2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Maaşallah canım inş bende cumartesı duyabılırım alttan mı baktı bebeğe
Evet canım alttan baktı kalp atışı duyulmuyor sadece kalp atışı görünüyor sende ilk etapta duyamayıp göreceksin 8 haftada duyucaz inşallah bi sıkıntı yok sen içini rahat tut bana neler dedi doktorlar bebek yok kese var bil dediler o yüzden takılma ultrason boyutlarına bebek görünüp kalp atışlarını gördün mü bebeğin boyutu önemli olacak kesenin boyutu değil

Mide bulantıları 7 haftadan itibaren başlar ama öncesinde de yaşayanlar oluyor benim hiç bir belirtim yok sadece kasıklarımda ağrım oluyor o kadar herkes aynıbelirtileri yaşamıyor tatlım

USG cihazı aynı değilse böle farklılık çıkabilr canm korkma.. Aynı anda karnımdan baktı doktr 6+5 sonra kalbini görmk için vajinal baktı 6+2 söyledi bence bu sebepten farklılık göstermiş,, hayrlısı canm

günaydın kızlar bebişlerimiz nasıl? biz dün ilk kontrolmüze gittik kesemizi de gördük ultrasona göre 5+ 1 görünüyoruz. 3 hafta sonra gel dedi kalp atışlarımızı duyarız inşallah dedi. ilk 3 ay büyüme genetik olduğu için sakın kendini kasma dedi..okudum yazılarınızı nolur völçülere bu kadar takıp üzmeyin kendinizi sonuçta heaplamayı yapan dr ve eli mm kaysa hesaplama değişiyor.aynı gün içinde aynı dr a gitseiz bile ölçüm değişik çıkabilir.

Tamam canım Allah razı olsun. İnşaallah sağlıkla alırsın bebeğini kucagına

Masallah dıyelım o zaman :) ben adetim 1 gun gecince hcg beta 358 küsür cıkmıştı bır dahada baktırmadım hatta dr gerek yok ztn gebelık mevcut demişti. . İlk randevu 6. Haftama aldım inşallah gorebılırız cunku benımde ilk gebelik bos gebelıkti korkularım cok fazla. .

Canim benimde gecen hafta 7+0 dayken 6+0 cikti ama oncesinde dr en fzzla 5+3 dedi emin olamadi daha detayli baska bi dr a gonderdi orda 6 haftalik cikti ve bebegide gordu icini ferah tut dua et rabbim herkese hayirli saglikli evlat nasip etsin

Korkmakta hepimiz haklıyız çünkü eskiden gebelik ay ay takip edilirken şimdi hafta hafta takip ediyoruz o yüzden ne kadar detay o kadar endişe bence 6.haftaya randevu alarak çok iyi yapmışsın ben her hafta doktora gittim saçma sapan korkular edinim döndüm şimdi 2 hafat sonra randevu hiç takmıyorum kafama hakkımızda hayırlısı seninde güzel olacak eminim

mrvdgs canım peki kese boyutları kaç benim 9,5mm altı gun sonra 15,6 mm çıktı neysekı kese buyumus en azından
Can'ım yazdıklarını okudum iki düşük yaptım ve etrafımda çok düşük yapan oldu seni rahatlatmak için söylemiyorum farklı ultrasonlar farklı sonuç çıkarır hep aynı doktordaydı ölçümlerini baz al ve kese günde bir mm büyümeli ki seninki de büyümüş önemli olan da bu hadi bak rahat ol cumartesi durumun dediğim gibi olduğunu anlayacaksın

Tamam canım Allah razı olsun. İnşaallah sağlıkla alırsın bebeğini kucagına
Aminnnnnnnnn canım benim sende sağlıklla alacaksın Allah'ın izniyle takılma hiç boyutlara doktor mouse ile bebeğin boyutunu çiziyor sonuçta bi soktorun eli farklı diğeri farklı o yüzden gelişim sürelerine bak

İnşaallah canım keşke gitmeseydım saçma doktora suratsızın tekıydı ve moralımı bozdu. Kendı doktorumdan baskasına gıtmem artık. Allah razı olsun canım inşaallah hayırlısyla alırız bebeklerımızı kucagıımıza

İnşallah canım benım hepimiz hakkında hayırlı ve en guzel sonuclar olsun

Bir de ben artık öel doktora gitmiyorum kadın doğum araştırma hastanesine gidiyorum inanın daha detaylı bilgi veriyorlar kısa ve net ama soru işareti kalmıyor. Var mı eğitim araştırmaya giden İzmir de ?

İnş sıkıntı çıkmaz canım ben hic kan tahlilide yaptirmadim 15.30 da randevum ins haber ederim sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…