2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kizlar sagolun rahatlattiniz beni ilk doktor o kadar gizemli ve olumsuz havada konustu ki hastaneden aglayarak ciktim. Daha sonra bebegi gormeme ragmen atlatamadim şoku. Insanin guvenebilecegi duzgun bi doktor bulmasi cok onemli.
Evet doktorkarın bazıları çok acımasız. Benim doktorum hem çok pozitif hemde hamilelikte çok olumlu bir dille anlatıyor sağolsun. Beğenmeyince değiştirmek laxım doktoru. O elektriği almalı

Kizlar sizdmen baska konuscak kimsem yok yazmistm dunden beri uyumadm kalp atisi yok dedi doktr dha 5hafta4gun falandi erkenmi sizce bu 5.kaybim olcak ;(;(;
Canım saha duyulmaz içini ferah tut.

Canım sat kaç acaba senin kalp atımı için ne zaman gideceksin.

bana birşey demedi aslında da :) ya geç döllenme yumurtlama gününden sonra hamile kalınması mı oluyor
Yumurtlamanın geç olması demek oluyor. Yani o ay geç yumurtladıysan o zaman gebelik olduysa öyle. Gerçi ben yumurtlama takibi yaptım normal zamandaydı ama.öyle dedi doktor. Senin kese boyutun neydi. Ne zaman gittin

Yumurtlamanın geç olması demek oluyor. Yani o ay geç yumurtladıysan o zaman gebelik olduysa öyle. Gerçi ben yumurtlama takibi yaptım normal zamandaydı ama.öyle dedi doktor. Senin kese boyutun neydi. Ne zaman gittin
ben salı günün gittim boyutu 1,5mm dedi tam hatırlamıyorum ultrason kağıdı da almadım ..

Kızlar herkese hayırlı cumalar bu hafta pazartesi 366 olduğun uöğrenmiştim bhcg nin kahverengi akıntım vardı doktor progestan verdi sabah akşam onu kullanıyordum geçmişti
dün 11 saat dersim vardı bide nöbetçiydim bütün gün ayakta çok yoruldum böyle su gibi bi akıntı geldi
sonra gece kahverengi akıntım yinelerdi çok korkuyorum bebişime bişi olmuşmudur su gibi akıntı yaşayan var mı bide akıntısı tekrarlayan şimdiden teşekkürler güzel hamişler

Kızlar bişey sorucam akşam iki üç defa sağ kasıgımdan bacağıma doğru bi yanma oldu böyle sıcak basması gibi sizde de oldu mu böyle bişey? Birde yumurtlamadan beri çoğunlukla sağ kasığım ağrıdı bebek sağ tarafta ldugu için olabilir mi?

Benimde sol kasigimda agri oluyo genelde. Doktorda o tarafta gordu zaten canim. Heralde buyuyo diye diyorum ben ama insallah oyledir

Benim de ilk başta aynı senin gibi oldu sonra doktor crinone jel verdi geçti bir ara akıntı değil su geldi resmen. Sonra bir şey olmadı. Bu tarz şeyler normal sen doktorunla görüş ilacını değiştirebilir ya da dozu ayarlayabilir. Benim doktorum leke fln diyince bir şey olmaz normal demişti.

Kizlar gunaydin.. Smear testi yaptiran varmi? Aci veren biseymi?
Doktoruna göre değişiyor erkek doktorların eli çok daha hafif kadınlar hoyrat oluyor böyle konularda benim doktorum erkek pıt diye alıyor doğru düzgün hissetmiyorum bile ama anneminki kadın ve sanki etimden et kopartıyor diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…