2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Benimki bebek gibi emiyor. Yani hem oynuyo hem emiyor. Seviyor. Gefe en az 3 defa emmek icin uyaniyor. Lakin benim pilim bitti. Gunduz zaten yogun calisiyorum ee bi de uykusuzluk!! Resmen yorgun uyanıyorum...yeter bence.
Bizde ayniydik canım gündüz aramıyor akşam gidince bi emiyordu yatana kadar bazen iki üç uyurken yine gece iki üç kere bazen daha fazla hem o bölünüyor hem ben birde ikinci gelince zaten zor olur hamileligim p.tesi başladık konuşmaya salı gunu normaldi carsamba kalkmadı perşembeden artık tamamen bitti diye umuyorum bakalım bu gece nasıl olacak

L llally ah bacım şoklar içinde okudum Allah senin de yardımcın olsun benim de o ısırma vakası neymiş öyle çok feci vallah. Diş çıkarma ve hastalık aynı döneme denk geldi umarım iyileşir dişi de çıkar da eski haline döner diyorum dönmezse yandım bugün uyandığından öğle uykusuna kadar durmadan yerde yatarak ağladı ne bez değiştim ne uyku tulumunu çıkardım ne kahvaltı hiçbir şey yapmadık sadece yere yattı ve ağladı 4-5 saat

canım seni okudukça korkuyorum çevremdekiler de duyan allah yardımcınız olsun diyor biri daha küçük felan diyor en çok korktuğum bulantı kusmaydı şuan berbat durumdayım geziyorum ama mecburen çalışıyorum ama mecburen zaten işyerimde hamileliğimi kabullenmedi eleman bakıcaklarmış.

kızlar merhaba,
Benim oğlum bir acayip. dün gezmeye gittik millet bize baktı ne yapıyor bunlar diye. luna parka gittik. kız kardeşimle birlikte. İstediği tüm salıncaklara bindi. (parmağıyla gösterdiği) bir salıncak başına geldik. +7 yaş üzeri. hız treni. tutturdu binmek istiyor. yere attı kendini ne anlıyor da seçiyor salıncakları bilmiyorum. Allahtan eşim yanımızda değildi. ikimiz bindik hız trenine, adam mes'uliyet kabul etmiyorum dedi. trene bindik gıkı çıkmadan oturdu. kendimi o kadar çok sıkmışım ki, ya ağlarsa treni nasıl durdururum diye. indik trenden hiç tepki vermedi. burnunu çekip çekip durdu. rüzgardan üşüdü sanırım. eşime hiç bahsetmedik. yoksa bizi bir daha yalnız salmaz. kardeşimle anlaştık. anneme babama da söylemek yok diye.

Canım nedenine niçinine girmeyeceğim ama iyi niyetli bir tavsiye vereyim: bindirme bir daha. O ister, her şeyi ister. Sen hayir de. Anlamlandiramaz daha. Ve senin hayır demen ogluna da iyi gelecek emin ol. Duramayan bir aracı düşün...

Canım Allah yardımcın olsun 3 hamilelik geçirdim bulantıdan ne çektiğimi bir ben bilirim bir Allah bilir gerçekten zor.. işyerinde önemli bir pozisyon da mı çalışıyorsun?

Korkma canım benim kızım çok küçüktü hamile kaldığımda artık 2 yaş oluyorlar 2. Bebeklerin vakti geldi artık

Hastalık diş çıkarma dönemleri zor kızım iyice delirmişti artık çok zorladı beni şimdi normal cadı haline döndü :)

En iyisi bu sıpaları bir yere götürmemek otursunlar evde

Bu sürekli çıplak olma isteği nedir iyileşemiyor bir türlü artık iyice havalar ısınsa da üşümese giydirmiyorum çünkü hiçbir rüşvet fayda etmiyor uyurken bile farkediyor hemen çıkartıyor üzerini

çok şükür normale dönmesine sevindim canım doğum vakti geldiğinde kızım tam 2,5 yaşında olacak sağolsun eşim hep yanımda çocuk bakımından çok midem korkutuyor
işyerinde önemli pozisyondan çok ofisin ilk ve tek elemanıyım

Bana kalırsa acayip olan biraz sensin. Ne yapmalı alkışlamalı mı insanlar bu yaptığını? Küçücük bebeyi hız trenine bindirmek nedir? İstediği kadar tuttursun, aldığın riske orda yaşadığın korkuya değdi mi susması? Bence de eşine söyleme. Ben eşinin yerinde olsam dışarı salmamaktan çok daha ileri yaptırımlar uygulardım. Burdan takip ettiğim kadarıyla bu ilk vakan değil zaten. Dayak falan attigindan bahsediyordun. Bi tek bana mı garip geliyor bu ya?
Biraz ağır oldu kusura bakma. Sana ne diyeceksin. Kendi hayatını herkes dilediği gibi yaşayabilir, kimseyi yargilamam haddime değil, ama bir sabinin canı söz konusu olduğunda başkaları kadar kibar olamıyorum. Kusuruma bakmayasın.

Yasal olarak seni çıkarmaya hakları yok ama işte.. pek hukuki bir memleket değiliz

Herhalde öyle çok hızlı bir tren değil canım benim tahminin hani o insanların korkudan çığlık attığı tvde gördüklerimiz gibi değildir adı hız treni sadece tırtıl gibi bir şey diye tahmin ettim ben

L llally senin ikizin mi var

Benimki bebek gibi emiyor. Yani hem oynuyo hem emiyor. Seviyor. Gefe en az 3 defa emmek icin uyaniyor. Lakin benim pilim bitti. Gunduz zaten yogun calisiyorum ee bi de uykusuzluk!! Resmen yorgun uyanıyorum...yeter bence.

Benim kız da yenidoğan gibi, gak meme Guk meme, 4.5 aylık olan oğlum o kadar yormuyor beni günde 4 kere filan sağım yapıyorum ama 50 kere kızımı emziriyorum. Emerek uyuyan ve Geceleri emmek için uyanan bebek nasıl sütten kesilir var mı fikrin? Konuşarak İkna etmek filan bana ütopik geliyor :/ gerçi oğlanın ameliyatına kadar sütüm kesilirse ya korkusuyla sütten kesmeyi düşünmüyorum ama. Kessem daha mı iyi olur daha az yorulurum daha çok mu sütüm olur bilemiyorum çok zor bir karar.

@falling_water senin bebeğin de uyumak için ve uyurken emiyormuş nasıl bıraktırdın ya yazmışsın ama çık detay vermemişsin bana imkansız gibi geliyor sanki artık nasıl uyutuyorsun?

Son düzenleme:
falling_water L llally OMRUMMMM pcfl M miumao vorones Ebrulii1111 seda222008 B biyologmerve Bu arada yaklaşık 3 yıldır bu topik açık ve en son şeklini aldı sanırım adımız kalanlar olsun 2016 haziran annelerinden kalanlar önce face grubu kuruldu ona girmedim buradaki sayı yarıya indi sonra whatsapp kuruldu orada takılmaya devam ediyorum ama buraya da giriyorum sayı daha da azaldı o grup ile

Ee kalanlar birbirimizi tekrardan bir tanıyalım mı valla unuttum kim neciydi?

Bu topikle ne zaman tanıştınız benim düşğkten sonraki hamileliğim olduğu için ya buna da bir şey olur diye korktuğumdan 4 aylıkken filan geldim yanlış hatırlamıyorsam.

Yaş 25, iki bebeğim var bildiğiniz üzere eşimle de evliliğimiz Mayıs’ta 3 yıl oluyor. 2015 yılı 2 Mayıs’ta evlendik :) evlenir evlenmez hamile kaldım isteyerek 2016 şubat annesi olacaktım nasip olmadı 2016 haziran ve 2017 ekim annesi oldum Allah’a şükür

Son düzenleme:

Ben de bu aralar yazın iki bebekle nasıl parka giderim diye düşünmekteyim

Ebrulii1111 bebbde bugğn seni düşündüm nerelerde ne yapıyoe acaba diye nabersin kuzular napyor
Sağolasın canım.
Valla ben iki tatta cadıyla başetmeye çalışıyorum. Çünkü sürekli amaa sürekli olarak didişiyorlar ne yapacağımı şaşırdım.
Kızımın göz ameliyatı olacaktı bahsetmiştim. 40 gün falan botox oldu. Çok stres olmuştum onu sorunsuz atlattık çok şükür . Baya düzeldi şaşılığı herkes farkediyor. Kontrolleri oluyor ona götürüyoruz.sonrasında baya Bi hasta oldu diş çıkartma döneminde ve inanılmaz derecede meme bağımlısı oldu mahvettm beni . Çok zayıfladı. Brnde iyileşince sütten kestim kesinlikle gerekiyordu artık. Yemek yemek hiç yoktu neredeyse sürekli memeee.... Şimdi daha iyi yemek konusunda ama öğlen çoğu zaman uyumuyor, dayanamıyor ağlıyor ama ne yaparsam uyutamıyorum. Yani benden şimdilik bu kadar :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…