2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Arkadaşlar şimdi hastanedeyim muayene oldum doktor keseyi girdi yalnız bi sıkıntı var son adet tarihim 29 ocak doktor şuanda 7+ 5 olmam gerekirdi dedi ama 5 haftalık falan kizim dedi kese boyu 7.6 mm çıktı kan tahlili istedi son artışların güzelmiş büyük ihtimal geç döllenme olmustur dedi kotusu ise boş gebelik olabilir dedi başınıza böyle bisey geldimi dua edin kötü bisey çıkmasın
İnşallah geç döllenmeden canım. Ama bu ara sık sık muayene ol baktım. Boş gebelik ihtimali var malesef üzmek istemem ama başka doktorlarda bi görün istersen.

valla canım benım uc kaybım var benım artık doktoru rıske atmamam lazım. nadı beyın ısmını cok duydum ben burda cok tanımıyorum kımseyı zaten ankaradan geldım doktor malesef o kadar az kı. nadı beye gıdıorum ıgnemı dozumu ılaclarımı ayarladı sımdılık skıntım yok.ama dogum ıcın ozel bı hastanede takıp yaptrmam lazım devlette dogum yapmak ıstemıyorum nasıp olursa tabı.ayse hanım varmıs anadolu da ya ona ya da kuthan beye gdcem
Anladım canım evet malesef doktor sıkıntısı var. Ben meryem hanıma rastgele gttim araştırma fırsatım olmadı, iyi gibydi ama tavsiye edilenler arasnda degil o yuzdn emin olamıyorum. Aynı hastanede farklı bi doktora da gtsem sıkıntı olur mu ki dye duşunuyorum.

Kızlaarr lütfen yardımcı olun çok canım sıkkın. Kaç kere ultrasona gırdınız ve kaç günlül olduğunuz pararlel gitti mi. benım son ultrasona gore 6+1 olmam gerekirken bugun 5+0 çıktı. Ve başka bır doktora gıttım karnımdan baktı. Bir öncekide alttan bakmıştı. Onun etkısı olabılrı mı. Szde karsılastırabılır mısınz ultrasonlarınızı yaa lütfenn :KK43:

Offf millet hamileyim diyo bir bakmışsın doğum yapmış bizim neden bu kadar kadar sıkıntılı yaa zaten sık sık gelmen gerekecek dedi haftaya tekrar çağıracak oan yanlış anlamadim sa eğer 15 gün sonra bebek varsa bebegidr kalp atışını da duyariz dedi şuan geç döllenme ise zaten olması gerektiği gibi kesen dedi

Degerınız kactı ve beklenen adet kac gun gecmiş ti canım
Adetimden 2 gün geçmişti ilk hamile olduğumu öğrendiğim değer 507 çıkmıştı 3 gün sonra 1507 1 hafta sonra 2354 çıktı. 3 yaptırdığım değer düşüktü Buca Kadın Doğum hastanesinde ki DR. 1 hafta sonra bakmamız lazım eğer kalp atışı olmazsa bebek gelişmiyor demektir beta değerine çok takılma önemli olan ultrason dedi.3 gün öncede kalp atışlarını gördük bebeğimde tam haftasında ve gelişimi güzel şuan Allah nasip edersede byle gidecek inşallah

yaren92 yaren92 Canım gözün aydın güzel haberler almak hepimizi mutlu ediyor

nurcan4419 nurcan4419 Canım bende sata göre 8 haftalık olmalıydım ama dun ultrasonda 7+1 çikti doktor o sorun değil 10 haftadan sonra o açıklar kapanıyor su an mm hesaplar olduğu için o farklar çıkabiliyor dedi.

Bu arada dün geçe kahverengi kanamam oldu sancı ile birlikte hemen acile gittik. Yerleşme kanaması dedi bilginiz olsun yerleşme kanaması 10. haftaya kadar sürebiliyormuş kahverengi yada pembe olarak ancak det kanaması gibi kanamalarda mutlaka DR bilgi verin dedi. Allaha süşük şimdi iyiyiz :KK200:

yaren92 yaren92 Canım gözün aydın güzel haberler almak hepimizi mutlu ediyor

nurcan4419 nurcan4419 Canım bende sata göre 8 haftalık olmalıydım ama dun ultrasonda 7+1 çikti doktor o sorun değil 10 haftadan sonra o açıklar kapanıyor su an mm hesaplar olduğu için o farklar çıkabiliyor dedi.
Canım ben sat a göre hesaplamıyorum zaten. ultrason kağıtlarında tutarsızlık var. Ultrasona göre hesaplıyodum gunumu ama bugun ki ultrason da 5 gün geri gösteriyor

Kızlaarr lütfen yardımcı olun çok canım sıkkın. Kaç kere ultrasona gırdınız ve kaç günlül olduğunuz pararlel gitti mi. benım son ultrasona gore 6+1 olmam gerekirken bugun 5+0 çıktı. Ve başka bır doktora gıttım karnımdan baktı. Bir öncekide alttan bakmıştı. Onun etkısı olabılrı mı. Szde karsılastırabılır mısınz ultrasonlarınızı yaa lütfenn :KK43:
Canım son ultrason 6+1 ken 5+0 demişsin önceki ultrasonlarınuzda ne çıkmıştı yazarmısın. Birde arada 1 hafta var çok değil bence bukadar sorun etme gelişir yakında.

Canım ben sat a göre hesaplamıyorum zaten. ultrason kağıtlarında tutarsızlık var. Ultrasona göre hesaplıyodum gunumu ama bugun ki ultrason da 5 gün geri gösteriyor
Canım bende ilk gittiğim de kese 4 haftalık dedi sata göre 5+6 olmalıydı 2 hafta sonra ilk muayeneye göre 6 haftalık çıkmalıydı ama 7+1 dedi. Bence çok sorun değil doktorun dediği gibi mm hesaplar olduğu için fark olabilir

Bu arada dün geçe kahverengi kanamam oldu sancı ile birlikte hemen acile gittik. Yerleşme kanaması dedi bilginiz olsun yerleşme kanaması 10. haftaya kadar sürebiliyormuş kahverengi yada pembe olarak ancak det kanaması gibi kanamalarda mutlaka DR bilgi verin dedi. Allaha süşük şimdi iyiyiz :KK200:
Bende de oldu 3 gün sürdü ama geçti. Her ne kadar olağan durum olsada insan huzursuz oluyor canım. Hayırlısıyla ilk 3 ayı bir atlatsaydik.

Canım son ultrason 6+1 ken 5+0 demişsin önceki ultrasonlarınuzda ne çıkmıştı yazarmısın. Birde arada 1 hafta var çok değil bence bukadar sorun etme gelişir yakında.
Canım geçen haftaki perşembe yanı 6 gün önce başka doktorda alttan baktığında 5+2 idi. bugunde ona göre 6+1 olmam gerekiyor ama bugun başka bir doktorda karnımdan baktı ve 5+0 yazıyor yine ultrason kagıdında. Geçen perşembe kese9,9mm iken bugun 15,6mm çıktı.

geç döllenme değil canım 3 lere ultrason çekindim hiç paralel gitmedi hep olması gereken den gerı çıkıyor
Geç döllenme olmaya bilir ncak ultrasonda mm hesaplamalar olduğu için 1 hafta geriden gelebiliyor benim sat tarihime göre 7+3 olmam gerekirken ultrasona göre 6+2 gebeliğim 10.haftadan sonra düzeleceğini söyledi için rahat olsun

Bende de oldu 3 gün sürdü ama geçti. Her ne kadar olağan durum olsada insan huzursuz oluyor canım. Hayırlısıyla ilk 3 ayı bir atlatsaydik.
Aynen tatlım hastaneye gidene kadar her seneryoyu kurdum kafamda. Yanlız annem alttan vajinal ultrason tehlikeli diyor doktor sorun yaşatmaz diyor sizinde alttan kontrol oluyor mu ?Benim kanamam olunca latan baktı daha net görmek için vajinal ultrason ile bakıcam dedi

AdAraS AdAraS Canım nerelerdesin? Son durum nedir? Bizi haberdar etmeyi unutma. İnsallah her şey yolundadir
Sağol kuzum evde yatıyorum kanamam kesildi sarımsı akıntı devam ediyor. Bugün üniversite de randevum var herşey belli olacak inşallah güzel haberler verebilirim canım.

kızlar şunu merak ediyorum elinizde 2 tane ultrason kağıdını karsılaştıranılır mısınız birbirine göre düzenli mi tutarsız mı günleri

X