2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
PembeLokum PembeLokum Canım, valla ben çok heyecanlıyım senin adına :) peşinden gelen biri olarak ilk tandem deneyimini de merakla bekliyor olacağım :) İki bebişle yazmaya fırsat bulabilir misin bilmiyorum ama buralarda merak eden birileri var, haberin olsun :)

Sağlıkla al kucağına inşallah :)

Yazarım tabi tecrübelerimi hep merak etme canım sağol :)

ben hamileyken emzirmek diye biliyorum yani hatta hep instagramda şu ünlü olmaya çalışan anneler de hamileyken emzirmek için tandem emziriyorum dediler.
Bol sütünüz olsun inşallah meme düşkünü bebeleriniz varsa

Tandem ard arda emzirmek demek iki bebeği aynı anda emzirmek hamileyken emzirmeyi de içeriyor diyebiliriz :KK48:

Son düzenleme:
İyi canım çok şükür büyüdü, büyüyor her geçen gün dahada şaşırtıyor beni
Senin bebiş ne yapıyor
hepsi aynı kodlu sanki :) büyüyolar çok şükür. hiç emeklemedi çok istedim emeklesin diye 11 ay hep kucaktaydı şimdi de totosu yer görmüyo bigün tututu kalktı yürüdü şimde hep ayakta hala daha uykusu yok sevmiyo uyumayı millt anlatıyo öyle uyuyo böyle uyuyo maşallah deyep geçiyorum

hepsi aynı kodlu sanki :) büyüyolar çok şükür. hiç emeklemedi çok istedim emeklesin diye 11 ay hep kucaktaydı şimdi de totosu yer görmüyo bigün tututu kalktı yürüdü şimde hep ayakta hala daha uykusu yok sevmiyo uyumayı millt anlatıyo öyle uyuyo böyle uyuyo maşallah deyep geçiyorum
Aynen öyle canım. Uyuyacaksa zaten uyuyor ama uyumayacaksa ne yaparsan yap uyumuyor. Ben kabullendim uğraşmıyorum

snnkide mi uyumuyo :)
Sayılır canım. Gece geç uyuyor. Sallanmadan uyumuyor Ne kadar uykusu olursa olsun. Dışarıya çıktığımızda özeniyorum bebek arabasında uyuyan çocuklara. Birkaç kez oturduğumuz yerlerde sallayıp unuttuğum oldu düşün :)
Gecede en erken onbuçuk uyuması sabah erkenden de uyanıyor.

Sayılır canım. Gece geç uyuyor. Sallanmadan uyumuyor Ne kadar uykusu olursa olsun. Dışarıya çıktığımızda özeniyorum bebek arabasında uyuyan çocuklara. Birkaç kez oturduğumuz yerlerde sallayıp unuttuğum oldu düşün :)
Uyku bizde de sorun. Bebek arabasında uyumayı geçtik biz. Bebek arabasında dursaydi o da yeterdi. Bebek arabası sıfır duruyor. Hiç binmedi bizim kızımız.

Bunlar geçici sorunlar. Ben hiç dert etmiyorum. Şimdi girip oldu minigim. Sesi falan gitti. Buna rağmen oturmuyor hiç. Oyun onun dünyası onu net görüyorum iki gündür. Bal kızım...

Uyku bizde de sorun. Bebek arabasında uyumayı geçtik biz. Bebek arabasında dursaydi o da yeterdi. Bebek arabası sıfır duruyor. Hiç binmedi bizim kızımız.

Bunlar geçici sorunlar. Ben hiç dert etmiyorum. Şimdi girip oldu minigim. Sesi falan gitti. Buna rağmen oturmuyor hiç. Oyun onun dünyası onu net görüyorum iki gündür. Bal kızım...
Çok geçmiş olsun canım.

Son zamanlarda ben de aynı şeyi farkettim. Kendince oyun kurmaya çalışıyor, eğer anlayıp da eşlik edersek kahkahalarla gülüyor. Yok anlamazsak kendine başka bir oyun, uğraş buluyor :) Büyüdükçe daha tatlı oluyor..

bizimki bebek arabsana bindiğinde oto koltuğunda anında sızıyo çok seviyo sallanmayı ama dedeğin gib igeç yatıyo 10 kere kalkıyo sonra sabahta erkendenh kalkıyo

Çok geçmiş olsun canım.

Son zamanlarda ben de aynı şeyi farkettim. Kendince oyun kurmaya çalışıyor, eğer anlayıp da eşlik edersek kahkahalarla gülüyor. Yok anlamazsak kendine başka bir oyun, uğraş buluyor :) Büyüdükçe daha tatlı oluyor..
Sağol canım. İnşallah bu da geçecek...

Geçmiş olsun canım iyileşir biran önce inşallah. Aynen kabullendim artık stres yapmıyorum.

Çok geçmiş olsun canım.

Sorma hergün yeni yeni tatlılıklar. Bugün beni elimden tutup oturtuyor ve oyuncaklarını diğer odaya taşıyor. Sonrada odanın kapısında getiyy diyor. Getirirmisin buraya oyuncaklarını dememi istiyormuş ben getir annecim deyince bir sevinç koşa koşa hepsini tektek geri taşıdı :)

Sorma hergün yeni yeni tatlılıklar. Bugün beni elimden tutup oturtuyor ve oyuncaklarını diğer odaya taşıyor. Sonrada odanın kapısında getiyy diyor. Getirirmisin buraya oyuncaklarını dememi istiyormuş ben getir annecim deyince bir sevinç koşa koşa hepsini tektek geri taşıdı :)
oy kurban olduğum insan onların sayesinde sevgiyi daha derinde hissediyor içi neşe doluyor öfke sinir hiçbir şey kalmıyor rabbim sağlığı sıhhat versin evlatlarımıza maşallah

Cok sagol canım. Bugün bi şey yemedi gibi bi şey. O kadar moralim bozuk ki. O yemedi mi dünya yıkılmış gibi hissediyorum. Allah tan sütüm var da sürekli emiyor.
Acıktım diyemedikleri için öyle hissediyoruz galiba canım ama senin sütün yeter ona. Hastalığın etkisiyle normal iştah kapanması. Hasta olduğumda benim canımda yemek istemez ilaç kullanmak için mecburen atıştırırım biraz. Sen canını sıkma hiç iyileşir sütünle

Selamlar iki evlat ikiye bölünmek değil bin parçaya bölünmekmiş oğlumun ciğerinde su varmış bir de küçük dili olmadan doğmuş Doğum yaptığım gece yoğunbakıma alındı çıkmasını bekliyoruz

Selamlar iki evlat ikiye bölünmek değil bin parçaya bölünmekmiş oğlumun ciğerinde su varmış bir de küçük dili olmadan doğmuş Doğum yaptığım gece yoğunbakıma alındı çıkmasını bekliyoruz
Canim aklim sendeydi, insallah en kisa surede atlatirsiniz yogun bakim surecini.. iki bebegin de kucaginda en kisa surede saglikla donersin insallah evine. Sen sakin olmaya pozitif olmaya stressiz olmaya calis. Hersey yoluna girecek.

X