2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
selam canım.evet bende de ara sıra ağrı oluyor dediğin gibi ishal ağrısı gibi tuvalete gidiyorum ama kabızım maalesef.siz kabızlık sorunu yaşıyor musunuz?incir falan yiyorum ama yine de geçmedi
bitanem kayısı ye. doğumdan önce ben de kabızdım. doğumdan çıktım. süt yapsın diye kayısı kompostosu tükettim bol bol. oğlum doğduğundan beri kabızlığım geçti. o doğmadan önce çocukluğumdan beri kabızdım. 5 b6 günde bir büyük tuvaletimi yapıyodum o da çok az. oğlum ve kayısı kurtaredı beni :)))

Kabızlık sorunum yok ama onada yakın bir durumdayımm ve günde4-5 kez çıkıyoruumm gaz sancıları başladı bugünn
oo o da fenaymış kabızlığın olması normalmiş diye okudum internette beta hcg hormonu yükselirken vücuttaki suyu emermiş o yüzden kabızlık normalmiş ama beni rahatsız ediyor epey.

bugün kuru kayısı alayım ben de canım sağol tavsiyen için.

benımde 7 haftada kalbı durdu kurtaj oldum sonra test yaptırdım mtfr1298c mutasyon cıktı... dun ılk ıgnemı yaptım, iğne acıtmıyor ama yakıyor , bir 10 dakka yanması gecmedı...
ama dayanacaz
Allah ayni acilari birdaha yasatmasin insallah hepimiz saglikla kucagimiza alalim insallah
Evet igne acitiyor biraz benm heryerim morardi 1 aydir ama saglikla dogsunda gerisi onemli degi katlaniriz

oh be içim şimdi rahatladı.çok kilo almak istemiyorum hamilelikte kendimi zor tutuyorum hiçbişeyden tiksinmedim henüz
Aynen bende ya zaten 5 6 kilo falan fazlam vardi iyice alacagm ne tiksinme ne mide bulantisi birdr sindirim yavasladi harakette yavasladi yandim ben birdr ne gorsem duysam canim istiyor

Kızlar kan sulandırıcı iğne morarmaması için çok yavaş vermeniz gerekli, eğer hızlı verirseniz morarıyor, çok çok yavaş verirseniz daha iyi birde clexane yerine Oksapar var o daha ince uçlu daha kolay yapılıyor. Moraran tarafa iğneyi morluk geçene kadar yapmayın, Geçen hamileliğimde kullanmıştım, Hamilelik öncesinden başlatmıştı Dr yaklaşık 4-5 kutu kullandım. Morarması çok uzun sürüyor Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :)

Kizlar doktora gidip keseyi gordunuzmu ben ancak cumartesi gidebilirim dr arayisindayim
Pazartesi günü test pozitif çıkınca doktora gittim özel muananesi var kadıköyde çok iyi bir doktor. Vajinal ultrasonla gördük çok şükür keseyi. Çok heyecanlı bir gündü. Şimdi haftaya cumayı bekliyoruz kalp atışı için.

ben 4. haftamda başladım gec mı kaldık acaba

Dün ilk kez yaptım ama morarmadı iğne yeri bile belli değil. Korktuğum için yavaş yaptım ondan olabilir :) bugün gene yapıcam çok tırsıyorum inşallah alışırım bir an önce yoksa 9 ay geçmez böyle :) doktor clexane verdi ama ya başka kullanmak olmaz ki şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…