2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar bnmn sat 26 ocaktı bat da 26 şubat
yumurtlama 12 şubat
18 şubatta beta testi yaptrdım negatif çıktı
sizce çok erkenmiydi
cnm beta testi yumurtlamadan 10 gün sonra doğru sonuç verir... buda bat'a 3-4 gün kalaya tekabül eder... biraz erken yapmışsın testi...

kızlar bnmn sat 26 ocaktı bat da 26 şubat
yumurtlama 12 şubat
18 şubatta beta testi yaptrdım negatif çıktı
sizce çok erkenmiydi
bencede cok erken yapmissin dollenip rahime gelmesi 10 gun suruyor hcg salgilamaya da ondan sonra basliyor yani garanti olsun dersen 12.ogrenirsin sonucunu 10 da 22 de cok dusuk cikar

Bende son adet 31 ocak.7,13,15,17,20,21 birlikte olduk 5 gun sonra test yapsam cikarmi
Canm cikabilir diye dusunuyorm ben adete 3 gun 4 gun kala ogreniyolar genelde uzmanlastim artik aylardir takipteym bende carsamba gunu bi beta baktiricam hayirlisi bakalim

tweety ve sinkarcigim ekimm anneleinden takip ediyordum sizi bende ekim annelrindeydim ama olmadi kasimda birlikteyiz benim yumurtlamadan sonra 5.gunum bugun goguslerim cok hafif agriyor sizlama gibi acikcasi cok umutluyum
Ewet cnim biz sinkar ile uzun zmandr buralardayiz umudunu kaybtme en onemlisi o cunku benim catltma ignesinden sonra bugun 10.günüm beklemedeyim sabret

tweety ve sinkarcigim ekimm anneleinden takip ediyordum sizi bende ekim annelrindeydim ama olmadi kasimda birlikteyiz benim yumurtlamadan sonra 5.gunum bugun goguslerim cok hafif agriyor sizlama gibi acikcasi cok umutluyum
canım ben çatlatma iğnesi vuruldum bu ay ama yinede umutlu değilim.... artık kendımı saldım... Rabbimden hayrlısı .... 15 aydan beri aklımdan hamilelik fikri hiç çıkmıyordu, ama bu ay öyle değilim daha rahatım ama umudum da yok benım kısı sebebsiz inferlite olduğu için sankı ben ne kadar çok tedavi olursam o kadar çok başarısız olacakmışım gibi hissediyorum...

kzılar merhaba

bu topiği yeni gördüm kasım ayında anne olmaya hazırlananlar var
Hamile olduğunu öğrenen var mı, benim adet günüme 3 gün var ve olumlu sonuçları bekliyorum adetinden 3 gün önce kan tahlili yada idrar tahlili yapıp öğrenen var mı acaba ? batı benim gibi 26 şubat olan mı var mı yakın tarihleri olan yada :)

Benim bat 28-29 şubat gibi. Ben kızımda bata 2 gün kala dandik bir test ile öğrenmiştim. Ama günü 2 gün geçip idrar testinde göremeyenlerde var. Senin belirtin var mı?

Benim bat 28-29 şubat gibi. Ben kızımda bata 2 gün kala dandik bir test ile öğrenmiştim. Ama günü 2 gün geçip idrar testinde göremeyenlerde var. Senin belirtin var mı?
yok bende hiç bir belirti yok sadece kasıklarımda adet olcakmışım gibi ağrılar oluyor oda arada sırada her zaman değil yaklaşık 1 haftadır oluyor... onun dışında bir de sivilce çıktı yüzümde kaşınan ama diğer hassasiyet bel ağrıları şişkinlik falan yok aslında 5 gün çok uzun bir süre değil ama insan gün sayınca zaman geçmek bilmiyor sanırım :)

Benim kızımda 5-6 gün öncesinden başlamıştı ara ara gelen şiddetli adet olucakmışım gibi kasık ağrılarım. Normalde öyle olmazdı. Bu ayda hiç birşey hissetmiyorum inş vardır ve erkendir

etyy, post: 45285547, member: 711240"]Canm cikabilir diye dusunuyorm ben adete 3 gun 4 gun kala ogreniyolar genelde uzmanlastim artik aylardir takipteym bende carsamba gunu bi beta baktiricam hayirlisi bakalim[/QUOTE]
Canm cikabilir diye dusunuyorm ben adete 3 gun 4 gun kala ogreniyolar genelde uzmanlastim artik aylardir takipteym bende carsamba gunu bi beta baktiricam hayirlisi bakalim
Ben perşembe sabahi yapcam cnm haber veririm inş.

"Tweeetyy, post: 45291595, member: 711240"]Sat 1 mart ama catlatma ignesi normal yumurtlma gunumden 3 gun once yapildi yumurta buyudgu icin o yuzden biraz erken olabilir belki reglm[/QUOTE]
Anladim cnm aramızda bi gün var ama bugun adet öncesi olan ağrıları var herhalde adet habercisii(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…