2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Adet olamıyorum toplamadan sonra ilk adetim 26.gün oldu şimdi ise 33.gün hala olamadı .çok ağladım olsaydım dondurulmuş tedavisi olacaktım.belirti de yok.acaba kist mi var ? Kist varsa tedavi de başlamaz üffff

Adet olamıyorum toplamadan sonra ilk adetim 26.gün oldu şimdi ise 33.gün hala olamadı .çok ağladım olsaydım dondurulmuş tedavisi olacaktım.belirti de yok.acaba kist mi var ? Kist varsa tedavi de başlamaz üffff
İlaçlar böyle gecikmeler yapıyor. Bende de oldu. Panik yapma, olursun en kısa zamanda.

Aynı durumu şuan bende yaşıyorum..bu ay başı başladık tüp bebek tadavisine..iğneleri kullandıkça polip varlığı anlaşıldı..bu hafta sonu yumurtaları toplayıp ilk adet sonrası histeroskopi sonraki adetten sonra da transfer denilince ne düşüneceğimi bilemedim...ne kadar zormuş bu işler..

ah ah sabretmek gerek ne diyeyim

Benm bugn 9 canm yarn kontrolm var o zama. Bdaha toplama islemi icin cagrcak sanirim istanbl disindan gttigm icin kendi capimda hesapliurm
Yumurtaların gelişimine göre kişiden kişiye değişiyor gün canım ama senin de 3,4 güne kadar toplanır. Hayırlısı olsun inşallah.

Transferi olan arkadaslar doktorunuz yatma pozisyonu ile birsey dedi mi hic ben hep yuzüstü yatarim ama boyle zarari olur mu diye şüpheye düştüm

Kizlar ben 2. Ignemi bugun oldum ... kaliteli yumurta üretimi icin tavsiyeniz var mi??? Daha once de yazmistim ama.cevap cikmadi.... tedavime bir hayirli olsun demediniz askolsun

Kizlar ben 2. Ignemi bugun oldum ... kaliteli yumurta üretimi icin tavsiyeniz var mi??? Daha once de yazmistim ama.cevap cikmadi.... tedavime bir hayirli olsun demediniz askolsun
Hayirli olsun tedavin canim bende bu grupta yeniyim dondurulmus transferimi bekliyorum.kaliteli yumurta icin ari sutu polen bal karisimi birseyler yiyolar sanirim birde corek otu tarcin bal karisimi.

Tedavin hayırlı uğurlu olsun canım. Bal, çörek otu ve tarçın karışımından sabah akşam yemenin yumurta gelişimine faydalı olduğunu duymuştum ama ben test etmedim. Bir de kuru incir kürü faydalıymış sanırım. İnşallah güzel sonuçlar alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…