolum var hayirli haberle gelirim insallahh kendinize vve bebisleeinize iyi bakin saglicakla kalin

ya ben ilk Fadime pınar hn varya selcukluda ona gtmiştim ama ona gtmek ıstemıyorm cook stresli kadın. benı de strese sokuyo. o yüzden bende alı kemale yada nıhat beye gtmek ıstıyorm ama ali kemal bey cook yoğun. karar veremedim hala.neden konya ya da gıdıyosun.tüp bebek mi senınkı

Amin insallah Allah kimseyi evladiyla sinamasin. Hele bir hayırlısıyla doguralim kilo da veririz ınş dediğin gibi :)

Günaydınlar güzel bebislerin güzel anneleri
Sabah bulantilarim sağ olsunlar bugün de varlar
Şimdi sağlık ocağına gidiyorum hem tahlillerimi yaptıracağım hem de gebelik bildirimi yapacağım. Hamile kaldığımdan beri bi tembel oldum ben. 2 adım sağlık ocağına yürümeye bile useniyorum artık ilerleyen aylarda ne olur bilmem
Bir de o gaz bende de var. İnanılmaz sis göbüşüm. Eşim ne kadar erken çıktı gobegin diyor ama gaz dolu ici cok ta rahatsız oluyorum ama yapacak bir şey yok.

arkadaslar günaydın sizlere bir sorum olacak

pazartesi günü adet hesaplamasına göre 5+5 olmam gerekiyordu

ultrasan kağıdında 5w0d yazıyor

yani 5 gün geride gözüküyor

doktor normal dedi ama ben endişelendim. 5 gün geri gelmesi sonradan problem olur mu

ilk gebelik aşırı tebrübesizlik

benı de ekler misiniz

İstanbul yaş 26 SAT 10 şubat muhtemel doğum tarihi 17 kasım. ilk bebek :)

22 aylık kızım var son bir haftadır çok huysuzlandi ve ben uzandığım zaman karnıma vuruyor kalkmam için kendimi sakınmaya calissamda hep üzerimde napicam bilmiyorum çok moralim bozuk

Canım benimde 8 hafta olması gerekirken 7+1 çıktı doktor su an mm hesaplar yapıldığı icin bu farklılıklar normal 10.haftadan sonra kapanıyor o açıklar dedi. Korkma genel olarak herkesin oyle

Mutlaka söyleyeceğim canım inş senin gibi güzel haber alırım yalnız korkuyorum biraz doktor beş haftalıksa eğer kese boyun normal dedi ama adet gunume gore 7 hafta olmam gerekiyormusya endişe veriyo
Canım bunlar normal benim ilk bebeğinde kese 7. Haftada göründü doktor5 haftalık dedi hatta son adet tarihini bile değiştirdi ama sonra oğlum arayi kapattı hatta one bile geçti ve ben kendi adet tarihine göre doğum yaptım, inş sıkıntı yoktur içini ferah tut sen

22 aylık kızım var son bir haftadır çok huysuzlandi ve ben uzandığım zaman karnıma vuruyor kalkmam için kendimi sakınmaya calissamda hep üzerimde napicam bilmiyorum çok moralim bozuk
Canini hic sikma morelini de bozma benimde oglum 24 aylik masallahi var 18 kilo kucagimi istiyor oyun oynamak istiyyor hopluyor zipliyor tabi ben onceye gore biraz agir kanli kaliyorum mecburen ama kucagimada aliyorum her isteginide yapiyorum allah korur ne yapalim aralarinda fazla olmayinca anlamayacaklar anlatsak bile o yuzden canini sikmadan bu serecleri atlatacagiz

Ay canım dün gece sana akıl verdim güya gittim yattım sen bi sancı başla. Vajinal bi batma ama arkaarkaya karnım gerildi içinde portakal büyüklüğünde bi sertlik bi sağ bi sol bi aşağı abi yukarı çok gerildi ve ağrıdı. Hep iç çamaşırıma baktım allahtan lekelenme olmadı yoksa doğru acile gitcektim. Düşük yapcam sandım 1_2 saat kıvrandım. Allahım sen verdin ben koruyamam sana emanet sen koru dedim. Çok korktum ama.

Sizi de Allah korumuş canım .. beni de Allah korudu neyse ki yok kanamam agrim.. insan çok kasiyo kendini gercekten bu minicik mercimekler şimdiden bizden önemli :) Allah korusun hepimizin kuzusunuu

Kisslar sabah çok siddetli bi sancım oldu kasiklrmda.Ama daha önce de iki kere falan olmuştu özellikle gece sabaha karşı olmstu.3 5 dk sonra geçmişti.yine öyle oldu ama az önce wc ye gittigmde akintimn birazı sütlü kahve gelmişti.doktoru aradm hemen.telefonda hiç yorum yapmadı hemen gel dedi.dua edin inşallah.şuan anında kendimi herşeye hazırladım yani.inşallah herşey yolundadır.

Canim benim de 5 gün geride takma kafanı ilerde o açığı kapatır kuzucuğun :) Normal bunlar :)

Allah yardımcın olsun canım inşallah bir problem yokturr akıntı kırmızı olmayinca korkulacak bir şey yok demişti doktorum. Hakkında hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…