2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın kızlar ben dün akşam bi yatış sabah 10 da anca kalkabildim isede bu saatte geldim :) allahtan Patton yabancı değil :)

Aramıza yeni gelen annisler hosgeldimnizzz

Merhaba hanımlar bugün doktora gittim kalp atışlarını duyma ümidiyle ama maalesef
Karında baktı duymadı vajinal baktı çok düşük atışlar ne olacağı belli olmaz haftaya bakalım dedi. İnşallah yavrularımızı sağlıkla alırız kucağımıza. Çok Üzgünüm ama ümidimi kesmedim Rabbimden

Üzülme canım inşallah bidahaki kontrolde çok net duyarsınız

Canim moralini sakin bozma bende dün gittim kese gözüktü kalp atışı duyulmadi haftaya sali ya gün verdi Rabbimin izni ile o atislarida duyarız kucagimizada alırız :)

Canım beni ekler misin :). Ankara yaş 22 sat 21/02/2016 tahmini doğum tarihim inşallah 28/11/2016 ilk bebişim Allahın izniyle

Canim daha minik bebis inşallah haftaya cok net duyarsin

Bebeğin kalp atışlarını duyan anneler doktorunuz sizden de bir ton tahlil istedi mi? Özel hastaneye gidiyorum istediği tüm tahliller 900 kusur tuttu doktorum istersen dışarda yaptırabilirsin dedi. Devlete gitsem bu tahlilleri yaptırmak istiyorum desem yaparlar mi? Tahliller için 900 lira hastaneye veremem su anda.

Ben hamilelik oncesi tiroid idrar fln yaptrmıstım 150 fln tutmustı hamile kalınca dr verdim ekstradan iki test istedi onlarda 60 tl tuttu özele gidiyorum bende saglk ocaginda yaptrabildiklerini yaptir bosuna 900 verme hangi hastane hangi sehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…