2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gercektenmi içim rahatladı sizlerde kullanıyorsunız demekki tesekkur ederim cvp için :)
Canım benimde hamile kalmadan önce d vitamini ve demir eksikliğim vardı, ilaç kullanıyodum zaten, doktora sordum devam ediyim mi diye, şimdilik ara ver, sonra vericem dedi. Şuan erken dönem diye dedi sanırım

Onceligimiz sağlıklı olması yönünde ama okuduğum kadarıyla erkek hissedenler çok bende bunlardan biriyim :KK31: eşim ve bilenler kız diyor hatta çin takvimine baktirdilar orada da kız çıktı :emir_bebek: klasik ama sağlıklı olsun da cinsiyeti farketmez :KK36::nazar:

Kızlar aranızda izmirde otuRan varmı ?varsa hangi doktora gidiyosunuz doktor seçemiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var

Ben izmirdym cnm.Hangi ilcedesn.Ben Konak tarafndym.evime yakın Die Karataş hast.Ne gidiodm ama artık gitmiyrm.Hiç memnun kalmadım.doktor güler yüzlü ilgilenioms gibi duruo ama ilgilenmedgni yazdgi testlrden anladm.Neyse.Ayrıca hastanede çok fark alıo.evime çok uzak olduğu halde tinaztepe Aylin hnma gidiorm artık.İlk muayenedn memnun kaldım.Bence tercih etcgn doktorun randevulu hasta alıp almadgna dikkat et.arzu hnma bütün gittiklrmi topla 1 aylin hnmn anlattıkları etmez.Aylin Hnm randrvusz kabul etmio.diğerine istedin zaman git.Uzun yazdım ama inşallah yararlı olur.

kızlaaaarrrr benimde yarın öğleden sonra randevum var kalp atışı alabilcek miyim alamıcak mıyım ödüm kopuyo :KK43: önce rahatlatıyorum kendimi sonra kötü günler aklıma geliyo gerilip kalıyorum :KK43::KK43::KK43: dua edin de yarın güzel geçsinnn nlur :KK43:

Cnm benmde yarın öğleden sonra kontrolm var.keseye tekrar bakcak.İki gün önce biraz küçük demişti.inşallah olması gereken kadar büyümüştür.bi de bi enfeksiyon çıktı .bebeği etkileme ihtimali varmış onunla ilgili test sonucum var.3 ay öncede kimyasal geçirdi.velhasıl endişe etmem gereken sebepler çok arada korkmuuo mym korkuorm ama inşallah herşey güzel olcak.genelde herşey çok güzel olcak Die hissediorm.arada herşey olabilr diorum.nasip cnm inşallah 9 ay burda birlikte bekleriz.birbirmze dua edelim inşallah.Şu mübarek günün gecenin hürmetine hepimzn Hayırlı haberler almamız ı 9 ay birlikte beklememiz bebislrmzi sağlıkla kucaklrmza almamız ı nasip etsin Rabbim:KK68::KK68:.Amin inşallah:KK39::KK15:

Benim bulantım yoktu arkadaşlarla şakalaşmıştım hatta .ama sanki bebişim beni duymuş gibi al sana bulantı dedi galiba:KK25:.dün akşamdan itibaren çok fena bulantı var ama affedersiniz istifra etmiyorum. sadece uyuyunca rahatım ne yapayım ne yiyeyim şaşırdım ne yapıyorsunuz bulantıya karşı
Bende aynı durumu yaşadım canım.:KK16:Bulantım dayanılmaz olduğunda yüksek bir yastığa uzanıyorum yan yatıyorum.Tuzlu kraker peynir ekmek yada tuzlu limon yalıyorum iyi geliyor biraz.

Ben izmirdym cnm.Hangi ilcedesn.Ben Konak tarafndym.evime yakın Die Karataş hast.Ne gidiodm ama artık gitmiyrm.Hiç memnun kalmadım.doktor güler yüzlü ilgilenioms gibi duruo ama ilgilenmedgni yazdgi testlrden anladm.Neyse.Ayrıca hastanede çok fark alıo.evime çok uzak olduğu halde tinaztepe Aylin hnma gidiorm artık.İlk muayenedn memnun kaldım.Bence tercih etcgn doktorun randevulu hasta alıp almadgna dikkat et.arzu hnma bütün gittiklrmi topla 1 aylin hnmn anlattıkları etmez.Aylin Hnm randrvusz kabul etmio.diğerine istedin zaman git.Uzun yazdım ama inşallah yararlı olur.
Aylin hanıma 2 arkadaşım gidiyordu çok memnundular bebeklerini sağlıkla doğurdular.Çok ilgili bir doktor olduğunu söylüyorlar.Bende izmirde oturuyorum gazi hastanesinde günay beye gidiyorum çok memnunum

Cnm benmde yarın öğleden sonra kontrolm var.keseye tekrar bakcak.İki gün önce biraz küçük demişti.inşallah olması gereken kadar büyümüştür.bi de bi enfeksiyon çıktı .bebeği etkileme ihtimali varmış onunla ilgili test sonucum var.3 ay öncede kimyasal geçirdi.velhasıl endişe etmem gereken sebepler çok arada korkmuuo mym korkuorm ama inşallah herşey güzel olcak.genelde herşey çok güzel olcak Die hissediorm.arada herşey olabilr diorum.nasip cnm inşallah 9 ay burda birlikte bekleriz.birbirmze dua edelim inşallah.Şu mübarek günün gecenin hürmetine hepimzn Hayırlı haberler almamız ı 9 ay birlikte beklememiz bebislrmzi sağlıkla kucaklrmza almamız ı nasip etsin Rabbim:KK68::KK68:.Amin inşallah:KK39::KK15:

Arkadaşlar çok hızlı bi göz attim konuşmalara kacirdiklarim olmuş olabilir ama benimde hiç mide bulantim yok sadece göğüs hassasiyeti var azıcık uç gün ince falan daha fazlaydı birde idrara çıkıyorum bu kadar kötü biseye yoktur demi :110:
Bende belirtu olarakta bisey yoktu. Halada bisey yok. Goguslerim elleyince biraz aciyo o kadar onun disinda bulabtum fln yok. Sadece arada sirada bi kramp gibi agri girio rahim kismima siddetli 10 saniye suruo gecio

Kizlar meraba
Ben de varim ..son adet tatihim 7 subat dun betahcg 3997 ama kese ve bebek gozukmuyor..stres oldum bu iki gundur cokkotuyum

İn
Kese kaç mm canım korkma daha 8. Haftaya kadar duyulur 1 hafta bekle tekrar git doktora olmazsa başka doktorada git.
İnş canım, benim oğlumdada 8 haftalık duyulmuştu ama doktor normalde %90 duyulur dedi, birde benim rhmim terse dönükmüş ondan da olabilir dedi, hayırlısı artık

Günaydın :anneadayı: derse gitmek için uyandık, bulantı, baş dönmesi derken yatağa geri döndük yavrumla o_O bulantım yok ben iyiyim ya diye diye çağırdım bulantıyı, o da geldi :/
Canım sabahları karın aç olunca daha çok midesi bulanıyor insanın bi şeyler yemeye çalış sen.

X