2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
günaydın hanımlar, haftasnu hiç fırsatım olmuyor bakmakya, malum bende evde birde oğlan var:KK76:sonderr aklına kötü şey getirme çok erken tarihler henüz sat 7 eylül diyorsun. çarşambaya kadar bekleyecek misin şimdi?

Kızlar günaydınn karnımda acayip şişlik var karnım kocaman sanki hani mekik çekersinde bir ağrı oluşur ya öyle bir ağrı var eğilip doğrulurken daha fena..Böyle ağrısı olan varmıı acil yardımm:KK43:

bende fena bir agri var ama sislik cok fazla yok bugun dr gidince soracam normal mi degil mi diye.. resmen kivraniyorum

selam herkese bizde 4+2 günlüğüz bugün
geçen çarşamba beta hcg 54
geçen cuma 179
pazar 670
çıktı inşallah herşey yolundadır kızlar
20 nisan da 33+0 da sezeryanla ölü doğum yaptım çok korkuyoruz bize de dua edin bu sefer sağlıkla sihatle kucağımıza alıp büyütmeyi nasip etsin rabbim

allah yardimcin olsun.. umarim hersey yolundadir:anneadayı:

bu arada calisiyormusunuz? ben hem evden calisiyorum hem tekrar okumaya baslamistim 1 ay önce. (uzaktan egitim yurtdisi) simdiden bile 4 gundur bise yapasim yok kitaplara bile bakmiyorum.. nasil olacak bilmiyorum

Normalde bugün 4. haftama girdim. Sat 7 eylül. Alttan bakmadı kese henüz görünmüyor dedi 1 hafta sonra görürüz dedi.
Anladım canım erkenmiş senin adet gecikmesini beklememişsin :) banada doktorum 4. haftada alttan görünür demişti 4+3 de gördük. Kan tahlili olayını bilmiyorum yaptırmadığım için. Daha erkenmiş acele etme inşallah görürsünüz.

Anladım canım erkenmiş senin adet gecikmesini beklememişsin :) banada doktorum 4. haftada alttan görünür demişti 4+3 de gördük. Kan tahlili olayını bilmiyorum yaptırmadığım için. Daha erkenmiş acele etme inşallah görürsünüz.

İnşallah canım. Evet erken bayağı çünkü lekelenme oldu şüphelendim tahlil yaptırdım öyle ortaya çıktı. Ve acayip kasık ağrılarım var gazım var o yüzden hep tedirginim.

bu arada calisiyormusunuz? ben hem evden calisiyorum hem tekrar okumaya baslamistim 1 ay önce. (uzaktan egitim yurtdisi) simdiden bile 4 gundur bise yapasim yok kitaplara bile bakmiyorum.. nasil olacak bilmiyorum
bende çalışıyorum, şimdilik iyi gidiyor ama çabuk yoruluyorum sanki kilolarca şey taşıyor gibi belim sırtım ağrıyor:KK43:

bende çalışıyorum, şimdilik iyi gidiyor ama çabuk yoruluyorum sanki kilolarca şey taşıyor gibi belim sırtım ağrıyor:KK43:

benim gözlerde enfeksiyon cikti esimede bulasti sabah aksam damla krem.. ustune halsizlik iyice bitik oldum.. burnumda tikali.. hasta mi oluyorum ne oluyor anlamadim

benim gözlerde enfeksiyon cikti esimede bulasti sabah aksam damla krem.. ustune halsizlik iyice bitik oldum.. burnumda tikali.. hasta mi oluyorum ne oluyor anlamadim
merhaba yoğurda limon sık veye hemen geçecektir. gripten anında dödüm çokfenaydım. gebelide nezle tehlikeli bi durum. kızlar gebelik durumunu yazıyorum hata veriyor anlamadım

Arkadaşlar günaydın,

Geçen hafta cuma günü hamile olduğumu müjdelemiştim. Geçen çarşamba lekelenme olmus ve beta hcg yaptırmıstım sonucum 25.2 çıkmıştı. Sonra idrarda çıkmadığını ve cuma günü tekrar beta hcg yaptırdığımı sonucun da 136.1 çıktığını söylemiştim. Hamileyim demiştim. Cumartesi günü hastaneye gittim kontrole rahim duvarımın kalınlaştığını ve %100 gebe olduğumu söyledi doktor ama yine de degerlerine bakalim dedi beta hcg istedi. Orda çıkan sonuc ise 76.65. Doktor labaratuar farklılığından böyle düşük çıkabileceği gibi kimyasal gebelik de olabilir dedi. Çarşamba günü için tekrar çağırdı. Diğer testimi ben bi klinikte yaptırmıştım. Sizce klinik ve hastane arasında bu kadar fark çıkar mı? Yoksa kimyasal gebelik olasılığı daha mı yüksek?
Canm benmde basima oyle bi olay geldi kimyasal gebelik.bide okdr farketmio baska yerlerde baktrnca diye bliorm ins guzel haberlere yazarsn

Progestan etkisini azaltmak için vajinal yolla kullanabilirsin hem de daha etkili oluyor diye biliyorum doktorunu arayıp sor istersen

Bugün gittim doktorum ameliyattaydı maalesef başka doktora göründüm tekrar beta hcg test yapıldı.
Cumartesi hcg 578 di
Bugün 1109 çıktı

image.jpg
Kızlar buda benim bebek ☺️

X