2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydin hanimlaaar :) Dün doktora gittik, kesemizi, yolk sac'i ve mercimegimide gördük :KK68::KK68:
cok sükür hersey yolunda. Üc hafta sonra tekrar gidip kalp atislarini duycaz insallah:KK200::KK200:
Gözün aydın :)) merak ettim neden 3 hafta sonra çağırdı çok değil mi beni 2 hafya sonra çağırdı heyecandan zaman geçmiyor. ..

Ben

Yazmıştım ama tekrar yazayım canım benim kese görüldü fakat kalp atışı duyamadık kese hafta ile uyumlu dedi doktor, benim rahmim terse dönükmüş ondan olabilir dedi ya da kese boştur dedi bi hafta sonra yine bakalım dedi hayırlısı bakalım, benim oğlumda da8 haftalık duymuştum ben, senin adına sevindim canım merak ediyordum inş herşey yolunda gider
Benim rahmimde ters bi sorun olmuo demi hamielikte dgmda falan

Gözün aydın :)) merak ettim neden 3 hafta sonra çağırdı çok değil mi beni 2 hafya sonra çağırdı heyecandan zaman geçmiyor. ..

sagol canim :) bebisi daha iyi görürüz dedi. Burda sik sik ultrasonla bakmiyorlar canim ya :KK43: testten sonraki 2 hafta zar zor gecti simdi 3 hafta bakalim nasil gecicek.

Günaydın kızlar maşallah şimdiden nerdeyse 90 sayfa olmuşuz topik iyi çalışıyor:KK31: cinsiyet tahminleri yazmışsınız herkes erkek hissediyorum bakalım kaçı tutacak ben hiç hissedemiyorum :mad: bu arada 7 8 haftalarda olanlar yüzüstü yatıyomusunuz? Gece dikkat ediyorum ama alışkın olunca bi bakmışım yüzüstü yatıyorum hemen dönüyorum. Benim gibi olan var mı? :cool:

GUNAYDIN HAYIRLI OLSUN COK SEVNDM ULTRASON GÖRÜNTÜSÜNÜ ATABİLİRMİSİN SAKINCASI YOKSA

sagol canim :) esim müsade etmiyor canim, ama internetten benzer bir görüntü atabilirim.
Bunun gibi canim,sadece bende sadece kese tam yuvarlak görünüyor.

embryo_3_mm.jpg

Günaydın kızlar maşallah şimdiden nerdeyse 90 sayfa olmuşuz topik iyi çalışıyor:KK31: cinsiyet tahminleri yazmışsınız herkes erkek hissediyorum bakalım kaçı tutacak ben hiç hissedemiyorum :mad: bu arada 7 8 haftalarda olanlar yüzüstü yatıyomusunuz? Gece dikkat ediyorum ama alışkın olunca bi bakmışım yüzüstü yatıyorum hemen dönüyorum. Benim gibi olan var mı? :cool:

bende genellikle yüzüstü yatiyorum canim ya, aliskanlik iste.

Bende oyle yatiorum cnm aliskanlik ister istemez donuorum uyurken duzeliorum hemen ama yine ayni yatiorum sonunda. Bakalim belki alisiriz ilerleyen zamanlarda.

kızlar hamile olup olmadigim daha belli değil ama folik asit ve kan hapı aldım.ilk hamileligimde önceden başlamamıştım.Günde kaç kez atılıyor folik asit bi de ac mi tok mu.esim sormamış eczaneye.
Canım işallah hamilesindirr ama folik asit almaya başladıysan hissediyosundur demektir:) Ne zaman belli olucak? Folik asitin belli bir saati yok, kimi insana bulantı yapabildiği için tok karnna diolar ama benim doktorum en başından beri istedin saatte aç veya tok farketmez demişti. Ben genelde akşamüstü gibi alıyorum. Bzen tokum bazen boş mideye alıyorum. Hiç farketmez canım

Gunaydin Dr gitmeden öncede yokmuydu bulantı bugün mu başladı canım benim de yok bulantim yarın kalp atışları için gidicez çok korkuyorum @Larus
Kız ben sana korkma demiyor muyum? Bebişimizide korkutuyorsun :KK67: Benim bulantım falan yoktu ve çok şükür 6+0 da kalp atışlarını pıt pıt fiye duymuştuk oğlumun. Annesi stres yapma mercimeğimizi herşey güzel olacak. Allaha dua et rahatlarsın. Bende stres yapıyordum burada bir arkadaşımız sağolsun bebek battaniyesi örneği resmi attı ona başladım. Allah nasip ederse bebeğimi onla örteceğim. Arkadaşımız bir daha resmi atanilirse sende başla iyi geliyor :) bu arada ben ilk defa örgü yapıyorum :KK66:

X