2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

simarik83 canm bugün transferim var. İptal olabilme ihtimali var diye yazmadım sana. Dua et lütfen bugün herkesin Allah yardımcısı olsun
Ay canııııımmmm sen de bugün bebişine kavuşuyorsun eminim. Transfer sırasında dua etmeyi unutma canım. Allah yardımcın olsun. İnşallah bebeğin bugünden itibaren seninle iyi bak ona Allah hepimize yardım etsin

ayy canım ya büyüsün büyüsün sağlıkla gelsin vatana millete hayırlı evlat, Allah a bağlı dini bütün bir kul olsun inşallah. bizim de bu ay 8. ay işte bakalım deniyoruz. bende zaten bir yılı doldurduğumda tüp e başlayacağım. inşallah benim de senin gibi mucizem kendiliğinden gelir çok istiyorum 20 aydır Allah hayırlısını nasip etsin. çok sağ ol yazdığın için tekrar tebrik ederim.

Biz de sıra bekliyoruz cnm ben gireceğim birazdan hayırla sonuçlansin inşallah Yaaa

İnş canım benim rabbim dualariniz duyuyoo hepimize dua ediyorumm inankii esin örnek verecek eğer çıkış olsaydı örnek alıp Sperm bulucaz demislerdi şimdi sordum ameliyatta hala nasıl içim gidiyor eşime kendimden çok ona yanıyor içim

Yani işte ben böyleysem sen ne haldesindir yüksek çıkacak Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…