2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Insallahiyikadinoyuncu, post: 45313136, member: 559295"]Kizlar benim de bata 9 gun var. Testte cikmaz degil mi?[/QUOTE]
Çıkmıyor maalesef benimde 8 gun vardı bugün negatif dedi ama bilmiyorum varmi yokmu hamilelik
Benimde 5-6 günüm kaldı. İnş gelmezler
Inşallah

Mune

[Q"iyerim, post: 45316541, member: 466620"]Bata 8 gun varken yaptim test ama negatifti
Erken yaptim diye avutuyorum kendimi [/QUOTE]
2 gunun kalmis ne zaman tekrarlayacaksin testi 8 gun erken tabi yaa bende bile bile dun yaptim

[Q"iyerim, post: 45316541, member: 466620"]Bata 8 gun varken yaptim test ama negatifti
Erken yaptim diye avutuyorum kendimi
2 gunun kalmis ne zaman tekrarlayacaksin testi 8 gun erken tabi yaa bende bile bile dun yaptim[/QUOTE]
Gunumun gecmesini beklemeyi dusunuyorum, tabi dayanabilirsem :)

günaydın arkadaşlar bata 3 gün kala yaptırdığım dünkü beta testi sonucu negatif çıktı
umutlar gelecek aya kaldı
daha iyi oldu :) bu durumda tam bir kasım annesi olacağım ALLAH izin verirse tabii
eğer şimdi hamile olsaydım doğum tarihi 1 kasım gözüküyordu sezaryan olacağı içinde 10 -15 gün önce olup ekim annesi olurdum
diğer tüm arkadaşlardan mutlu güzel haber bekliyorum burayı bırakmıyorum bende

HaYirlisi olsun canım ama sonuç değişmez mi artik diyorsun

Benim 2.hamileligim olcak eger olursa ama ilkinde hicbir belirtim olmamisti. Sadece akintim yumurtlamadan sonra hic kesilmeden devam etmisti o kadar.
Ama simdi bayaga degisiklik hissediyorum sayet psikolojik degilse :)

Sag kasigimda arada agri, arada batma, arada segirme oluyor ve bu agri bazen kalcamin sag tarafina ve sag bacagima dogru yayilabiliyor. Akintim yine kesilmedi ama asiri da degil, peceteye bayaga geliyorr bazen seffaf bazen acik sari renkte. Sinirlilik var, gerci bu regl oncesi genelde olur. Bir de canim asiri cok asiri tatli istiyor.

"benseniyerim, post: 45318861, member: 466620"]Benim 2.hamileligim olcak eger olursa ama ilkinde hicbir belirtim olmamisti. Sadece akintim yumurtlamadan sonra hic kesilmeden devam etmisti o kadar.
Ama simdi bayaga degisiklik hissediyorum sayet psikolojik degilse :)

Sag kasigimda arada agri, arada batma, arada segirme oluyor ve bu agri bazen kalcamin sag tarafina ve sag bacagima dogru yayilabiliyor. Akintim yine kesilmedi ama asiri da degil, peceteye bayaga geliyorr bazen seffaf bazen acik sari renkte. Sinirlilik var, gerci bu regl oncesi genelde olur. Bir de canim asiri cok asiri tatli istiyor.[/QUOTE]
Anladim cnm inş. Bebis vardır benim de ikinci gebelik olacak allah nasip ederse ama şimdilikbbişeygozukmuyo

[QUOTiyerim, post: 45319713, member: 466620"]Gunum yaklastikca da sanki regl olcam gibi hissediyorum ([/QUOTE]
2 gun kaldiysa bi idrar testi yapsan evde

[QUObenseniyerim, post: 45319713, member: 466620"]Gunum yaklastikca da sanki regl olcam gibi hissediyorum ([/QUOTE]
Ilk cocuk kac yasinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…