2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Merhaba kızlar beni hatırlarsınız umarım agustos ayında donmuslar ile kimyasal gebelik yasamıstım rabbimin mucizesisi kendiliginden gebe kaldım 4aylık olduk rabbim isteyen herkese nasip etsin asla umudunuzu kaybetmeyin

Maşallah canim Allahu Teala kucagina almayi da nasip etsin.
Sorun neydi niye tup bebek yatırmıştın
Insalla h bizlere umut olursun
Biseyler kullansın mi hamile kalmak için

Allah kucagına almayı nasip etsin Diger denemede hamile kalmıştın düşük mü oldu Bende herseyi bosverdim spora basladım ip atladım koştum agırlık kaldırdım meger hamileymişim haberim yok 6.haftada bi kanama yaşadım yavrum beni bırakmadı cok şükür inşallah kucagıma aldıgın günü görürüm
Benim de senin gibi kimyasal olmuştu canım, Ağustos ayında. Sonra Ekim de 4. Kez denedik, şükür oldu bu sefer. Çok teşekkür ederim, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi inşallah. Senin için de çok sevindim. Allah tamamına erdirsin.

Maşallah canim Allahu Teala kucagina almayi da nasip etsin.
Sorun neydi niye tup bebek yatırmıştın
Insalla h bizlere umut olursun
Biseyler kullansın mi hamile kalmak için
Sorun şöyle anlatıyım benim bir kızım var 9yasında normal yolla gebe kalmıstım dogumdan sonra polikisttikover belası cıktı basıma 7sene ilaç işte igne tedavisi aşılama derken en son tüp bebege kadar geldik 2015te ilk tüp denememde gebe kaldım 4haftalık düşükle sonuclandı ani bi kanama ile 2016agustosta donmuslarla denedık oda kımyasal oldu ben pes ettim maddi manevi çöktük herseyi boşverdim sadece zayıflamaya odaklandım spora basladım daha öncede baslayıp baya kilo verdim kaldıgım yerden devam ettim 85kilodan 67e indim sporla diyetle yavas yavas spora basladım bi tuaflık vardı hemen basım sönğyor halsiz kalıodum hiç aklıma bile gelmedi gebelik adetlerim düzene girdi kilo verince normalde ilaç ile adet oluodum o ay adetim gecikti 10gün ha okurun ha olucam derken ilaç aldım bide test cift cizgi tabi şok yaşadık rabbim ol derse olur hersey boş nasipte varsa bu gebeligimdede 6haftalıkken 12gün boyunca kanama yasadım her seferinde aglayarak hastaneye koştum ordaki minik kalbi görünce herseyi unuttum düşük psikolojisi cok kötü hala ödüm kopuyo

E2 testi sanırım yumurtalık larin uyarılması ile alakalı tam emin değilim. Belki ertelenebilir trsnsfer çünkü yumurtalık normal boyutuna ve islevine geri dönmesi gerekiyormuş. Yumurtalık çok uyarıldıgi için bu bir kaç ay sürüyormuş. Ama yine de dediğim gibi emin değilim. E2 normalde 2 ile 40 aradı olmali.
Canım bu değerlerden eminmisin 1000 lerden bahseden arkadaşlar var ben kendiliğimden adet goruyorm ilacla goruyorm adetin 2 gunu iğneye başladık merional 75 r gunu testte e2 5 çıktı ama doktor hıcbırseyı demedi doğuma gitmesi gerekti doları yukselttı o vakit benım değerim ıyımı hanı kımınınkı 2080 bile çıkıyormuş mformada okıdm

X