2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
sevgili kasım anneleri inşallah zamanında kolay yoldan yavrularınızı kucağınıza alırsınız.
bende 2014 kasım annesiyim.
Trabzon rize vb illerde bulunan anne adaylarına Trabzon medikalparkta(yıldızlı da ki) Bakiye akbaş hocayı şiddetle tavsiye ederim.baya bir dr araştırmasından sonra buldum ve ben çok memnun kaldım.sezaryanı beni ve eşimi rahatlatması,hastayı unutmaması.gece saat 2 de 3 te vatsaptan nst sonucunu göndermeniz ve cevap almasız vs vs nedenlerle şiddetle tavsiye ediyorum.Özellikle de ilk anne olanlar için.çünkü başınıza neler geleceğini çok bilemiyorsunuz.bu nedenle de sizi rahatlatacak bir dr a ihtiyacınız var

Cnm hayirli olsuun pazartesi cagirdi beni doktor. Muhtemelen hesap ederek cagirdi. İns kese gozukur vakitlice. Bir degere yukselince mi gozukuyor acaba kese
Amin :) evet canım 5000 lerde falan karından 1500 sonrası vajinal görünüyor muş o zamana kadar karından gorunur seninkide :))

Benim 12 yaşın da oğlum var hiçbir şey hatırlamıyorum.. Şuan hem çok heyecanlı hemde korkuluyum Allah hayirlisiyla sağ salim kucağımıza almamızı nasip etsin inşaAllah
Masallah ne guzell amiin Rabbim saglikla kavustursun cumlemizi tum isteyenleri de.
Bizim ilk ins bu kadar bekledik de pazartesiyi beklemek de baskaymis cidden

Masallah ne guzell amiin Rabbim saglikla kavustursun cumlemizi tum isteyenleri de.
Bizim ilk ins bu kadar bekledik de pazartesiyi beklemek de baskaymis cidden
AMİN..Annelik böyle birşey işte hamile kalana kadar stres kalınca kese kalp atışları tekmesi vs doğunca heran stres korku mutluluk hepsi içice ama çok stresli olsada çok çok mutluluk veren bir duygu

AMİN..Annelik böyle birşey işte hamile kalana kadar stres kalınca kese kalp atışları tekmesi vs doğunca heran stres korku mutluluk hepsi içice ama çok stresli olsada çok çok mutluluk veren bir duygu
Gercekten ne guzel duygular tum isteyenlere Rabbim tattirsin saglikli hayirli vatana millete ummete hayirli evlatlar nasip etsin

Kızlar benim beklenen adet tarihimin gününden itibaren gün içinde kasıklarımda bıçak saplanması gibi ani Ağrı'lar oluyor ve geçiyor sonrasında ama her seferinde tedirgin oluyorum daha çokta yeni bebiş doktora gitmek için bi dahaki haftayı bekliyordum sizce giymeliymişim gelecek haftayı beklemeden

Adet haftasinda oluyo canim o agri cok cok siddetlenirse ve uzun sure gecmezse doktora gitmek gerekiyo diye biliyorum 6 saat kesintisiz sanci devam ederse doktora gitmekte fayda var diye okumuştum

Kızlar aklıma geldi paylaşmak istedim. Akıllı telefonların yaydığı radyasyonu hepimiz biliyoruz. Elime almamaya özen göstersemde mecbur kullanıyoruz. Radyasyon önleyici hamilelik korseleri var duyan alan kullanan oldumu?

Sabırsızlıkla bekliyorum:) beklenen adetime 3-4 gün kaldı, olmazsa eğer hamilelik büyük ihtimal. Yalnız şu 1-2 gündür sanki adet olacakmışım gibi kasıklarımda hafif bir sızı var.
Kuzum o sizi ilk üç ay hep oldu bende hatta her regl günümde 9 ay boyunca hissettim şişkinlik memeleri hassasiyet vel ağrısı adet belirtileri yani aklına kötü şeyler getirme :) inanmali iyi şeyler olacağına
ne yaptın merak içindeyim :) nerdeyse her cisimde test yapıyorum ben de :) annem kafayı yediğim iddia edip bu gece de rüyamda bebeğimin dustugunu gördüm feci bir acıyla uyandım içimde hemen kalkıp test yaptım Aynı koyulukla duruyor çok şükür yine de kalp atışı olmadan rahat edemicem

aaa insallah ikizdir gibi degildir o ikizdir bence bthcg yuksekti benim gibi hadi gozun aydin canim tek kese demi senin zaten suphem vardi sende o degerlerle kalp atisini duydunuzmu
Canım daha net değil ama doktor kesenin içi kalabalık dedi :) ikinci bir bebis görüyorum ama o daha yeni canlanıyor gibi dedi 1 hafta sonra gel bakalım o zaman belli olur dedi heyecanla bekliyorum :) beta hcg degerlerim yüksekti ama bakalım ne çıkacak birinin kalp atışını duyduk gayet iyi dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…