2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım herkeste bulantı olmak zorunda değil ki. Hiç bulantısı olmadan doğum yapan bir sürü kadın var. Benimde pek bulantim yok ama hiç dert etmiyorum.
Daha dktra gdemedm ya sali gnu yakalstkca endiselerm artio :KK43: dger bebegmde oldgu gbi kalp atslarn drdgnu ogrecem die korkuorum

Benim kahverengi akintim olduğu için doktor bi daha ki kontrole kadar olmasın dedi. Hamileligimi öğrendikten sonra bir kez oldu çok tedirgindim. Doktor serbest dese bile bende hiç istek yok ve korku var. Bu da normal herhalde değil mi kizlar?

Bizde de yasak :KK8: annelik iç güdüsü :KK66: sanki iliski olursa bebeğe zarar gelir gibi sonrasında bisi olacağına iliski olmasın duygusu . yine de dikkat etmekte fayda var en azindan ilk 3 ay.

Doktor kontrolüne gittiğimde doktor 3 ay ilişki yasak demişti kızlar bilginize. Ayrıca şuan tehlikeli bi durumum olmadığı halde.

Mrb kızlar Nasılsıniz bugün biz iyiyiz şükür :)) cinsellik bizde devam ediyor doktor bişey dememisti diğerlerinde bunda da demez sanırım diye düşünüyorum :KK66:)

Bende nie hala aserme ve bulanti yok yaa korkuyorumm sdece ggslerimde hassasiyet devam edio baznda kasgmda agri hissediorum okadar

Cnm seninle yakın gorunuyrz.bende bulantım var asermem yok.ama söyle bi durum var.cnm ve tatlı yemek istemio.hatta zorla incir ve hurma yemeye calisiorm.yiyemiorm.acaba bu asermek sayılır mı diorum.midemde de kazinma oluo geceleri.ama bulantı yok yani.kalp atışından sonra diolar ama annemde pek yasamams bende de olmaz herhalde.kasık ağrısını da doktoruma sordum dün.kanama var mı dedi.Ne kanamam ne lekelenmem yok çok şükür.progestani da kullaniorm zaten.normal o zaman dedi.içini ferah tut.hepimiz bulantı yasiicz Die bişey yok dimi:KK39:

İçime su serptin canım ya sağol. ..
Bu sabahta idrar testi yaptım dün 1 saat sonra çıkan silik çizgi bugün 5 dkda çıktı buda umut verdi :)
Çok mutluyum çok şükür :anneadayı:

İçini rahat tut Rabbim neylerse güzel eyler bunu unutma sakin .değer yükselmiş ki testte çıkıyor bu güzel haber kan testi yaptırsan bugün süper olur

bulantım olsun dıe dıe fecı bulantı yasıyorum su ıcsem cıkarıyorum iş yerinde berbat bı haldeyım sureklı bı halsızlık ...

Cnm seninle yakın gorunuyrz.bende bulantım var asermem yok.ama söyle bi durum var.cnm ve tatlı yemek istemio.hatta zorla incir ve hurma yemeye calisiorm.yiyemiorm.acaba bu asermek sayılır mı diorum.midemde de kazinma oluo geceleri.ama bulantı yok yani.kalp atışından sonra diolar ama annemde pek yasamams bende de olmaz herhalde.kasık ağrısını da doktoruma sordum dün.kanama var mı dedi.Ne kanamam ne lekelenmem yok çok şükür.progestani da kullaniorm zaten.normal o zaman dedi.içini ferah tut.hepimiz bulantı yasiicz Die bişey yok dimi:KK39:

Asıl midemi bulandiran uykumu getiren ictigin progestan .ilk hamileligimde progestan verdi midem agzimdaydu ve hiç gerek yokken kafasına göre vermiş doktor bu sefer kullanmadım gittiğim doktor gerek yok dedi bu sefer sadece hafif baş dönmem var ole bulantim yok arada oluyor.zaten doktorlar ezber yapıyorlar bilimsel bir geçerliliği yokmuş progestan in bana kadın doğumcu Prof. Dr Soledi yani sağlıklı olmayan bebek hicbiesekilde tutunamaz demişti tabi biz anne adayı olarak farklı psikolojideyiz içmek içimizi rahatlatıyor koruma psikolojisi var şu An hepimizde ...

Biz de dün kalp atışlarını duyduk minigimizin Allah sağlıkla kucaklarimiza almayı da nasip etsin inşallah kızlar :) yalnız benim aşırı bulantı ve halsizligim var ayakta duramıyorum temizlik yemek filan yapamıyorum var mi aynı durumda olan?bulantı ve bitkinlik için ne yapıyorsunuz?

Bende bulantı yok cok sukur en korktuğum sey ama Bn biraZcik sizlerden geri geliyorum ondan olabilir :) biraz fazla ayakta durunca karnim agriyo saniyelik bide göğüslerim cok fena sis ve uçları cok acıyo . Bende senin gibi tatlı yiyemiyorum görmek istemiyorum hele nutellayi kasik kasik yerdim simdi görüntüsünü görmek istemiyorum :)

Bide kızlarrrr ev islerini yapiyomusunuz ev süpürme silme falan ben cesaret edemiyorum korkuyorum zorlama olur diye sag olsun annem geldi beraber yapıyoruz da esim haftalık temizlikçi tutalım diyo ilk 3 ay cok riskli ya

3 ayı doldurunca gerekli canım tansiyon ve kilo. Ama testleri yaptırması lazım. Ben iki gündür idrar ve yığınla kan testi yaptırdım şükür çok iyi sonuçlar.

Çok şükr canm,,,, bizde de sağlık ocağında yapılan testler var Zaman'ı gelince onlar sölickmiş... Hayrlısı... Ama benm tansiyonm genelde düşük çıkıyor.. :KK43:

Meraba kızlar bizde de şimdilik ilişki yasak doktr bişy demedi ama biz dikkt ediyrz bi düşüğüm vardı... Ağda yapmaya korkuyrm kızlar bi sorun olmz dimi...

İçini rahat tut Rabbim neylerse güzel eyler bunu unutma sakin .değer yükselmiş ki testte çıkıyor bu güzel haber kan testi yaptırsan bugün süper olur

Aynen cnm. . Doktorum pazar günü yaptırmamı söyledi bekliyorum.. bende çizgiyi erken görünce bi ohh çektim demek ki yükselmiş diye.
Çok şükür :)

Asıl midemi bulandiran uykumu getiren ictigin progestan .ilk hamileligimde progestan verdi midem agzimdaydu ve hiç gerek yokken kafasına göre vermiş doktor bu sefer kullanmadım gittiğim doktor gerek yok dedi bu sefer sadece hafif baş dönmem var ole bulantim yok arada oluyor.zaten doktorlar ezber yapıyorlar bilimsel bir geçerliliği yokmuş progestan in bana kadın doğumcu Prof. Dr Soledi yani sağlıklı olmayan bebek hicbiesekilde tutunamaz demişti tabi biz anne adayı olarak farklı psikolojideyiz içmek içimizi rahatlatıyor koruma psikolojisi var şu An hepimizde ...

Vajinal kullandigm için Yan etki yapmio cnm.ilk hafta içmiştim gece çok rahatsız etmişti.ama vajinal kullanmaya basladktn sonra rahatım.bende okudum ihtimalleri ama dediğin gibi şimdi doktorum da kullanmami söyledi kullanmazsam Allah korusun bi sıkıntı olursa keşke kullansydm dememek için dvm ediorum.ilk hamileliğim düşük olduğu için ilk test sonucumdn sonra zannediorm hemen verdi doktor.bende kullaniorm.maalesef biraz da doktorumza göre sekilleniorz.bi de benm bulantım yok çok şükür cnm

Bende bulantı yok cok sukur en korktuğum sey ama Bn biraZcik sizlerden geri geliyorum ondan olabilir :) biraz fazla ayakta durunca karnim agriyo saniyelik bide göğüslerim cok fena sis ve uçları cok acıyo . Bende senin gibi tatlı yiyemiyorum görmek istemiyorum hele nutellayi kasik kasik yerdim simdi görüntüsünü görmek istemiyorum :)

Bide kızlarrrr ev islerini yapiyomusunuz ev süpürme silme falan ben cesaret edemiyorum korkuyorum zorlama olur diye sag olsun annem geldi beraber yapıyoruz da esim haftalık temizlikçi tutalım diyo ilk 3 ay cok riskli ya

Belirtilrmz benzioms cnm.
Bende hep evi supureym diorum ama hergün erteliorm.ama kan da pozitif gördükten sonra süpürdüm de keseye gördükten sonra daha dikkatli mi oldum ne :)

X