2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hayırlı sabahlar kızlarr Evet bu sabah itibariyle mide bulanma atakları kendsini iyice hissettirdi. Pazar günü YDS sınavım var ne yapacam bılmıyorum

Yürüyüşü doktor mu önerdi yoksa? Kilo vermek için tempolu yurumen lazım. Bebek varken nasıl yapacaksın onu ?

Bence seninkide kucuk degil cnm farkli cikabilio mesela ben 4+4teyken benim keseden cok ilerde olanlar vardi. Bence 1-2 aya kadar hersey esitlenir :)

Ikinco alternatif te herhalde Alaaddin bey olur. Zaten ilk onu dusunmustum ama cok kalabalik saatler cok uzuo die emel hanimo tercih ettim. Cevremde 4-5 kisi var onlarda emel hanima gidiolarmis memnunuz dediler tavsiye ettiler bende ondan.emel hanimi sectim

Bide yine sevgide emel hanim disinsa bi erkek doktor var asini bilemiorum su anda ayni katta odalari onuda cok tavsiye ediolar

Bu arada kötü mu emel hanim

hayırlı olsun cnmm. günlerimiz aynı gibi:) ben de henüz gitmedim pazartesi cağırdı doktorum ilk muayene
Hoşgeldin canım seni tanıdım :) yıllar önce zayıflama topiginde birlikteydik. O zamalarda bebis istiyordun :) sen beni hatırladın mi bilmem. Ne güzel yaa bebislerimizin yolunu birlikte bekleyeceğiz.

Günaydın kasım anneleri. Harika bir gün olsun. İlk 3 ay hep merak içinde olacağız. Ben de kızımdan sonra 14 sene geçtiği işin hiç bir şey hatırlamıyorum . Testlerin isimleri bile değişmiş. 2 li test 10 haftalıkken miydi? Cinsiyetler hangi haftada belli oluyordu? Yakın tarihte anne olanlar hatırlar.

kafaya takmamak lazım ama bazen elimizde olmuyor işte. Akışına bırakmak lazım.

Benimde 7 yaşında oğlum var... Bulantıları bile unutmuşum ki sabah bir hatırlatma geçti sağolsun birde şu bağırsak düzeninde ki değişiklik kabızlık çok rahatsız ediyor...

Arkadaşlar şimdi hastanedeyim muayene oldum doktor keseyi girdi yalnız bi sıkıntı var son adet tarihim 29 ocak doktor şuanda 7+ 5 olmam gerekirdi dedi ama 5 haftalık falan kizim dedi kese boyu 7.6 mm çıktı kan tahlili istedi son artışların güzelmiş büyük ihtimal geç döllenme olmustur dedi kotusu ise boş gebelik olabilir dedi başınıza böyle bisey geldimi dua edin kötü bisey çıkmasın

Volkan beye ben de gitmek istiyodum iyi diyolardı ama hastane kapanmış. Nasıl memnun musun şu an gittign doktordan canım? Aynı zamanda ben de farklı doktorlara gitmek istiyorum ama daha netleştiremedim.
valla canım benım uc kaybım var benım artık doktoru rıske atmamam lazım. nadı beyın ısmını cok duydum ben burda cok tanımıyorum kımseyı zaten ankaradan geldım doktor malesef o kadar az kı. nadı beye gıdıorum ıgnemı dozumu ılaclarımı ayarladı sımdılık skıntım yok.ama dogum ıcın ozel bı hastanede takıp yaptrmam lazım devlette dogum yapmak ıstemıyorum nasıp olursa tabı.ayse hanım varmıs anadolu da ya ona ya da kuthan beye gdcem

Kızlar ultrasonda cikan gun ile bi sonraki ultrasonla paralel gidiyormu. Ben ilk ultrasona gore 6+1 haftalik olmam lazim ama bugun ki ultrasonda 5 haftalik gorunuyor sizde de boyle fark oldu mu

Kızlar ultrasonda cikan gun ile bi sonraki ultrasonla paralel gidiyormu. Ben ilk ultrasona gore 6+1 haftalik olmam lazim ama bugun ki ultrasonda 5 haftalik gorunuyor sizde de boyle fark oldu mu

Geç döllenme olmuş olabilir. Bazen o orantilar değişebiliyor geriden gelirken ileriden de gidebiliyor . sağlıkla da ilerler inşallah .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…