2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Bende esime yaptriorm kendim zorlandm morluk yapio yakio ama olsn bebeklermz dogsunda katlnrz igneye

Bende esime yaptriorm kendim zorlandm morluk yapio yakio ama olsn bebeklermz dogsunda katlnrz igneye
Benim eşimde yapmak için çok ısrar etti ama kendim zaten zor yapıyorum ona yaptıramam diye düşündüm ilk iğneyi zar zor yaptım. Morarmadı ama moraracak illa biliyorum olsun bebişlerimiz için değer herşeye

Aayy cok guzel ins saglikla dogum yaparz bende sali gidicem beta hcg baktrdnmi peki kac ckti bnm dha once 4 kaybim war 6.haftada kalbi duruyo ilk defa igneye basladm pihtlasma oldgnu ogrendk
inşallah canım sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız yavrularımızı. benim adeti 1 gün gectikten sonra hcg 1262 çıkmıştı.düzenli kullan iğnelerini tutunsun sana sımsıkı inşallah

Kızlar selamlar
31 Ağustosta 8 haftalık bebeğim 6 haftada kaldığı ve kalbi atmadığı için kürtaj oldum. Dr um 10 haftadan küçük olduğu için korunmama gerek görmedi, bu ay yumurtlama olduğunu düşünmüyorum ya da olduysa da ben anlamadım. Sormak istediğim 2-3 gündür normal regl belirtilerim vardı ama birde tuhaf bir akıntı eklendi, topak gibi jöle ya da sümük kıvamında beyaz hafif sarı ama kokusuz bir akıntı geliyor. Ağrı kaşıntı yanma vs. hiçbir şey yok. Bazı topiklerde hamilelik belirtisi olarak yazmış bir çok kişi internette de var yazılar. Sizde böyle bir şey oldu mu? Hamileliğimin çok çok başlarınsa sarı beyaz bir akıntım oluyordu benimde ama bu şekilde sümüksü değil. Normalde regl öncesi de böyle olmazdı ama bilemedim. Rabbim aldığı meleğimin yerine yenisini gönderiyordur inşallah...

geçmiş olsun cnm.. bende o şekilde bir akıntı olmadı...

belirsizlik çok kötü. mutlaka dra git

selam kızlar
nasılsınız
karnımda ve belimde ağrı var. sanki adet ağrısı gii. ilk kez böyle oluyor.
sizde de karın ağrısı var mı. adet yada ishal ağrısına benziyyor

selam kızlar
nasılsınız
karnımda ve belimde ağrı var. sanki adet ağrısı gii. ilk kez böyle oluyor.
sizde de karın ağrısı var mı. adet yada ishal ağrısına benziyyor
selam canım.evet bende de ara sıra ağrı oluyor dediğin gibi ishal ağrısı gibi tuvalete gidiyorum ama kabızım maalesef.siz kabızlık sorunu yaşıyor musunuz?incir falan yiyorum ama yine de geçmedi

selam canım.evet bende de ara sıra ağrı oluyor dediğin gibi ishal ağrısı gibi tuvalete gidiyorum ama kabızım maalesef.siz kabızlık sorunu yaşıyor musunuz?incir falan yiyorum ama yine de geçmedi
Kabızlık sorunum yok ama onada yakın bir durumdayımm ve günde4-5 kez çıkıyoruumm gaz sancıları başladı bugünn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…