2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bebeğin kalp atışlarını duyan anneler doktorunuz sizden de bir ton tahlil istedi mi? Özel hastaneye gidiyorum istediği tüm tahliller 900 kusur tuttu doktorum istersen dışarda yaptırabilirsin dedi. Devlete gitsem bu tahlilleri yaptırmak istiyorum desem yaparlar mi? Tahliller için 900 lira hastaneye veremem su anda.

Yuhhhh neymiş o testler öyle ya sakin verme devlet hastanesi ne git yapıyorlar sorun çıkaran olmuyor sağlık ocağında daha da kolay yaptırırken

Ben hamilelik oncesi tiroid idrar fln yaptrmıstım 150 fln tutmustı hamile kalınca dr verdim ekstradan iki test istedi onlarda 60 tl tuttu özele gidiyorum bende saglk ocaginda yaptrabildiklerini yaptir bosuna 900 verme hangi hastane hangi sehir
Sağlık ocağı bir.kısmını yapıyormuş yapılmayan testler var. Toksoplazma rubella cmv gibi. Onları devlete gitsem yaparlar mi ki? İstanbul da medipol hastanesine gidiyorum

Devlet hepsini yapıyor yapmama gibi bir durumu yok canım
Daha önce ben özelde ki tahliller için devletten randevu aldım gittim doktor ben kendim muayene eder tahlili kendim isterim demişti istenilenleri yapmamıştı ters doktora denk gelmek istemiyorum yine

Sağlık ocağı bir.kısmını yapıyormuş yapılmayan testler var. Toksoplazma rubella cmv gibi. Onları devlete gitsem yaparlar mi ki? İstanbul da medipol hastanesine gidiyorum
Toksoplazmann bitanesi eksikti benm jimer bursa 60 tlye yapti vaktin varsa devlet hastanesine.git yaptr ben calstıgım icin özelde yaptrdim

Bebeğin kalp atışlarını duyan anneler doktorunuz sizden de bir ton tahlil istedi mi? Özel hastaneye gidiyorum istediği tüm tahliller 900 kusur tuttu doktorum istersen dışarda yaptırabilirsin dedi. Devlete gitsem bu tahlilleri yaptırmak istiyorum desem yaparlar mi? Tahliller için 900 lira hastaneye veremem su anda.

istedi tatlım bende ctesi günü yaklaşık okada ücret ödedm özelde ama iyi araştırın 500 tl fiyat çıkaran hastaneelerde var 800 de

Aynen tatlım hastaneye gidene kadar her seneryoyu kurdum kafamda. Yanlız annem alttan vajinal ultrason tehlikeli diyor doktor sorun yaşatmaz diyor sizinde alttan kontrol oluyor mu ?Benim kanamam olunca latan baktı daha net görmek için vajinal ultrason ile bakıcam dedi

Canım ben kese ve kalp atışı için 2 kere gittim ikisi de vajinaldi bi sorun olmadı . hatta şöyle soylim benim gittiğim bölüm tüp bebek bölümü orada ki doktorlar vajinal bakıyor risk olsa en başta zorlu gebelikler de bakmazlar gibi geliyor bana

Bende bugün sordum doktora test yaptıracak miyim diye. O da çoğunluğunu önceden yaptırmissin ama yine de yaptirabilirsin dedi. Ben yazdirayim nerede istersen yaptır sağlık ocakları da yapıyor zaten gebeligini oraya da bildirdik dediler. Devlet hastanelerin de de yaptirabilirsin ben daha önce yaptirmistim.

Biz farklı medipollere mi gidiyorduk :KK64: canım araştırma hastaneleri genelde muayene etmeden istemem test der ama devlet hastanesi yapıyor.

Canım ben kese ve kalp atışı için 2 kere gittim ikisi de vajinaldi bi sorun olmadı . hatta şöyle soylim benim gittiğim bölüm tüp bebek bölümü orada ki doktorlar vajinal bakıyor risk olsa en başta zorlu gebelikler de bakmazlar gibi geliyor bana

BENCE TEHLİKELİ BENİ UYARDILAR VAJİNAL BAKTIRMA

DOKTOR BİŞEY OLMUYO DEDİ GÜVENDM NE OLDU AYNI GÜN KANAMA BAŞLADI NORMALDE LEKEM BİLE YOKTU

BİR SÜRÜ İLAÇ İPNE SERUM ALDIM DURDUK YERE ZEDELEMEYİN SABREDİN

Dün Ümraniye Eğitim araştırma kadın ve çocuk hastanesinde cmv, rubella, toxoplazma, seroloji, hormon, hemogram, hemoglobın gıbı bir sürü test yaptırdım. İnternetten gebe polikliniğinden randevu alabılırsınız

hangi medipol canım bağcılar mı esenler mi ben esenlere fatma hanıma gidiyorum

Dün Ümraniye Eğitim araştırma kadın ve çocuk hastanesinde cmv, rubella, toxoplazma, seroloji, hormon, hemogram, hemoglobın gıbı bir sürü test yaptırdım. İnternetten gebe polikliniğinden randevu alabılırsınız

BENCE TEHLİKELİ BENİ UYARDILAR VAJİNAL BAKTIRMA

DOKTOR BİŞEY OLMUYO DEDİ GÜVENDM NE OLDU AYNI GÜN KANAMA BAŞLADI NORMALDE LEKEM BİLE YOKTU

BİR SÜRÜ İLAÇ İPNE SERUM ALDIM DURDUK YERE ZEDELEMEYİN SABREDİN

Sabırla alakası yok bunun doktorum bu tur muayene ediyor ve çok sukur bi sorunda yasamadim.

KIZLAR DAR PANTOLONLAR SİZİ DE RAHATSIZ EDİYOR MU DÜĞMEYİ KAPATTIĞIM ANDA MİĞDEM BULANMAYA BAŞLIYOR KİLO ALMADIM DAHA

hangi medipol canım bağcılar mı esenler mi ben esenlere fatma hanıma gidiyorum

Soru bana değil ama bende cevap vericem :KK31: ben bağcılar da ki ayrıca esenler medipolu de araştırmıştım orası da çok iyiymis yeni olduğu için maddi olarak ta :KK66:

X