2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım ben 2 hafta önce keseyi gördüm karından ultrasonla.. Salı günü de kalp atışı randevumuz var inş.. Evliliğimizin başlarında enfeksiyon için gitmiştim o zaman alttan muayene olmuştum, rahme kadar ulaşmıyor cihaz, yani alttan baksa da bi sıkıntı olmaz heralde

Ben de sizin gibi salı günü insallah duyacağım kalp atıslarını :) cok heyecanlıyım.

Gunaydin kizlar yine moralim.bozuldu sanirim yine lekelenme yasiyorum:KK43:((( bu dorduncu Allahim.nolur bisi olmasin....tam.kahve rengi de degil acik kahve rengi gibi

Gunaydin kizlar yine moralim.bozuldu sanirim yine lekelenme yasiyorum:KK43:((( bu dorduncu Allahim.nolur bisi olmasin....tam.kahve rengi de degil acik kahve rengi gibi
Günaydın canım, doktora gittin mi progestan verir o iyi geliyor, sakin ol, stres yapma, yatmaya dinlenmeye çalış, inşallah bebeğin seninle kalır

Günaydın cnm.progestan icio msn.yanlış bi hareket mi yaptın acaba.arkadasm tuvalette çok zorlandgi için kekelemesine çok olmuştu.doktor sakın tuvalette kendini zorlama diyip progestan vermişti.2 hafta yatmıştı.düşük riski vardı.Sende hemen git bence.önlemini hemen al.Allah korusun sizi .inşallah bebesin seninle annesi

Günaydın herkese. Canım korkma kırmızı değilse bişey olmaz ama bencede doktoruna danış ve dinlen. Sırt üstü yat ayaklarını yukarı duvara falan daya benim ağrım olduğunda ii geliyor.

Kızlar gaz şikayeti olanlar benim doktorum bitki çaylarından ıhlamur ve rezene içebilirsiniz demişti. Sizde doktorunuza danışıp içün.

Günaydn kızlar nasılsınız,,,, benm midem çok kötü o kadar ki uykudan Uyandm :KK43: Nezle olack gibiyim havalar çok oynak ona aldandım... :KK43:

günaydın kızlar ben suanda işteyim
1 saat otobüste geldim 10 dk yürüdüm..
aksam 7 ye kdr çalışıcam 8 de evde olucam yani sıfır dinlenme :KK43: inşallah bir zararı olmaz calısmamın..o_O

aramızda baska calıscan anne adayı var mı acaba ?

aksam 7 ye kdr çalışıcam 8 de evde olucam yani sıfır dinlenme :KK43: inşallah bir zararı olmaz calısmamın..o_O

Canım bende çalışan bir bayanım ama senin gibi yol çekmiyorum ama şöyle bir şey var bazı doktorlar çalışan hamileler için progestan yazıyor her ihtimale karşı düşük engelleyici bende kullanıyorum ama etkileri çok fazla bana şuan bi zararı olmadı ama genelde herkes baş dönmesi mide bulantısı baygınlık hali uyku yapıyor diyorlar her bünye aynı depil bende yapmadı sende bi doktorunla konuş belki başka bir önerisi olabilir

bende calisiyorum canim. Isim cok sükür rahat ama yolum uzun ve sürekli trafikte kaliyorum :KK43:

Canım bende çalışan bir bayanım ama senin gibi yol çekmiyorum ama şöyle bir şey var bazı doktorlar çalışan hamileler için progestan yazıyor her ihtimale karşı düşük engelleyici bende kullanıyorum ama etkileri çok fazla bana şuan bi zararı olmadı ama genelde herkes baş dönmesi mide bulantısı baygınlık hali uyku yapıyor diyorlar her bünye aynı depil bende yapmadı sende bi doktorunla konuş belki başka bir önerisi olabilir

Daha önce düşük olduğu için dün verdi progestan yalnız günde 3 defa yazıyor bende

sen nasıl kullanıyorsun acaba

birde kızlar akıntınız oluyor mu acaba.

bende nedense akıntı oluyor her seferinde korkuyorum kanama oldu diye.

birde benım iş yerimde wc gidebilmek için 15 basamak inip çıkmam gerekiyor :KK43: fazlası ile dik birde.. o da benı huzursuz ediyor.

kredi borcumuz olmasa 1 dk durmazdım :KK1::KK43:

Kızlar gaz şikayeti olanlar benim doktorum bitki çaylarından ıhlamur ve rezene içebilirsiniz demişti. Sizde doktorunuza danışıp içün.
benim bildiğim bütün bitki çayları yasak ıhlamur yeşil çay adaçayı kuşburnu vs. ama bana doktorum özellikle bunları içemezsin demedi ama maydanozdan uzak durcaksın dedi... Yani gebelik bir hastalık değildir ama hepimiz bebeğimizin en iyi şekilde gelişmesini istiyor :)

X