2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Çok tesekkur ederim canım. Insallah hepimizin kucagı dolarBen transfer sonrasını ufak ufak notlar yazarak gecirdim. Hissettiklerimi gün gün not aldim. Mesela bana 2 gun yatarak gecir dendi.Ilk 2 gun yatmaktan kütük gibi oldum . Sirtim cok ağrıdı.4. Gun geziyordum yine bel ağrisi vardı ama aşırı değil. 6. Gün rahimde 2 3 defa boyle cekilme gibi bir sey oldu. 7. Gun aksaminda bel agrisi,8. Gun de sırt ağrısı oldu. 9.gun test yaptim minnak çıktıHer biri tuttnma ile mi ilgilidir bilmiyorum ama benim notlar bu kadar

Benim de esimde varikosel vardi canim. 2015 Mayıs ayında ameliyat oldu. 8 ay sonra aralik ayinda tupbebek tedavisine baslamaya karar verdigimiz ay hamile kaldim. Fakat malesef kalp atisi durdu 9. Haftada. Genetige gonderildi ve genetik bozukluk cikti. Biz de bol bol dinlendikten sonra genetik tanili tup bebek yapmak istedik. Allaha sukur hepsi genetik acidan normal cikti. Tamamen tesadufmus yani... Ameliyat sonrasi hemen de olabiliyor ama 1 sene icinde tamamen duzelecegini soylemisti doktor.Ya duzeldi ya da nasilsa tupbyaptircaz diye kafamiz rahatti o sekilde hamile kalmistim bilemiyorum. Sonrasinda normal denemedik hic. Simdiye kismetmis. Minnakım icimde kocaman olsun insallah

Tebrik ederim canım. Bende çok korkuyorum bir aksilik çıkacak diye. İnşallah sağ salim bebişlerimizi kucağımıza alırız. Biz de tam tüp bebeğe karar vermiştik ki hamile kaldım. Rahim filmi çektirmiiştim onunda etkisi olduğunu düşünüyorum. Doktorumda dedi rahim filmi işe yaramış diye. Sen film çekilmişmiydin ilk hamileliğinde

Günaydın Kızlaaaaaarrrrr. Bugün Gulce27 arkadaşımızdan inşallah güzel haberler alacağız. İnşallah kan sonucu yüksek çıkacak.

Gulce27 canim senin haberini sabırsızlıkla bekliyorum

Kan verdim kızlar artık beklemedeyim.. Çok heveslenmiyorum artık inşallah yüksek çıkar, çıkmazsa da nasip değilmiş deyip biraz ara verip yola devam edeceğiz. Bebeğimizi bulana kadar bu süreç devam edecek napalım :)

Daha sonucum çıkmadı ki canım çıksın inşallah olumludur :) Bizim 3. denememiz başkentte hep hamile kaldım ama devam etmedi. Bende rezerv azlığı var AMH: 0,5 o yüzden tedavi oluyoruz ayrıca eşimde morfoloji %3 çıktı o da düşük yani.. İki taraflı sorun var bizde.. Transferden sonraki 3 gün yattım bir de transferden sonra 2 saat hiç kalkmadım. bol bol su içtim şu 12 gün boyunca ama hiç yokmuş gibi davrandım ilk üç günden sonra arabayla her yeri gezmeye gittim, evde durmadım pek. Bugün de işe başladım. Böyle işte.. İnşallah sen de güzel sonuçlar alırsın, mevlam güldürsün ailenizi..

Cok tesekkurler canim ben de seni tebrik ediyorum. Hic korkma insallah her sey iyi olacak. Benim tamamen tesadufmus.Cok sukur ki genetik tanili tup bebek yaptirip embriyolardan alinan parcalari genetige gonderip saglam olduklarini ogrenerek hafizamizdan o kotu anilari sildik. Ben rahim filmini 2015 subatta cektirmistim esimin ameliyatindan once. O yuzden ise yaramadi. Gec oldu guc olmadi insallah devami gelir

Eşimle biz de karı koca öğretmeniz..biz de yaz tatilinde halledip eylüle kalmasın diyorduk ama polip çıkması, transferin dondurulmuşla olacak olması süreci ekime kadar sarkıtıyor..evdeki hesap çarşıya uymuyormuş..müdürlerimizle konuşacağız artık..anlayış göstereceklerdir..

Olumsuz düşünce yooooook. Yüksek çıkacak bence çünkü çizgin çok belirgindi dün. Ayyyyy çok heyecan yaptım

Hayırlısı olsun hakkımızda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…