2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aynı testleri sağlık ocağı yapıyor yapmadığı birkaç test var onu da önemine göre devletten yaptırabilirsin gerek yok, onca paraya doğum yapılıyor

Ben hamile pantolonu na geçiş yaptım göbekten kapanmadi düğme sıkıyor du
UTANIYORUM GİDİP ALMAYA GÖRMEMİŞ DAHA YENİ HAMİLE KALMIŞ HEMEN GELMİŞ HAMİLE KIYAFETİ ALMIŞ DERLER DİYE SENİN İÇİN SÖYLEMİYORUM YANLIŞ ANLAMA SAKIN : ) KESİNLİKLE HAMİLE PANTOLONU GİYİLMELİ DÜN DOKTORUM DA SÖYLEDİ BUNLARI ÇIKAR HEMEN DİYE SIKINTIM YOKTU O DEDİKTEN SONRA KENDİMİ DAHA RAHATSIZ HİSSETMEYE BAŞLADIM.

Soru bana değil ama bende cevap vericem ben bağcılar da ki ayrıca esenler medipolu de araştırmıştım orası da çok iyiymis yeni olduğu için maddi olarak ta
EVET GERÇEKTEN ÇOK UCUZ VE DOKTORUMDA ÇOK İYİ 25 TL MUAYENE ÜCRETİ VERİYORUM NORMAL 550 TL SEZERYAN 1000 TL

görmemişler gibi aldım valla ya işin aslı ben asilamayla gebe kaldığım için iğneler sisirdi göbeği doğal olarak çok sıkıyor du.

Elalem senden daha mı önemli niye utanıyorsun ki... gayet doğal şeyler... hem bebeğini ve kendini sıkmaya ne gerek var, al geniş geniş giyin ben kıyafetlere bakarken şimdiden õzeniyorum büyüklerini de almak için

HAKLISINIZ YA NE BİLİYİM GÖRMEMİŞİZ ASLINDA DOĞRU SÖLÜYOSUN OLSADA ARTIK GÖRSEK

EVET GERÇEKTEN ÇOK UCUZ VE DOKTORUMDA ÇOK İYİ 25 TL MUAYENE ÜCRETİ VERİYORUM NORMAL 550 TL SEZERYAN 1000 TL

Aynen çok uygun ben bağcılarda başladığım için orada devam ediyorum . yoksa tercihim olabilirdi kesinlikle hasta yorumları da çok iyi

Sabırla alakası yok bunun doktorum bu tur muayene ediyor ve çok sukur bi sorunda yasamadim.

CANM BENCE ŞANLISIN YA BENDE ÖYLE DÜŞÜNÜYODUM HERKES UYARDI YAPMA ETME DİYE DİNLEMEDM KANAMAM OLDU TESADĞFMÜ BİLMİYOM SABIR DERKEN 1-2 HAFTA GEÇ GÖRELİM BEBEİŞLERİ AMA YNEDE RİSKE ATMALAYAM DİYE DEDM , SENN ADINA SEVNDM

Kızlar gelfim doktordan karından muayene oldum. Ultrason kağıdında yazanlar 0.36cm 4hafta 1gün. Gelişimi haftana göre normal dedi yanlız kızımı hemen memeden kesmem gerekiyormuş

Canım bende 3 tüp kan ve idrar tahlil verdim. 220lira tuttu hepsi. Ben de özelde yaptırdım. Senin ki çokmuş.

Canım bunun sansla alakası yok. Doktor kaynaklı da olabilir tek sorun yaşamayan ben değilim. Bazı doktorlar karından bakarken bile bastırarak can yakan var bunun sonucunda da olabilir olan. Ben araştırma hastanesinde kisten dolayı vajinal USG oldum resmen enkaza çevirdi gibiydi şuan öyle bi muayene olmuş olsa evet sonuç kanama olabilir. Ama bi çok hasta bu şekilde muayene oluyor. Ayrıca 2 hafta sonra gitsemde muayenem vajinal olurdu o yüzden dedim sabırla alakası yok diye

Kızlar gelfim doktordan karından muayene oldum. Ultrason kağıdında yazanlar 0.36cm 4hafta 1gün. Gelişimi haftana göre normal dedi yanlız kızımı hemen memeden kesmem gerekiyormuş
Can'ım hemen hemen günlerimiz aynı keseyi görmüşsün hayırlı olsun ben haftaya gideyim diyordum kese kalp atışı için senin yorumunu okuyunca heyecanlandım gitsem mi acaba hemen

yanlış bilgilendirmeyelim lütfen vajinal bakımın hiç bir zararı yok aksine daha doğru ölçümler oluyor karnımıza göre. senin tamamen şans olmuş kanama.
ben riskli gebelik doktoruna gittim oğlumda hep alttan bakıldı baştan sona kadar.doktorlara güvenelim, onlar zararsız diyorsa sıkıntı olmaz.

Can'ım hemen hemen günlerimiz aynı keseyi görmüşsün hayırlı olsun ben haftaya gideyim diyordum kese kalp atışı için senin yorumunu okuyunca heyecanlandım gitsem mi acaba hemen
Canım gördük vallahi ben de çok merak ediyordum tahlil sonuçlarını göstermeye gidicem tekrar saat 4 gibi kalp atışları için ne zaman gelmem gerektiğini sorarım yazarım tekrar. Canım çok heyecanlıysan git görürsün sende inşaallah ☺

Hakkında hayırlısı olsun, sevindim güzel haber almana. prolaktin ve progesterondan dolayi kesmen lazım sanırım... Allah kolaylık versin, umarım kolayca bıraktırırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…