2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Canim benim tEKRARLAYAN DUSUGUM ooldgu icin solemek zorunda kaldm 4dusuk die yoksa sizlerin moralini bozmak icin diil yalns anlamasn kimse yasadgim olmsuzluklari derdimi paylasmak icin soledm sizleri olumsuzlastrdysam ozur dilerm
Canim konuyu pek bilmiyorum ama icini ferah tut kadin dogum polk calismis biri olrak gebeligin psikolojiyle direk alakali oldugunu soyleyebilirim iyi dusun iyi olsun ins

Akintinin renginin ve yogunlugunun degismesi normal canim icini ferah tut

Gunaydin hamislerrr bende 1 kilo vermisim midem bulanmiyoda istahim gittii ona ragmen sabah mideme tas oturmus sanki gazda var gezio midemde karnimda cogumuz benzer seyler yasiyoruz

gunaydin cnm bende 1 haftada 2.5 kilo vermisim.. aslinda yemek yiyorum ama az az ve hep saglikli seyler.. canim hic pasta sekerli seyler falan istemiyor.. kremali makarnalar agir seyler hic istemiyor.. gaz aksamlari baslayip sabaha kadar devam ediyor bende..

Günaydın kızlar bende de durum aynı gün boyu süren gaz ve şişkinlik özellikle akşamları çok fena oluyor birde sabah bulantılarım başladı 2 gündür bugün daha fena kokulara hassasiyet özellikle parfüm ve araba kokuları .ilk hamileliğim de hiç bulantı yaşamadım ama bu seferki farklı olacak galiba birde burun tıkanıklığı var bende .

ÜŞÜDÜKÇE IHLAMUR İÇİN İÇİNİZD ELİNİZDE ISINSIN ,ÖNCEDEN HERGÜN NESCAFE İÇERDİM KIŞIN ISINMAK İÇİN BU KIŞ İŞİMİZ ZOR
KALP ATIŞLARI İÇİN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA BAŞLIYORZ DİMİ RANDEVULARA :) AKLIM HEP ORDA Bİ DUYSAM DA AZCIK RAHATLASAM TEE 19UNDA RANDEVUM

Ben henüz doktora gitmedim pazartesi kan testini yenileyip öyle gidicem Rabbim hepimize sağlıklı bebekler sağlıklı gebelikler nasip etsin..

selam kızlar;
benim bulantılar aldı başını gidiyor neredeyse tüm gün bulantım oluyor karnım biraz acıksın hemen başlıyor.koku hassasiyetim yok henüz umarım da başlamaz.kasık ağrılarım yok gibi çok nadir gelip hemen gidiyor.
haftaya salı ya da çarşamba kalp atışı için gidicem bakalım biz duyabilecekmiyiz.
iştahım yok benim de sırf mide bulantımı bastırmak için yiyorum.

Allaha şükür bulantım çok yok akşam yemeğinden sonra oluyor geçiyor. Rahatım o konuda. Uyku var genelde. Bizde salı günü gidicez kalp atışını dinlemeye inşallah.

peki kusma oluyor mu ya bende de bulanti gibi acima ya da eksine gibi tuhaf bisey oluyo dun ilj kez çıkardım gece boyuda ogme oldu ama sadece su bilmiyom iyi mi kötü mü jusmak mideyi temizlermis ama ben normalde de kusamam hic

peki kusma oluyor mu ya bende de bulanti gibi acima ya da eksine gibi tuhaf bisey oluyo dun ilj kez çıkardım gece boyuda ogme oldu ama sadece su bilmiyom iyi mi kötü mü jusmak mideyi temizlermis ama ben normalde de kusamam hic
1 kez kustum o da çok gaz vardı gazımı çıkartmaya çalışırken öğüdüm ve kustum.
ekşime ve yanma bende de var canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…