2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Ben zaten yatarak gecirenlerdenm yatiorm yani bu birden girip ckio batma gbi hafif soldaysa kiz sagdaysa erkek derler oyuzden sordm canm ben braz dolaniym sirtm belim agrio calisadgm icinde boyle gecriorm gunleri:)
Nerden yumurtladıysan ordan hamile kalıyorsun canım cinsiyeti sperm belirliyor. Yumurtlamayla alakası yok :) ben her ay sağdan yumurtlardım sağda benimde. Ablamında sağdaydı ama kızdı :)

Merhaba kizlar
Bende kismetse haziran annesi olacagim.2 hafta 6 günluk hamileyim.tabi bu son adet tarihime göre.yani normalde 6 günlük hamile oluyorum:) planli bi gebelikdi o yüzden dün aksam kan tahlili yaptirdim pozitif çıktı. Cok küçük diye mi bilmiyorum ama ben nedense hic birsey hissetmiyorum.6 haftalik oldugu zaman dr gidecem kalp atışıni duydugum zaman inanirim artık:)

İyi geceler hanımlar
Bi arkadaşım var
Doğumuna 1 hafta falan kaldı
Doktor doğumun riskli olur demiş bebek tersmiş hala dönmez daha demiş.
Gebeliğe bağlı tansiyonu çıkmış iyi bi durum değilmiş.

Sizlerden dua istiyor dua edermisiniz İsmi zümray
Allah razı olsun kızlar

İyi geceler hanımlar
Bi arkadaşım var
Doğumuna 1 hafta falan kaldı
Doktor doğumun riskli olur demiş bebek tersmiş hala dönmez daha demiş.
Gebeliğe bağlı tansiyonu çıkmış iyi bi durum değilmiş.

Sizlerden dua istiyor dua edermisiniz İsmi zümray
Allah razı olsun kızlar
Allah şifa versin.Bir arkadasimdada aynisi oldu. Sezeryan oldu cok şükür bebek de kendi de iyiydi

Merhaba kizlar
Bende kismetse haziran annesi olacagim.2 hafta 6 günluk hamileyim.tabi bu son adet tarihime göre.yani normalde 6 günlük hamile oluyorum:) planli bi gebelikdi o yüzden dün aksam kan tahlili yaptirdim pozitif çıktı. Cok küçük diye mi bilmiyorum ama ben nedense hic birsey hissetmiyorum.6 haftalik oldugu zaman dr gidecem kalp atışıni duydugum zaman inanirim artık:)
daha çok erken canım birşey hissetmen için :)

Ben ilkinde de doktorun verdigi takip ve kontrol çizelgesine uydum bundada hedefim o ama baktimda ilkinde kalbini 8 haftada duymusuz bebegin bilemedim şimdi
Bende 8. Haftadan sonra gidefem cnm satlarimiz ayni 9. Haftaya dogru anlayacagin bari kesin olur strese gerek yok cok sukur sikintili bir durumda yokaa acele etmete ferek yok bence

X