2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
teşekkür ederim canım şimdi geçti mi lekelenmen?

vajınal utrasondan korkutuyorlar. tedırgınım bende. doktor ısterse yaptırmayabılırım. ama kotu bır durum varsada erken mudahale yapılıor. o avantajıda var o konuda kafam cok karısık.
normalde yurt dışında ilk 3 ay vajinal dışında ultrason yapmıyorlarmış yani hep vajinal bakıyorlarmış. ama Türkiyede böyle bir önyargı var nedense.

Benimde kasığımda ağrı oluyo ama sürekli değil bir kaç saniye olup geçiyo.. İlk hamileliğimde böyle ağrım olmamıştı. Ben de kızım olucakmış gibi hissediyorum
İsmini bile belirledim :) doktor erkek derse çok şaşırıcam:)

aşermen de değişti mi canım ya da bel ağrısı, ayak üşümesi

ilk hamileleiğimde bir kaç kahverengi ay leke gördüm, ve sol kasığımda ağrı oluyordu bir de dayanılmaz bel ağrıları çok az yürüyünce bile hemen yoruluyordum hamileliğimin sonuna kadar da böyle oldu hamileliğimin ilk haftasında etten tiksindim ilk önce, sonra tavuk da yemedim, pilavı görmeye tahammülüm yoktu,

şimdi ise öyle çok bel ağrım yok lekelenmem yok, sabah kalktığımda özellikle böbreklerim ağrıyor, bu sefer genel olarak kasıklarım ağrıyor sol kasık değil de genel bir ağrı, et ve tavuk yiyorum, tatlı tuzlu herşey yiyorum, kokulara karşı önceki gibi hassasiyetim yok, çok acıkıyorum
tecrübeli anneler.. hamilelikler farklımı yaşanıyor

Gunaydin hamislerrr bende 1 kilo vermisim midem bulanmiyoda istahim gittii ona ragmen sabah mideme tas oturmus sanki gazda var gezio midemde karnimda cogumuz benzer seyler yasiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…