2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
hamiş arkadaslar merhaba :KK200::anneadayı::nazar:

sat 10-02-2016
cuma günü adet olmalıydım aksamında kan da test yaptım 68 cıktı

1 saat test tekrarı yaptrıdım 174 cıktı çok şükür. bgn adet gecikmesinin 3. günü oluyor

haftaya pazartesi gel dedi doktor keseyi görmek için
belki sansım varsa kalp atıslarınıda duyarız

bgn istanbulda ki büyük zaatların kabirlerini ziyaret etmeye gittim ve dua ettim bol bol.

allah hepimize bu sürecte kolaylıklar nasip etsin
bebeklerimizi allahın izni ile sağlıklı sihhatli kucagımza almak inşallah nasip olur

dua ederken arkadaslar tüm gebeler için diye edelim lütfen

yer gök dua ile duruyor. allah dualarımızı hayırlısı ile kabul eder inşallah

sat 10-02-2016

1 saat test tekrarı yaptrıdım 174 cıktı çok şükür. bgn adet gecikmesinin 3. günü oluyor

bgn istanbulda ki büyük zaatların kabirlerini ziyaret etmeye gittim ve dua ettim bol bol.

bebeklerimizi allahın izni ile sağlıklı sihhatli kucagımza almak inşallah nasip olur

rabbim melekleeimizi sag salim.kucagimiza almayida nasip etsin insallah rabbim dualarini kabul etsin .. amin

sat 10-02-2016

Hayrli olsun canim rabbim dualarni kabul etsin hayrlisyla kucagna al ins

Bende kararsz kaldm ya yarun saglik ocagna gdip yapsammi bilemedim
Icin daha rahat edicekse yap canim. Yani yapmamanin sebebi kaninin azalmasiysa emin ol ole bisi olmaz. Ama yapmamayi tercih ediosn tabii ki sen bilirsn ona bisi diemem. Doktorun tekrar etmebin istedi ki peki?

Canım aynı sıkınti bende de var özellikle akşamları kıvraniyorum normalde de kolay gaz çıkarabilen biri değilim şimdi daha fena durum
Dunde boyle oldu kuzum ya ben gaz sikintisi çeken biri değildim. Netten baktim rezene ve papatya iyi olur diyor ama yan etkisi olur mu diye tereddüt ediyorum. Özellikle akşamları benimde

Ben naapsam bilemedm.Bu doktora ilk kez gitcm.cmv enfeksiyonu çıkmıştı bende onun sonucunu da goturcm.olmadı bi hamilelik testi daha yaptrym Belki o daha sonra gorelim der.En son cuma 803 tü çünkü.görünür mü emin değilim.eğer Aynı hızla yukseliosa bugün 2000 lerde olması lazım.salı 5000 ler falan.yükseliş hızı aynen dvm edio mu ki.Benim ilk 83 tu 2 gün sonra 270 en son 803 çıktı ama doktor fazla bile yükselmiş demişti

Bazı doktorlar sadece karından bakıyor. Vajinal istemiyorum dersen sorun olmaz . ben sadece iki kere kan verdim 32 ve 116 çıktı tekrar baktirmadim 1 hafta sonrasında gorduk keseyi

Dunde boyle oldu kuzum ya ben gaz sikintisi çeken biri değildim. Netten baktim rezene ve papatya iyi olur diyor ama yan etkisi olur mu diye tereddüt ediyorum. Özellikle akşamları benimde
Bitki çayları sıkıntı yaratabilir haftaya doktora gidecem sorarım artik, geçmiş sayfalarda kabızlık için zeytinyağı yazmislar acaba bagırsakları çalıştıracağı icin gaz sorununa da iyi gelirmi

Canim ben papatyanin erken hamilelik doneminde tehlikeli olduunu okumustum sanki. Emin diilim ama iyice arastir istersn

Icin daha rahat edicekse yap canim. Yani yapmamanin sebebi kaninin azalmasiysa emin ol ole bisi olmaz. Ama yapmamayi tercih ediosn tabii ki sen bilirsn ona bisi diemem. Doktorun tekrar etmebin istedi ki peki?
Ben daha dktra gtmedm ki .sadce acilde kan verdim onunla ogrendm okadar

Kizlar bisi sorcam , siz en son bhc olcmeyi kacta biraktiniz? Ben 1545 degerim tup bebek olduu icin daha yuksek cikio normalden. Doktor tekrar et demedi ama ben yrn edicem. Ama belli bir degere gelince daha mi yavas ilerlio yoksa ciftmi katlamis olmasi lazim benimki de? Bilen fikri olan varsa yazar mi lutfennnn
Benim anladığım kese ve kalp atışı duyulana kadar bakacaklar.

Keselerini gören kisslar
Alttan ultrasonla mi bakilio.
Aynı şekilde kalp atışını duyanlar da altta mi ultrasonla duyuluo.
Eğer alttansa doktor perşembe keseyi görelim demisti.bikaç gün daha bekleyip gitmek isterim.Siz ne dersnz.alttan riskli olabilio ya.
Canım ben 2 hafta önce keseyi gördüm karından ultrasonla.. Salı günü de kalp atışı randevumuz var inş.. Evliliğimizin başlarında enfeksiyon için gitmiştim o zaman alttan muayene olmuştum, rahme kadar ulaşmıyor cihaz, yani alttan baksa da bi sıkıntı olmaz heralde

Canım ben 2 hafta önce keseyi gördüm karından ultrasonla.. Salı günü de kalp atışı randevumuz var inş.. Evliliğimizin başlarında enfeksiyon için gitmiştim o zaman alttan muayene olmuştum, rahme kadar ulaşmıyor cihaz, yani alttan baksa da bi sıkıntı olmaz heralde

Inşallah cnm.bikaç kere vajinal ultrasonla bakılınca düşük riski artioms da ondan biraz istemedm.doktorda istemez İnşallah

Bazı doktorlar sadece karından bakıyor. Vajinal istemiyorum dersen sorun olmaz . ben sadece iki kere kan verdim 32 ve 116 çıktı tekrar baktirmadim 1 hafta sonrasında gorduk keseyi

Maşallah cnm çok iyi olmuş senin..inşallah bende de görünür o zaman.bakalm Yeni doktrmz ne diick ultrasona

X