2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
tatlişkom tuzlu çubuk kraker ve soda çok iyi gelmişti bana. ha bi de zencefil çayı

happy birthday to youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Folic asit hamile kalmak için kullanılmıyor ki bebeğin beyin gelişimi ve anormallikler olmasın diye kullanılıyor.

Arkadaşlar. İlk hcg değerinden iki gün sonra 2 katıba çıkması gerekiyor ya, sonraki 2. Günde 2 kat olarak mı gidiyor acaba

Tam iki kat olmuyo bazen dha fazla bazen bikac birim dusuk ama 2kat sinir mutlaka yukselmesi lazm
Teşekkürler. Benim dün 700 dü o zaman cuma 1400 lerde olursa cumartesi kese görünür mü acaba. Dün gözükmedi ama ilkine göre 2. Artış iki kattan fazlaydı. 281 e 696

Günaydın kızlarr. 12 saat uyuyorum yinede yetmiyoor :) gece bazen bulantıdan uyanıyorum bazen bel ağrısından bazende sıkıştığım için :) rüyamda yemekler görüyorum
Güzel bir gün olsun inşallah bugün herkes için. Doktora gidenler sonuç bekleyenler iyi sonuçlar alsın bu mutluluğu yaşasın inşallah.

:)) ne güzel. Benim doktorum 6 haftaya kadar belirtiler hissedilmez. Ondan sonra bulantı vs. Oluşmaya başlar dedi. Bakalım biz de yaşarız inşallah. Benim de sırtım belim ağrıyor. Yatmaktan heralde. Aman susam tanedi tutunsunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…