2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

simarik83

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
4.210
5.174
Merhaba kızlar. Eşimin sperm sayı ve hızında problem olduğu için Tüp Bebek yapmaya karar verdik. 6 aydır eşim tedavi görüyor, iyiye gidiyor sonuçları ama yaşımızda gidiyor. O yüzden tedavi ve aşılama ile zaman kaybetmek istemiyoruz. Ağustos ayında reglimle beraber İstanbul Bahçeci'de tedaviye başlayacağız inşallah bir aksilik olmazsa. Ön görüşmemizi yaptık ücretsiz olarak. Bazı testler istediler onları yaptırıp gideceğiz. Bana folik asit başlamamı söyledi dr. ve dün başladım. Folidoce yazdı. Var mı ağustos ayında tedaviye başlayacak olanlar benim gibi. Burdan haberleşelim hep beraber.

KULLANICIYAŞMERKEZDENEMETAHMİNİ TEDAVİBAŞLANGIÇ (ADET TARİHİ)TRANS. TAR.SONUÇ
simarik83 33Bahçeci Fulya1. denemeTedaviye başlamadan hamile kaldı :))?Hamile
ZehreNur 30Bahçeci Umut1. deneme13 Ağustos / OPU???
hgnm 26Koç2. deneme28 Temmuz / OPU?10 AğustosNegatif
@melisela32Genart/Hrs1. deneme4 Ağustos? / OPU???
Gulce27 28Başkent Üni.3. deneme????? / OPU => 26 Temmuz29 TemmuzHamile
@Ugurlu3830Acıbadem Atakent1. deneme4 Ağustos? / OPU => 17 Ağustos??
betul61 30Medical Park Trabzon1. deneme20 Ağustos? / OPU???
U umudum8 35Gurgan2. denemeTedaviye başlamadan hamile kaldı :))?Hamile
S Sinemix91 25Acıbadem Maslak1. deneme25 Temmuz / OPU => 4 Ağustos9 AğustosHamile
D Derin7767 30Acıbadem Bursa2. deneme4 Ağustos? / OPU???
Snmclsn 28Memorial Ataşehir2. deneme30 Temmuz / OPU?11 AğustosNegatif
cleopatra2222 26Fertijin2. deneme????? / OPU?15 AğustosBeklemede
kar-emel 34Bahçeci Umut1. deneme4 ağustos? / OPU???
P pembe ucurtma 32Brüksel Tüp B. Merk.1. deneme20 Temmuz / OPU => 30 Temmuz4 AğustosHamile
Y yenibidunya 30Başkent Kışla2. deneme20 Temmuz / OPU => 01 Ağustos4 AğustosHamile
CICEK7434 28Acıbadem Maslak2. deneme16 Ağustos? / OPU???
Sarisekerannesi 26Memorial Şişli4. deneme????? / OPU???
@benim bebixsxim 31Medikal Park İzmir4. deneme????? / OPU?3 AğustosHamile
@evlatkokusu_ 29Bahçeci Diyarbakır1. deneme25 Temmuz / OPU???
mavimli 38Bahçeci Fulya1. deneme????? / OPU => 29 Temmuz??
Sevef 32Centrum Ankara3. deneme??????? / OPU???
bril 25Medical Park B.evler1. deneme4 Ağustos? / OPU???
S saglik35 349 Eylül3. deneme18 Ağustos? / OPU???
Lilium08 32Medicana3. deneme11 Ağustos / OPU???
NursELmira 29Antalya T. B.3. deneme????? / OPU???
heidi1017 31Acıbadem Bursa2. deneme2 Ağustos / OPU => 10 Ağustos13 AğustosNegatif
L levrek31 28Novafertil1. deneme25 Temmuz / OPU???
@Emelcixx 27Genart1. deneme14 Ağustos / OPU???
Z Zehra1954 31Özel Telek Hast.1. deneme1 Ağustos / OPU => 11 Ağustos15 AğustosNegatif
H hayrunn_nisa 25Memorial Antalya1. deneme-------------------------4 AğustosHamile
Alya_naz 31Acıbadem Maslak1. deneme1 Ağustos / OPU => 10 Ağustos15 AğustosHamile
Yavrum benim 27Art Bursa2. deneme----------- / OPU => 3 Ağustos8 AğustosHamile
B bensenobizsizonlar 31Medical Park Göztepe1.deneme11 Temmuz / OPU?29 TemmuzHamile
azrass 34Munire Erman Akar1. deneme25 Ağustos / OPU???
G gemstones ??Memorial Ataşehir1. deneme---------- / OPU => 8 Ağustos11 AğustosNegatif
saydin78 38Memorial Şişli4. deneme26 Temmuz / OPU => 7 Ağustos11 AğustosNegatif

Son düzenleme:
İlk olmasa da ilk gibi heyecanliyim tatlim ilk denemem bahcecide olmuştu bir kızım var 4 yasında simdi kızıma kardeş istiyorum Allah nasip ederse

İlk olmasa da ilk gibi heyecanliyim tatlim ilk denemem bahcecide olmuştu bir kızım var 4 yasında simdi kızıma kardeş istiyorum Allah nasip ederse
Bende bahçecide müstecep beyle görüştüm onunla devam edicez sanırım. Kızınızıda Allah bağışlasın. İnşallah kardeşide gelir hemen. Kızınız ilk denemedemi oldu bi de problem neydi sizde? Kusura bakmayın çok soru soruyorum ama ilk denemede tutmayanları okuyunca canım sıkılıyor

Benim doktorun mustafa bahceciydi yine oraya gidersem onun olmasını isterim çok çok memnunum kendisinden amin canım sorum esimde morfoloji bozukluğu var bendedr pcos maalesef ilk denemede olmadı çünkü ben ohss oldum transfer olmadı iptal edildi ikincisinde evet kızım benimleydi şükür oranın

Geçmiş olsun zor günler geçirmişsiniz. İnşallah bu sefer hemencecik gelir bebiş sağlıklı bir şekilde. Müstecep bey uygundu öngörüşme için randevu alırken onunla görüştük. Sonra araştırdım netten memnun kalan çok kişi var o yüzden içime sindi. Ama en önemlisi laboratuar ve bahçeci fulyanın laboratuvarı mükemmel bence. Verdiği testleri yaptırcam bu ay regl olunca. Geçen ay rahim filmi çekilmiştim sıkıntı yok o zaman hormonlarada bakılmıştı onlarda normal ama yine istedi hepsini. Eşimdende testler istedi bakalım hakkımızda hayırlısı

Sağol canım inşallah bencede doğru adrestesin bende bütün tahlilleri yaptırdım bir sıkıntı gözükmüyor dediler kalacak yer varmı İstanbul da yoksa apart evdemi kalacaksiniz

Sağol canım inşallah bencede doğru adrestesin bende bütün tahlilleri yaptırdım bir sıkıntı gözükmüyor dediler kalacak yer varmı İstanbul da yoksa apart evdemi kalacaksiniz
Ailem İstanbulda o yüzden sıkıntı yok o konuda. Opudan kaç gün sonra transfer oluyor ona göre izin alıcam. Bazen dondurup 1 ay sonra da transfer oluyomuş

Merhaba canm. Bu zor ve yorucu yolda hepimizin bu sefer yüzü güler inşallah. Bende ağustos ayındaki adetimle dondurulmuş tedavime başlamak istiyorum nasipse. Kısaca kendimden bahsetmek gerekirse ilk denemem ocak ayındaydı tuttu fakat gelişmediği için mart ayında kürtaj oldum. Genetiğe gitti ve kromozom fazlalığından kaybetmişim. Kız bebeğim olacakmış. 47xx 16 yüzünden kaybettim. 3 adet daha dondurulmuşum var. İstanbul tüp bebek merkezi aret kamar doktorum. Genetik testlerimiz ve translokasyon testlerimizi yaptırdım devlette çok şükür temiz çıktı eşiminde benimde. Bu arada yaşım 26. Sperm azlığı ve morfoloji sorunumuz var. Ama inanıyorum bu sefer olacak

Geçmiş olsun canım. İnşallah olcak bebişlerimiz. Adetin ne zaman

Geçmiş olsun canım. İnşallah olcak bebişlerimiz. Adetin ne zaman
Ağustos sonuna denk geliyo canm ya eylül ortası gibi transferim olur heralde tabi aksilik çıkmazsa. Ben artık kesin konuşamıyorum çünkü insan vücudunun ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Kasım ayında transferim olacaktı ama çok yumurtam toplandığı için doktorum birde bebek koyarsak kaldıramazsın demişti dondurduk erteledik. aralıkta olacaktı progesteron hormonum bir anda yükseldi doktorum koysakta bebek tutunamaz demişti ocak ayına erteledik falan filan :) bu yüzden garantici olmamak ve vakti zamanı ne zamansa o zaman olsun demek en hayırlısı.

Ailem İstanbulda o yüzden sıkıntı yok o konuda. Opudan kaç gün sonra transfer oluyor ona göre izin alıcam. Bazen dondurup 1 ay sonra da transfer oluyomuş
Çok iyi canım sanslisin bu konuda duruma gore ohss olmazsan bazen opudan 3 gün sonra bazen 5 gün sonra transfer ediyorlar embriyonun durumunada bağlı bu biraz ben ohss oluldugum için kizimda dondurulmuş embriyoda fakat ben sunu anlamadım gecen Dr gittim bana sulu USG yaptı sen pcos değilsin geçmiş dedi bende şaşırdım belki bu kez embriyo sıkıntı çıkmazda taze embriyo transfer edebilirler

Ben de 3. tüp bebek tedavimi 8 ağustosta olacağım ikisi de düşük oldu... Umarım bu sefer olur.. Benim AMH değerim 0,6 sorunumuz bu... Allah hepimize yardım etsin.

Ben de 3. tüp bebek tedavimi 8 ağustosta olacağım ikisi de düşük oldu... Umarım bu sefer olur.. Benim AMH değerim 0,6 sorunumuz bu... Allah hepimize yardım etsin.
hatırlıyorum sanki seni eski forumlardan. bu sefer sağlıkla ilerler inşallah canım ya

Evet canım ben de seni hatırladım :) Mevlam yardım etsin artık benim bu üçüncü olacak çok yoruldum artık son olsun

kızlar allah hepimizinm yardımsısı olsun bende ağustosda dondurulmuşlarla başlayacam inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…