2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım kese büyümüş sen ona bak. Hem biri alttan ultrason o daha büyük gösterir çünkü yakından bakıyor. Karından ultrason daha küçük gösterebilir. Bidahaki sefere doktora sor bence.

Canım kese büyümüş sen ona bak. Hem biri alttan ultrason o daha büyük gösterir çünkü yakından bakıyor. Karından ultrason daha küçük gösterebilir. Bidahaki sefere doktora sor bence.
Cumartesi kalp atışı için gidecez inşaallah bır sorun yoktur. Kendı doktorum bazı testler için devlete yonledırdi gitmısken de muaynenı ol dedi ve sonuç boyle çıkınca çok canım sıkıldı ins dediğin gibidir canım

Benim doktorum hiç vajinal muayene etmiyor canım hep karından bakıyor ama vajinal muayenesine bi sakıncası olmuyormuş
Sağol kuzum evde yatıyorum kanamam kesildi sarımsı akıntı devam ediyor. Bugün üniversite de randevum var herşey belli olacak inşallah güzel haberler verebilirim canım.
Hadi hayırlı haberlerle gel canım. Göremedim seni merak ettim. İnsallah her şey güzel olacak. Bol Bol bebişine ayetel kursi o ki ya şafi çek. Kanamanın durmuş olmasına çok sevindim bu iyiye işaret. İçini ferah tut

kızlar şunu merak ediyorum elinizde 2 tane ultrason kağıdını karsılaştıranılır mısınız birbirine göre düzenli mi tutarsız mı günleri
Canım ben daha 1 kere ultrason a girdim gerçi ama şöyle sonuçta kesen büyümüş ve bi problem olsa dr söylerdi bi de vajinal ultrasonla normal ultrason fatk eder tabii vajinal daha net bu yüzden kıyaslama yapma derim ben içini rahat tutmaya çalış bi sonraki kontrolunde doktoruna danış.. Hakkında hayırlısı

Canım benimde sat 29 ocak geçen hafta perşembe gitmistim doktora benimde kese göründü fakat kalp atışı duyulmadı,bugün tekrar gideceğim bakalım bana da boş kese olabilir dedi inş değildir ya dua edelim hayırlı haberlerle geliriz ins

Saol canımm artık cumartesıne kadar bekleyecem inş bır sıkıntı çıkmaz.

cnm mrb sende karamanda sın galiba.hangi dr a gidiyosun ve kaçıncı haftanda keseyi gördünüz,kalp atışını duydunuz

kızlar şunu merak ediyorum elinizde 2 tane ultrason kağıdını karsılaştıranılır mısınız birbirine göre düzenli mi tutarsız mı günleri
Canım benim 2 ultrason kağıdım var birinde 5+4 yazıyor 1 hafta sonra ki ultrason da 5+6 yazıyor ama dediğim gibi ultrasondan kaynaklı mm boyutlarına bak eğer haftasına göre ise boyu hiç takılma

Canım benim 2 ultrason kağıdım var birinde 5+4 yazıyor 1 hafta sonra ki ultrason da 5+6 yazıyor ama dediğim gibi ultrasondan kaynaklı mm boyutlarına bak eğer haftasına göre ise boyu hiç takılma
Canım demek kı bu tutarsızlıklar oluyor. Benım adetım çok duzensız ve bu hamılelıgımde adetın 42. gunu yumurtladım. Onun için sata göre hesaplayamıyorum. Ultrasona gore hesaplıyodum ama o da sureklı tutarsız çıkıyor

Dualarim seninle canım sonucunu mutlaka şöyle olurmu hayirli haberlerini bekliyorum benide pazartesi ye çağırdı kan tahlili istemişti sonuç 4500 civarında kusurati var hatırlamıyorum herşey güzel gorunuyo dedi hayırlısı bakalım inş bi şok yasamam

Canım benim kese 5 haftalıkken 8.51 çıkmıştı 1 hafta sonra kalp atışı için gittiğimde direk bebeğin boyutunu ölçtü 3 mm çıktı bebek göründüğü an kese değil bebeğin ölçümünü yapması lazım

Maaşallah canım inş bende cumartesı duyabılırım alttan mı baktı bebeğe

mrvdgs canım peki kese boyutları kaç benim 9,5mm altı gun sonra 15,6 mm çıktı neysekı kese buyumus en azından
Canım benim kese 5 haftalıkken 8.51 çıkmıştı 1 hafta sonra kalp atışı için gittiğimde direk bebeğin boyutunu ölçtü 3 mm çıktı bebek göründüğü an kese değil bebeğin ölçümünü yapması lazım

Günaydın kızlar nasılsınız... Çok şükr benm lekelenmem gitti sayılır iğnelere devam ediyorm ayrıca hap alıyrm. Hiç kalkmıurm dinleniyorm, sağlıkla alalım bebişlerimizi inşlh...

Kızlar günaydın aklıma bişey takıldı. Bulantılarınız tam olarak ne zaman başladı? benim sabah az bişey oluyor bikaç saat sonra geçiyor. Bazı kokulara karşı da hassasiyet başladı. ama öyle kusma derecesinde ya da aşırı rahatsızlık dercesinde bişey yok henüz? Şimdilik uyku hissi ve baş ağrılarım var sadece aklıma takıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…