2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hoşgeldin aramiza cnm hayırlı olsun tedavin inşallah
Benim de sabah Yumoş lar toplanacak Rabbim herkesin gönlüne göre versin insallah

Canım başla eylülde bence. 1 sene erteleme ya
Bugün evimize geldik eşimle oturup konuşacağım bakalım kabul ederse Eylül 1 adet olmam gerekiyor başlarım. Tek sıkıntım 19 eylülde dönem başlayacak transfer o tarihe gelirse izin alamam diye korkuyorum. Hayırlı bakalım eşimle konuşayım yazarım. Dua edin kabul etsin eşim

Canım ben tedaviye başlayamadım bu ay.. 10 gün önce ablamın ayağı kırıldı yeğenime bakıyorum buraya da yazamadım kusura bakma..tedavi diğer ayakkabı kaldı kısmet değilmiş..sağlık olsun@simarik83

test yaptım canım biraz önce sizce beta hcg kaç çıkar :)
canım ya cok sevındım ve cok duygulandım..Allah cabalarını boşa çıkarmadı ne güzel evde bayram havası vardır sımdı..canım sıkıntı neydı..tedavın nasıl ve nerede oldu..trasfer sonrası neler yaptın ..bır belırtı varmıydı..canım olumlu sonuç alanlardan bır umut bırsey ogrenıp uygularız belkı..
Allahhh tamamına erdırsın canım sağlıcakla kucağına al..dualarını bızım ıcın dua et canım....

Transferi olan arkadaslar doktorunuz yatma pozisyonu ile birsey dedi mi hic ben hep yuzüstü yatarim ama boyle zarari olur mu diye şüpheye düştüm
Can nm ben sordum sağa sola dönük yatabilirmiyiz diye
Normal de nasıl yatiyorsan yatabilirsin dedi. Kısıtlama yok. Ben de yuzüstü yatmayı severim a karninin üstüne yatma bence sıkıntı olabilir . Ben yan yatıyor um

Geçmiş olsun canım. Güzel haberler bekliyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…