2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ben salı günü gitmeyi düşünüyorum canım
Ben şimdi kabaca bir hesap yaptım da benim kese ancak haftaya salı kalp atışı da perşembe duyulur ama benim iğne başlanması için erken gitmem lazım yoksa haftaya cumaya kadar beklerdim

Oo çok yüksek canım. Benim dün adet günümdü 78 küsür çıktı. Benim adet günümle yumurtlama günüm arasında 3 hafta var ondan mı acaba

Gec dollenme olabilir doktorlar artisa bakiyor. Bir de benim tup bebek oldugu icin olabilir bende cok bilmiyorum saglikli olsunlar da

Ben şimdi kabaca bir hesap yaptım da benim kese ancak haftaya salı kalp atışı da perşembe duyulur ama benim iğne başlanması için erken gitmem lazım yoksa haftaya cumaya kadar beklerdim
İhmal etme oyleyse git tabi cnm doktorlar daha iyi biliyor tabi olmak lazim

Ben de ilkinde çok kilo almam diyordum 60 kiloyla hamile kalmıştım 80 kilo doğuma gittim düzenli ve az kalorili beslendiğim halde hemde. 1 sene sonra 55 kilo oldum. Şimdi de 57 kiloyum. Bunda inşaallah o kadar kilo almam

Ben onceki uc kaybimda volkan beye gttim bunda nadi beye gidiorum ama anadoludan da birine gtcem ay i zamanda
Volkan beye ben de gitmek istiyodum iyi diyolardı ama hastane kapanmış. Nasıl memnun musun şu an gittign doktordan canım? Aynı zamanda ben de farklı doktorlara gitmek istiyorum ama daha netleştiremedim.

evet tahmın ettım :) persembe 198 dı cumartesi 405 daha da yaptırmadım. senin?
Merhaba. Gunlerimiz aynı benim sat 23 şubatti. Değerimde cuma 138 p.tesi 569 :) ne zaman kontrol e gitmeyi düşünüyorsun acaba ben bir türlü karar veremefim zaman konusunda :))

Günaydın cnm
Bende İzmir dym.tinaztepe Aylin hnma dvm ediorm.Biraz uzak ama yapcak bişey yok.arada Buca tıpta oluo biraz daha yakın oluo.Sen nereye gidiosn
iyi akşamlar canım dr um ahmet kılyar.. hastane geçen sefer karataş tı bu sefer karar veremedim daha bakalım ya hayırlısı ..bornova şifa tıpta sultan buğday için çok iyi dediler ama sanırım değiştirmicem

Kızlarr doktor bulmakta zorlanıyorum izmirli anne adayları hangi doktorlara gidiyorsunuz tavsiye ediceğiniz doktor varmı ?

Merhaba. Gunlerimiz aynı benim sat 23 şubatti. Değerimde cuma 138 p.tesi 569 :) ne zaman kontrol e gitmeyi düşünüyorsun acaba ben bir türlü karar veremefim zaman konusunda :))
Cnm hayirli olsuun pazartesi cagirdi beni doktor. Muhtemelen hesap ederek cagirdi. İns kese gozukur vakitlice. Bir degere yukselince mi gozukuyor acaba kese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…