2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Bende kahvaltmi ediorum beyazpeynirli tost yiyorum sabah sut mutlaka iciyorum gun icinde malum kurbandan ciktk et yiyiorm ayiptr solemesi domates salata patates haslamasi kabak yemegi midemin aldgi bunlar cerez bende aldm tiksindm
bende sabah mutlaka yumurta yiyorum omlet ya da haşlama öğlen çerez atıştırıyorum işte atıştırabilirsem dün canım çiğköfte çekti yedim bugün akşam da balık yicem doktorum haftada 200 gr balık ye ama fazlasını yeme dedi ayrıca küçük balıkta yemememi söyledi yani dip balıkları yasak civa olma ihtimali açısından.sizde mutlaka haftada 1 gün balık yiyin kızlar.ayy bak canım patates haşlama çekti şimdi sen diyince balığın yanına haşlıyım akşam

Ya kızlar benim göğus şişliği ve hassasiyeti dışında hiçbir belirtim yok arada sıradada iştahımın gereğinden fazla açık olduğunu düşünüyorum şuan sabahlari mutlaka 1 tane yumurta yiyorum kesinlikle tavsiye ederim bulabiliyosaniz koy yimurtasi olsun bunun disinda sabah uyaninca 2 tane ceviz atiyorum azima gun icinde oğlen calistigim icin disarda izgara tarzi bisyler yiyorum aksam yemeklerime elimden geldigi kadar bakliyat ekliyorum cerez kayisi kutusu incer ve mandalina da ara ogunlerim bakalim kac kilo olucam bide her aksam 2 yemek kasigi ev yogirdu ilkinde 5 ay kic bisy yiyemedim bunda tam gaz

Ovulasyon testim koyu ama hcg negatif çıktı
Erken ama yaptım 8,10 ekim bat
Yarın kan testi yapıcam
Önce ovulasyon koyulaşıyormuş ya
İnşaallah gebelik testi de çift çizgi çıkar

Eklentiler

• IMG-20151004-WA0000.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 45
Ovulasyon testim koyu ama hcg negatif çıktı
Erken ama yaptım 8,10 ekim bat
Yarın kan testi yapıcam
Önce ovulasyon koyulaşıyormuş ya
İnşaallah gebelik testi de çift çizgi çıkar
Cnm o gebelik testinin plastigini cikarsana dha net gozukuyo icindeki kagit ben oyle bakarim hep ikiye ayrip:) umut dunyasi napalm denicez herseyi

ayy hamsi yiyemicek miyim ben hamsi delisiyim normalde hafta da 2 kere yiyordum hamsi +levrek kucuk balık derken bunlarda dahil mi ki

ayy hamsi yiyemicek miyim ben hamsi delisiyim normalde hafta da 2 kere yiyordum hamsi +levrek kucuk balık derken bunlarda dahil mi ki
Canım küçük balık yiyebilirsin asıl
Galiba yanlış yazılmış
Büyük balıklar dip balığı oluyo
Palamut levrek bunları pek yeme
Ama hamsi en ideali bazen çupra ve çinekop da yiyebilirsin

Eki Görüntüle 1647069
Cnm o gebelik testinin plastigini cikarsana dha net gozukuyo icindeki kagit ben oyle bakarim hep ikiye ayrip:) umut dunyasi napalm denicez herseyi
Yok gibi duruyor canım ama bakarım sağol
Bi de erken daha deyip pek önemsemiyorum
Yarın artık az da olsa bi yükseliş olması gerek kanda hamileysem
Adetin 26. Günü yani bat 2 gün öncesi
25 çıkmıştı benim
Önceki hamileliğimde
Şimdi yarın daha 5 gün kalacak bata

Ins hamilesindir sana hamile duasi ediorum tum kalbimle:)

küçük balık derken ben dip balıklarını karides kalamar onları kast ettim hamsi tabikide yenilebilir

Kızlar konuyu devraldım
Bana herkes ozelden ,sat ,yaş ,şehir, kilo, kaçıncı cocuk, yollayabilir mi
Sonrasında toplayıp kisteyi yapacagım
Cnm 2016 haziran anneleri diye bir konu açtık herkes oraya yazacak çünkü her üye özel MJ atma hakkına sahip değil bu nedenle o konuda yazılanlar listeyi olusturabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…