2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Merhaba güzel anne adayları ; beni de alın aranıza sürekli takip ediyorum okuyorum yazışmalarınızı siz varlığımdan haberdar değilken dua ediyorum hergün transferi olacak ya da yeni tedaviye başlayan arkadaşlar için , bizi bizden başkası anlamaz malesef :olamaz: Rabbim umutlarımızı yarım bırakmasın hepimizi sevindirsin inşallah...
Ben de tüp bebeğe başlamak için evraklarımı hazırlıyorum ağustos 28 gibi adet olucam ve tedaviye başlıycaz Allah nasip ederse , sayenizde aşamaları epey bi öğrendim , iyi ki böyle bir topic açılmış vesile olandan Allah razı olsun , dualar edelim ve birbirimize destek olalım inşallah...
Hoşgeldin aramiza cnm hayırlı olsun tedavin inşallah :dua:
Benim de sabah Yumoş lar toplanacak Rabbim herkesin gönlüne göre versin insallah

Canım başla eylülde bence. 1 sene erteleme ya
Bugün evimize geldik eşimle oturup konuşacağım bakalım kabul ederse Eylül 1 adet olmam gerekiyor başlarım. Tek sıkıntım 19 eylülde dönem başlayacak transfer o tarihe gelirse izin alamam diye korkuyorum. Hayırlı bakalım eşimle konuşayım yazarım. Dua edin kabul etsin eşim :işsiz:

Kızlar tedavilerinizde bir gelişme olduğunda lütfen beni etiketleyin. Her zaman tüm mesajlarınızı okuyamıyorum ve arada kaçanlar olabiliyor. Ayrıca herkes 1. Sayfadaki Tablomuzdan kendisini takip etsin. Sayımız arttı bu yüzden takip etmek zorlaşıyor. Uzun süre bildirim yapmayanları tablodan sileceğim. Aramızda bazı arkadaşlar var kendini bizim tablomuza ekletmiş ama başka topicte aktif takılıyorlar. Birbirimize destek olmak için burda beraberiz. Benim şu anda tedavim yok ama siz başlangıçta beni yalnız bırakmayıp bu topice geldiniz ben de size bu yolda destek olmak için tedavilerinizin sonuna kadar burda olacağım. Lütfen bu konuda hassas olalım bildirimlerimizi zamanında ve beni etiketleyerek yapmanızı tekrar rica ediyorum. Yapan arkadaşlar üzerine alınmasın :rapci::rapci::rapci: Çok konuştum hehehehe çenem düştü :ukala::ukala::ukala:

Canım ben tedaviye başlayamadım bu ay.. 10 gün önce ablamın ayağı kırıldı yeğenime bakıyorum buraya da yazamadım kusura bakma..tedavi diğer ayakkabı kaldı kısmet değilmiş..sağlık olsun@simarik83

test yaptım canım biraz önce sizce beta hcg kaç çıkar :)
canım ya cok sevındım ve cok duygulandım..Allah cabalarını boşa çıkarmadı ne güzel evde bayram havası vardır sımdı..canım sıkıntı neydı..tedavın nasıl ve nerede oldu..trasfer sonrası neler yaptın ..bır belırtı varmıydı..canım olumlu sonuç alanlardan bır umut bırsey ogrenıp uygularız belkı..
Allahhh tamamına erdırsın canım sağlıcakla kucağına al..dualarını bızım ıcın dua et canım....

Transferi olan arkadaslar doktorunuz yatma pozisyonu ile birsey dedi mi hic ben hep yuzüstü yatarim ama boyle zarari olur mu diye şüpheye düştüm
Can nm ben sordum sağa sola dönük yatabilirmiyiz diye
Normal de nasıl yatiyorsan yatabilirsin dedi. Kısıtlama yok. Ben de yuzüstü yatmayı severim a karninin üstüne yatma bence sıkıntı olabilir . Ben yan yatıyor um

X